Turnover TOP — last 12 months · Pärnu maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 2801OÜ TATA VEOD68,692 €Kaubavedu maanteel
- 2802Holidayhome OÜ68,675 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2803Tariko OÜ68,629 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 2804MSDLab OÜ68,568 €Programmeerimine
- 2805Hetketabamus OÜ68,552 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 2806Ahjurätsepad OÜ68,325 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2807Stantech OÜ68,279 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2808SPARK Social OÜ68,236 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2809Andro Haldus OÜ68,230 €Muusikute lavaline tegevus
- 2810Tedreehitus OÜ68,185 €Tööjõurent
- 2811Writerfly OÜ68,163 €Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük
- 68,077 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 2813Metsacentrum OÜ67,908 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2814Miinusbaar OÜ67,896 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 67,896 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2816Goldering OÜ67,798 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 67,792 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2818OÜ Rentgard67,687 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 2819Roodi Vili OÜ67,557 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2820Metraest OÜ67,546 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 67,481 €Merekalapüük
- 67,476 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 2823Inselly OÜ67,462 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 67,406 €Mehaaniline metallitöötlus
- 67,263 €Finantsnõustamine
- 2826Waala Marine OÜ67,233 €Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus
- 67,187 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2828Hudson OÜ67,142 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 2829Arsen OÜ67,085 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2830Osaühing Kalarn67,000 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2831Pinsere OÜ66,980 €Restoranitegevus
- 2832PRoGurmaania OÜ66,931 €Valmistoitude tootmine
- 66,871 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2834Cason OÜ66,849 €Muude seadmete remont ja hooldus
- 66,769 €Kaubavedu maanteel
- 2836MashaChiro OÜ66,729 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 66,687 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2838Uue Suuna OÜ66,672 €Kaubavedu maanteel
- 2839Lõbusõit OÜ66,569 €Sõitjatevedu sisevetel
- 2840VALISTON OÜ66,506 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2841osaühing TESTLOR66,428 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2842Auroraland OÜ66,390 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2843Wats OÜ66,325 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 2844Rovol Infra OÜ66,316 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2845Foremax OÜ66,277 €Muud posti- ja kullerteenused
- 2846Perona Surf OÜ66,267 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 66,259 €Kaubavedu maanteel
- 2848osaühing Askvik66,222 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2849Tulevana OÜ66,168 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 66,116 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 2851Martensi Maja OÜ66,105 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2852OÜ MAASVOOL66,094 €Elektripaigaldustööd
- 2853Osaühing Rankvel66,058 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 2854Corsola OÜ65,998 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 65,986 €Külaliskorterid
- 2856Primorty OÜ65,957 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2857Ilumen OÜ65,943 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 65,845 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2859Osaühing Halco65,738 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2860Prosto OÜ65,704 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 65,688 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 2862EHK Sööme OÜ65,593 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2863Hundimõisa OÜ65,536 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2864Vahter Grupp OÜ65,510 €Kaubavedu maanteel
- 65,471 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2866Ahjud Pro OÜ65,300 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 2867Miimari OÜ65,192 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2868Markder OÜ65,176 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2869Nordic Millow OÜ65,156 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 2870Rozzo OÜ65,155 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 65,111 €Põhikoolid
- 65,109 €Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- 2873Ranord OÜ65,103 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2874osaühing TuKro65,075 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2875PressMeister OÜ65,075 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2876VIP Büroo OÜ65,072 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 65,056 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2878Tatrut OÜ64,999 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 2879PUIDUSPETSID OÜ64,969 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2880Võpsik UÜ64,938 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2881uniQame OÜ64,884 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2882Melorell OÜ64,845 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 2883OÜ Kaierki64,803 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2884Eagle motors OÜ64,788 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2885Dentemetal OÜ64,782 €Mehaaniline metallitöötlus
- 64,774 €Muu disainerite tegevus
- 2887Valdeni talu OÜ64,602 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2888MTÜ Puhmaskulmik64,515 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2889Osaühing William64,475 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 2890Hõbesõlg OÜ64,415 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 64,273 €Lammutamine
- 2892HIC OÜ64,225 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2893Cotze OÜ64,170 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2894Nedrema OÜ64,137 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2895Aigars OÜ64,027 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2896Teletaru OÜ64,010 €Kellade ja ehete parandus ning hooldus
- 2897Drei Technik OÜ63,940 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2898Tooma Farmer OÜ63,915 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2899Faalom OÜ63,900 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2900RAAP Holding OÜ63,885 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 2801 | OÜ TATA VEOD Kaubavedu maanteel | 68,692 € |
| 2802 | Holidayhome OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68,675 € |
| 2803 | Tariko OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 68,629 € |
| 2804 | MSDLab OÜ Programmeerimine | 68,568 € |
| 2805 | Hetketabamus OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 68,552 € |
| 2806 | Ahjurätsepad OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 68,325 € |
| 2807 | Stantech OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 68,279 € |
| 2808 | SPARK Social OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 68,236 € |
| 2809 | Andro Haldus OÜ Muusikute lavaline tegevus | 68,230 € |
