Turnover TOP — last 12 months · Tartu maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 2501Teoküla OÜ319,612 €Hoonestusprojektide arendus
- 2502Impressive OÜ319,591 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2503TENFOLD OÜ319,481 €Hoonete üldpuhastus
- 2504osaühing Wiseman319,377 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2505osaühing WeW319,168 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 2506Yesreklaam OÜ319,127 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 2507STIGMARK OÜ318,779 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2508RB Transport OÜ318,520 €Kaubavedu maanteel
- 317,919 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 2510OÜ MAAENERGIA317,875 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2511Konvento OÜ317,868 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 317,822 €Elektripaigaldustööd
- 2513Livantra OÜ317,686 €Metalluste ja -akende tootmine
- 2514RS CONSULTING OÜ317,334 €Tsiviillaevade ehitus
- 2515BeneRG OÜ317,188 €Reklaami vahendamine meedias
- 316,749 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 316,511 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 316,396 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2519HS Forest OÜ316,238 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 316,225 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 2521OÜ Künnivares315,700 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2522Asfalten OÜ315,543 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2523Tirion OÜ315,346 €Kaubavedu maanteel
- 2524osaühing RODRIGO315,279 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2525Tähe Haldus OÜ314,772 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2526P3 Apartments OÜ314,228 €Külaliskorterid
- 314,080 €Kaubavedu maanteel
- 314,069 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 313,898 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2530OÜ Sultan Oil313,720 €Jäätmete kasutamine energia tootmiseks
- 2531OÜ AUTOREKLAAM313,681 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2532Orione OÜ313,520 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 313,352 €Kaubavedu maanteel
- 2534SmartCapital OÜ313,131 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2535Natty OÜ312,953 €Valmistoitude tootmine
- 2536Werneco OÜ312,398 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 2537Marpatex OÜ312,299 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2538Riskihaldus OÜ312,153 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2539Kosker Grupp OÜ312,013 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2540Meel OÜ311,634 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 311,527 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2542Triest OÜ311,243 €Külaliskorterid
- 2543Pyxida OÜ311,171 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2544OÜ Europolis311,159 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2545OÜ Lakstigal310,692 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 310,678 €Spordiklubide tegevus
- 310,410 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 2548Sireli Advise OÜ310,373 €Elektriinstallatsioon
- 310,316 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 310,130 €Piimatoodete tootmine
- 309,889 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 309,696 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2553Antracit OÜ309,614 €Kaubavedu maanteel
- 2554Garaažimaailm OÜ309,096 €Muude uute kaupade jaemüük
- 2555OÜ ILUART309,043 €Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük
- 2556SmartKitchen OÜ309,006 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2557K&K Services OÜ308,802 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2558B&C Nordic OÜ308,625 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 308,214 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2560Harvest OÜ307,943 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2561Swat Systems OÜ307,507 €Elektripaigaldustööd
- 2562Auna Ehitus OÜ307,405 €Krohvimine
- 2563MTÜ Uus Teater307,177 €Esituskunstid
- 2564ieye OÜ307,023 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 306,672 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2566HAGRA OÜ306,523 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 306,331 €Taimede paljundamine
- 2568OÜ FRAMETEAM306,280 €Sporditarvete jaemüük
- 306,212 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 2570Rautran OÜ306,153 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2571Maameister OÜ306,064 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 305,561 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 305,253 €Hoonestusprojektide arendus
