Turnover TOP — last 12 months · Lääne-Viru maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 14,175 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2602EstProTools OÜ14,165 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2603Arctic Crew OÜ14,159 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 14,065 €Arhitektitegevused
- 2605Osaühing Krustop14,040 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2606Green Altee OÜ14,035 €Taimede paljundamine
- 2607Paasvere Mõis OÜ14,008 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2608Inover Grupp OÜ14,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2609Osaühing Miress13,993 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2610DeSign DV OÜ13,935 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 13,921 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2612Eret Grupp OÜ13,916 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 2613Structer OÜ13,844 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 13,831 €Jalatsite ja nahktoodete jaemüük
- 2615Pitsipuu OÜ13,819 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2616OÜ GREENWALD13,800 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 13,796 €Fotograafia
- 13,787 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2619Allermoto OÜ13,742 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2620Harditec OÜ13,736 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 13,678 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 26220xProgramming OÜ13,659 €Programmeerimine
- 2623OÜ Kabrani talu13,656 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2624Pets Salutem OÜ13,627 €Lemmikloomade hooldamine
- 2625Prosepina OÜ13,612 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 13,603 €Kaubavedu maanteel
- 2627Ductus OÜ13,594 €Lukkude ja hingede tootmine
- 2628Aderito OÜ13,573 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2629OÜ Glormets13,558 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2630Roosinupp OÜ13,549 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2631M&R Teenused OÜ13,542 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2632OÜ T.Kivilo13,530 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2633Keltvax OÜ13,528 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2634ROELA AUTO OÜ13,516 €Sõitjate muu maismaavedu
- 13,510 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 2636MSDSpace OÜ13,500 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 13,433 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2638Pontem OÜ13,415 €Külaliskorterid
- 13,294 €Spordiehitiste käitus
- 2640RTJ INVEST OÜ13,273 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2641Osaühing Amööb13,241 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 13,235 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- 13,079 €Muude seadmete remont ja hooldus
- 13,077 €Kaubavedu maanteel
- 13,068 €Muu mujal liigitamata õpe
- 13,046 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2647Agency99 OÜ13,030 €Programmeerimine
- 2648Magesõstar OÜ13,018 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 13,000 €Kaubavedu maanteel
- 2650Reike Grupp OÜ12,991 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2651Bioksra OÜ12,966 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2652O.L.E. Grupp OÜ12,943 €Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2653TRIPO Osaühing12,884 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 2654SKAP Teenused OÜ12,730 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 12,729 €Mööblitootmine
- 2656RendiPlace OÜ12,725 €Külaliskorterid
- 2657Afrocar OÜ12,688 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2658OÜ MAÕuekivil12,679 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 12,640 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 12,628 €Arhitektitegevused
- 2661S-ilu OÜ12,625 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2662Tööpoiss OÜ12,596 €Hoonete üldpuhastus
- 12,484 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2664VITALEX OÜ12,453 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2665OÜ Lihakari12,406 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 12,404 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2667SEPRESTO OÜ12,334 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2668Meedia Extra OÜ12,318 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 12,306 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 12,289 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2671Tegudemees OÜ12,271 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 12,226 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2673EVD Group OÜ12,201 €Programmeerimine
- 12,102 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 12,088 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 12,072 €Muud eriehitustööd
- 2677Siidisaba OÜ12,070 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 2678Pilea OÜ12,064 €Muu infoalane tegevus
- 12,053 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2680OÜ Dnerah11,994 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2681Haluproff OÜ11,992 €Küttepuude tootmine
- 2682Royal Horse OÜ11,980 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 11,958 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 11,935 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 2685OÜ Wood Resurse11,915 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 2686Oti teenused OÜ11,862 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 11,808 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 11,802 €Muu mujal liigitamata õpe
- 11,800 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2690VaixRom OÜ11,792 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 11,791 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2692OÜ Fortek Est11,786 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2693PUKSIIRABI OÜ11,781 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 2694Kriaas OÜ11,765 €Metsaraie
- 2695LR Business OÜ11,725 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2696Mikiwal OÜ11,661 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2697Exactum OÜ11,651 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 2698SUGIMO OÜ11,646 €Segapõllumajandus
- 2699Rootsmeister OÜ11,632 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 11,607 €Maastiku hooldus ja korrashoid
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 2601 | Centauri Agency OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 14,175 € |
