Turnover TOP — last 12 months · Põlva maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 1401Haldusgrupp OÜ186 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1402Joosepi Agro OÜ161 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1403osaühing ODENORA160 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1404EEVERTI OÜ148 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 1405OÜ VESTENDRIIM140 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1406Viislinurga OÜ115 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 110 €Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel
- 100 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1409Ökopunkt OÜ100 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1410Mahekasvatus OÜ75 €Segapõllumajandus
- 69 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 1412E-Sahver OÜ42 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 6 €Tsiviillaevade ehitus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1401 | Haldusgrupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 186 € |
| 1402 | Joosepi Agro OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 161 € |
| 1403 | osaühing ODENORA Mootorsõidukite remont ja hooldus | 160 € |
| 1404 | EEVERTI OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 148 € |
| 1405 | OÜ VESTENDRIIM Muu mujal liigitamata teenindus | 140 € |
| 1406 | Viislinurga OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 115 € |
| 1407 | Baltic Cargo Service OÜ Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel | 110 € |
| 1408 | Metsanõu ja -abi OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 100 € |
| 1409 | Ökopunkt OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 100 € |
| 1410 | Mahekasvatus OÜ Segapõllumajandus | 75 € |
| 1411 | Arenduskonsultant OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 69 € |
| 1412 | E-Sahver OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 42 € |
| 1413 | Osaühing Optima Privaat Tsiviillaevade ehitus | 6 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.