- 2574OÜ AMTT305,135 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2575Faraday OÜ305,064 €Programmeerimine
- 304,677 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2577Wellserv OÜ304,408 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 303,984 €Sideseadmete jaemüük
- 303,397 €Muu puhastustegevus
- 303,164 €Tööjõurent
- 303,125 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2582OÜ Elemet302,609 €Mehaaniline metallitöötlus
- 2583osaühing METRIC302,491 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2584Karupoeg OÜ302,380 €Hoonestusprojektide arendus
- 2585HMTEC OÜ302,340 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 302,160 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2587TarSar OÜ302,051 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2588Nempar OÜ301,824 €Tööjõurent
- 2589HM Veod OÜ301,743 €Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 2590OÜ Kvinteron301,716 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2591PAINTMOD OÜ301,680 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2592TMF Wood OÜ301,347 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2593HerKal OÜ301,324 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2594IVORAN OÜ301,159 €Mootorsõidukite jaemüük
- 301,016 €Eriarstiabi
- 2596LC Ehitus OÜ300,853 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2597MRM Grupp OÜ300,798 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 300,688 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 300,000 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2600Vilant Ehitus OÜ299,834 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 2501 | Teoküla OÜ Hoonestusprojektide arendus | 319,612 € |
| 2502 | Impressive OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 319,591 € |
| 2503 | TENFOLD OÜ Hoonete üldpuhastus | 319,481 € |
| 2504 | osaühing Wiseman Mootorsõidukite jaemüük | 319,377 € |
| 2505 | osaühing WeW Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 319,168 € |
| 2506 | Yesreklaam OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 319,127 € |
| 2507 | STIGMARK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 318,779 € |
| 2508 | RB Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 318,520 € |
| 2509 | Blueblack grupp OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 317,919 € |
| 2510 | OÜ MAAENERGIA Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 317,875 € |
| 2511 | Konvento OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 317,868 € |
| 2512 | LKA Enterprises OÜ Elektripaigaldustööd | 317,822 € |
| 2513 | Livantra OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 317,686 € |
| 2514 | RS CONSULTING OÜ Tsiviillaevade ehitus | 317,334 € |
| 2515 | BeneRG OÜ Reklaami vahendamine meedias | 317,188 € |
| 2516 | Feliton Hooldus OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 316,749 € |
| 2517 | Livida Radhaus OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 316,511 € |
| 2518 | OÜ Hotellide Operaator Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 316,396 € |
| 2519 | HS Forest OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 316,238 € |
| 2520 | Oksa Marjamaa talu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 316,225 € |
| 2521 | OÜ Künnivares Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 315,700 € |
| 2522 | Asfalten OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 315,543 € |
| 2523 | Tirion OÜ Kaubavedu maanteel | 315,346 € |
| 2524 | osaühing RODRIGO Mootorsõidukite jaemüük | 315,279 € |
| 2525 | Tähe Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 314,772 € |
| 2526 | P3 Apartments OÜ Külaliskorterid | 314,228 € |
| 2527 | Armel Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 314,080 € |
| 2528 | OÜ Komöödiateater Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 314,069 € |
| 2529 | Tippkvaliteet Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 313,898 € |
| 2530 | OÜ Sultan Oil Jäätmete kasutamine energia tootmiseks | 313,720 € |
| 2531 | OÜ AUTOREKLAAM Reklaamiagentuuride tegevus | 313,681 € |
| 2532 | Orione OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 313,520 € |
| 2533 | OÜ Logistic Transport Kaubavedu maanteel | 313,352 € |
| 2534 | SmartCapital OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 313,131 € |
| 2535 | Natty OÜ Valmistoitude tootmine | 312,953 € |
| 2536 | Werneco OÜ Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 312,398 € |
| 2537 | Marpatex OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 312,299 € |
| 2538 | Riskihaldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 312,153 € |
| 2539 | Kosker Grupp OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 312,013 € |
| 2540 | Meel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 311,634 € |