| 2810 | Tedreehitus OÜ Tööjõurent | 68,185 € |
| 2811 | Writerfly OÜ Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük | 68,163 € |
| 2812 | Lipa-Lapa Osaühing Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 68,077 € |
| 2813 | Metsacentrum OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 67,908 € |
| 2814 | Miinusbaar OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 67,896 € |
| 2815 | osaühing STAALVIK Metsamajandust abistavad tegevused | 67,896 € |
| 2816 | Goldering OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 67,798 € |
| 2817 | Osaühing Mägi Trading Maastiku hooldus ja korrashoid | 67,792 € |
| 2818 | OÜ Rentgard Muud veondust abistavad tegevusalad | 67,687 € |
| 2819 | Roodi Vili OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 67,557 € |
| 2820 | Metraest OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 67,546 € |
| 2821 | osaühing Tahkuranna Kala Merekalapüük | 67,481 € |
| 2822 | Osaühing AT Arvutiteenindus Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 67,476 € |
| 2823 | Inselly OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 67,462 € |
| 2824 | TaggoTech Machining OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 67,406 € |
| 2825 | osaühing Campa Food Finantsnõustamine | 67,263 € |
| 2826 | Waala Marine OÜ Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus | 67,233 € |
| 2827 | Fööniks Projektid OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 67,187 € |
| 2828 | Hudson OÜ Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 67,142 € |
| 2829 | Arsen OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 67,085 € |
| 2830 | Osaühing Kalarn Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 67,000 € |
| 2831 | Pinsere OÜ Restoranitegevus | 66,980 € |
| 2832 | PRoGurmaania OÜ Valmistoitude tootmine | 66,931 € |
| 2833 | Helliston Nord OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 66,871 € |
| 2834 | Cason OÜ Muude seadmete remont ja hooldus | 66,849 € |
| 2835 | Veiner Transport osaühing Kaubavedu maanteel | 66,769 € |
| 2836 | MashaChiro OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 66,729 € |
| 2837 | Osaühing Kota Grupp Metsamajandust abistavad tegevused | 66,687 € |
| 2838 | Uue Suuna OÜ Kaubavedu maanteel | 66,672 € |
| 2839 | Lõbusõit OÜ Sõitjatevedu sisevetel | 66,569 € |
| 2840 | VALISTON OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 66,506 € |
| 2841 | osaühing TESTLOR Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 66,428 € |
| 2842 | Auroraland OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 66,390 € |
| 2843 | Wats OÜ Kala ja kalatoodete hulgimüük | 66,325 € |
| 2844 | Rovol Infra OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 66,316 € |
| 2845 | Foremax OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 66,277 € |
| 2846 | Perona Surf OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 66,267 € |
| 2847 | OÜ Lilleoru Turismitalu Kaubavedu maanteel | 66,259 € |
| 2848 | osaühing Askvik Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 66,222 € |
| 2849 | Tulevana OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 66,168 € |
| 2850 | Riverian Digital OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 66,116 € |
| 2851 | Martensi Maja OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 66,105 € |
| 2852 | OÜ MAASVOOL Elektripaigaldustööd | 66,094 € |
| 2853 | Osaühing Rankvel Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 66,058 € |
| 2854 | Corsola OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 65,998 € |
| 2855 | OÜ Arras Kinnisvara Külaliskorterid | 65,986 € |
| 2856 | Primorty OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,957 € |
| 2857 | Ilumen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 65,943 € |
| 2858 | Osaühing Foral LT Muu mujal liigitamata teenindus | 65,845 € |
| 2859 | Osaühing Halco Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 65,738 € |
| 2860 | Prosto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 65,704 € |
| 2861 | Allikukivi veinikoda OÜ Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | 65,688 € |
| 2862 | EHK Sööme OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 65,593 € |
| 2863 | Hundimõisa OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 65,536 € |
| 2864 | Vahter Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 65,510 € |
| 2865 | osaühing CARASSIUS EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,471 € |
| 2866 | Ahjud Pro OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 65,300 € |
| 2867 | Miimari OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 65,192 € |
| 2868 | Markder OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 65,176 € |
| 2869 | Nordic Millow OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 65,156 € |
| 2870 | Rozzo OÜ Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 65,155 € |
| 2871 | Pärnu Ülejõe Põhikool Põhikoolid | 65,111 € |
| 2872 | Urban Residence OÜ Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | 65,109 € |
| 2873 | Ranord OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,103 € |
| 2874 | osaühing TuKro Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 65,075 € |
| 2875 | PressMeister OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 65,075 € |
| 2876 | VIP Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 65,072 € |
| 2877 | osaühing Port Artur Max Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 65,056 € |
| 2878 | Tatrut OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 64,999 € |
| 2879 | PUIDUSPETSID OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,969 € |
| 2880 | Võpsik UÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 64,938 € |
| 2881 | uniQame OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 64,884 € |
| 2882 | Melorell OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 64,845 € |
| 2883 | OÜ Kaierki Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 64,803 € |
| 2884 | Eagle motors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 64,788 € |
| 2885 | Dentemetal OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 64,782 € |
| 2886 | HomeInEstonia Design OÜ Muu disainerite tegevus | 64,774 € |
| 2887 | Valdeni talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 64,602 € |
| 2888 | MTÜ Puhmaskulmik Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 64,515 € |
| 2889 | Osaühing William Puhkekülad ja puhkelaagrid | 64,475 € |
| 2890 | Hõbesõlg OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 64,415 € |
| 2891 | Perinet Teemanttööd OÜ Lammutamine | 64,273 € |
| 2892 | HIC OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 64,225 € |
| 2893 | Cotze OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 64,170 € |
| 2894 | Nedrema OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 64,137 € |
| 2895 | Aigars OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 64,027 € |
| 2896 | Teletaru OÜ Kellade ja ehete parandus ning hooldus | 64,010 € |
| 2897 | Drei Technik OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 63,940 € |
| 2898 | Tooma Farmer OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 63,915 € |
| 2899 | Faalom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 63,900 € |
| 2900 | RAAP Holding OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 63,885 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.