| 2541 | Praktikal Education OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 311,527 € |
| 2542 | Triest OÜ Külaliskorterid | 311,243 € |
| 2543 | Pyxida OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 311,171 € |
| 2544 | OÜ Europolis Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 311,159 € |
| 2545 | OÜ Lakstigal Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 310,692 € |
| 2546 | Jalgpalliklubi FC Elva Spordiklubide tegevus | 310,678 € |
| 2547 | OÜ Gamma Solutions Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 310,410 € |
| 2548 | Sireli Advise OÜ Elektriinstallatsioon | 310,373 € |
| 2549 | Maavarauuringud OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 310,316 € |
| 2550 | OÜ Viinamärdi Talu Piimatoodete tootmine | 310,130 € |
| 2551 | Koitmaa Lilleladu OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 309,889 € |
| 2552 | Messauto Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 309,696 € |
| 2553 | Antracit OÜ Kaubavedu maanteel | 309,614 € |
| 2554 | Garaažimaailm OÜ Muude uute kaupade jaemüük | 309,096 € |
| 2555 | OÜ ILUART Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | 309,043 € |
| 2556 | SmartKitchen OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 309,006 € |
| 2557 | K&K Services OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 308,802 € |
| 2558 | B&C Nordic OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 308,625 € |
| 2559 | Maaelu ja Kaubanduse Nõukoda OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 308,214 € |
| 2560 | Harvest OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 307,943 € |
| 2561 | Swat Systems OÜ Elektripaigaldustööd | 307,507 € |
| 2562 | Auna Ehitus OÜ Krohvimine | 307,405 € |
| 2563 | MTÜ Uus Teater Esituskunstid | 307,177 € |
| 2564 | ieye OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 307,023 € |
| 2565 | Osaühing Tradeall Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 306,672 € |
| 2566 | HAGRA OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 306,523 € |
| 2567 | Eesti Metsameistri Taimekasvatus OÜ Taimede paljundamine | 306,331 € |
| 2568 | OÜ FRAMETEAM Sporditarvete jaemüük | 306,280 € |
| 2569 | Regnum Consult OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 306,212 € |
| 2570 | Rautran OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 306,153 € |
| 2571 | Maameister OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 306,064 € |
| 2572 | osaühing OLIVERI POOD TARTUS Muu spetsialiseerimata jaemüük | 305,561 € |
| 2573 | R.R. Investments OÜ Hoonestusprojektide arendus | 305,253 € |
| 2574 | OÜ AMTT Maanteede ja kiirteede ehitus | 305,135 € |
| 2575 | Faraday OÜ Programmeerimine | 305,064 € |
| 2576 | Osaühing Lõunalaaned Maastiku hooldus ja korrashoid | 304,677 € |
| 2577 | Wellserv OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 304,408 € |
| 2578 | osaühing Comberra Sideseadmete jaemüük | 303,984 € |
| 2579 | Tartu Autopesula OÜ Muu puhastustegevus | 303,397 € |
| 2580 | Solvantra Mgmt OÜ Tööjõurent | 303,164 € |
| 2581 | osaühing MAKKLE INVEST Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 303,125 € |
| 2582 | OÜ Elemet Mehaaniline metallitöötlus | 302,609 € |
| 2583 | osaühing METRIC Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 302,491 € |
| 2584 | Karupoeg OÜ Hoonestusprojektide arendus | 302,380 € |
| 2585 | HMTEC OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 302,340 € |
| 2586 | Tartu Üliõpilasküla Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 302,160 € |
| 2587 | TarSar OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 302,051 € |
| 2588 | Nempar OÜ Tööjõurent | 301,824 € |
| 2589 | HM Veod OÜ Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus | 301,743 € |
| 2590 | OÜ Kvinteron Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 301,716 € |
| 2591 | PAINTMOD OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 301,680 € |
| 2592 | TMF Wood OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 301,347 € |
| 2593 | HerKal OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 301,324 € |
| 2594 | IVORAN OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 301,159 € |
| 2595 | OÜ ENDOKRINOLOOGIAKESKUS Eriarstiabi | 301,016 € |
| 2596 | LC Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 300,853 € |
| 2597 | MRM Grupp OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 300,798 € |
| 2598 | OÜ Postipoiss Pluss Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 300,688 € |
| 2599 | Eesti Põllu- ja Metsavara OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 300,000 € |
| 2600 | Vilant Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 299,834 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.