| 2602 | EstProTools OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 14,165 € |
| 2603 | Arctic Crew OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 14,159 € |
| 2604 | PEP Arkitekter OÜ Arhitektitegevused | 14,065 € |
| 2605 | Osaühing Krustop Mootorsõidukite remont ja hooldus | 14,040 € |
| 2606 | Green Altee OÜ Taimede paljundamine | 14,035 € |
| 2607 | Paasvere Mõis OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,008 € |
| 2608 | Inover Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,000 € |
| 2609 | Osaühing Miress Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,993 € |
| 2610 | DeSign DV OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 13,935 € |
| 2611 | Taskforceculinar OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 13,921 € |
| 2612 | Eret Grupp OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 13,916 € |
| 2613 | Structer OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,844 € |
| 2614 | Osaühing Oma Kingaäri Jalatsite ja nahktoodete jaemüük | 13,831 € |
| 2615 | Pitsipuu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 13,819 € |
| 2616 | OÜ GREENWALD Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 13,800 € |
| 2617 | Creative House OÜ Fotograafia | 13,796 € |
| 2618 | KV Autohooldus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 13,787 € |
| 2619 | Allermoto OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 13,742 € |
| 2620 | Harditec OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 13,736 € |
| 2621 | OÜ VAHTRA PUUTÖÖD Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 13,678 € |
| 2622 | 0xProgramming OÜ Programmeerimine | 13,659 € |
| 2623 | OÜ Kabrani talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,656 € |
| 2624 | Pets Salutem OÜ Lemmikloomade hooldamine | 13,627 € |
| 2625 | Prosepina OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 13,612 € |
| 2626 | Osaühing EIX Transport Kaubavedu maanteel | 13,603 € |
| 2627 | Ductus OÜ Lukkude ja hingede tootmine | 13,594 € |
| 2628 | Aderito OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 13,573 € |
| 2629 | OÜ Glormets Metsamajandust abistavad tegevused | 13,558 € |
| 2630 | Roosinupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 13,549 € |
| 2631 | M&R Teenused OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 13,542 € |
| 2632 | OÜ T.Kivilo Mootorsõidukite remont ja hooldus | 13,530 € |
| 2633 | Keltvax OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 13,528 € |
| 2634 | ROELA AUTO OÜ Sõitjate muu maismaavedu | 13,516 € |
| 2635 | TM Mööblipaigaldus OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 13,510 € |
| 2636 | MSDSpace OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 13,500 € |
| 2637 | Osaühing Roela Agro Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,433 € |
| 2638 | Pontem OÜ Külaliskorterid | 13,415 € |
| 2639 | Käsmu Tenniseklubi Spordiehitiste käitus | 13,294 € |
| 2640 | RTJ INVEST OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 13,273 € |
| 2641 | Osaühing Amööb Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 13,241 € |
| 2642 | Tannitoa Mahe Talu OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | 13,235 € |
| 2643 | Osaühing Kriisa Oreliehitus Muude seadmete remont ja hooldus | 13,079 € |
| 2644 | Osaühing Estmet IE Kaubavedu maanteel | 13,077 € |
| 2645 | Fleet Solutions OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 13,068 € |
| 2646 | P&P Consulting OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 13,046 € |
| 2647 | Agency99 OÜ Programmeerimine | 13,030 € |
| 2648 | Magesõstar OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 13,018 € |
| 2649 | Kiviküngas Osaühing Kaubavedu maanteel | 13,000 € |
| 2650 | Reike Grupp OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 12,991 € |
| 2651 | Bioksra OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 12,966 € |
| 2652 | O.L.E. Grupp OÜ Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 12,943 € |
| 2653 | TRIPO Osaühing Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 12,884 € |
| 2654 | SKAP Teenused OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 12,730 € |
| 2655 | Vakker Technologies OÜ Mööblitootmine | 12,729 € |
| 2656 | RendiPlace OÜ Külaliskorterid | 12,725 € |
| 2657 | Afrocar OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 12,688 € |
| 2658 | OÜ MAÕuekivil Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,679 € |
| 2659 | Osaühing Aniktima Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 12,640 € |
| 2660 | Rasmus Tamme Architects OÜ Arhitektitegevused | 12,628 € |
| 2661 | S-ilu OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 12,625 € |
| 2662 | Tööpoiss OÜ Hoonete üldpuhastus | 12,596 € |
| 2663 | Balanced Equine OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 12,484 € |
| 2664 | VITALEX OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 12,453 € |
| 2665 | OÜ Lihakari Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 12,406 € |
| 2666 | APILUX TECHNOLOGIES OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 12,404 € |
| 2667 | SEPRESTO OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 12,334 € |
| 2668 | Meedia Extra OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 12,318 € |
| 2669 | Merline Holding OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 12,306 € |
| 2670 | Viru-Lemmu Metsaselts Metsamajandust abistavad tegevused | 12,289 € |
| 2671 | Tegudemees OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 12,271 € |
| 2672 | Osaühing Salpeeter Taimekasvatuse abitegevused | 12,226 € |
| 2673 | EVD Group OÜ Programmeerimine | 12,201 € |
| 2674 | Osaühing Brooklyn Group Põranda- ja seinakatete paigaldus | 12,102 € |
| 2675 | Lincot Textile OÜ Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 12,088 € |
| 2676 | Senaral Solutions OÜ Muud eriehitustööd | 12,072 € |
| 2677 | Siidisaba OÜ Lamba- ja kitsekasvatus | 12,070 € |
| 2678 | Pilea OÜ Muu infoalane tegevus | 12,064 € |
| 2679 | Osaühing SAN SERVICE Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,053 € |
| 2680 | OÜ Dnerah Metsamajandust abistavad tegevused | 11,994 € |
| 2681 | Haluproff OÜ Küttepuude tootmine | 11,992 € |
| 2682 | Royal Horse OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 11,980 € |
| 2683 | Kristo Novikov OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,958 € |
| 2684 | Osaühing Klaasikoda Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 11,935 € |
| 2685 | OÜ Wood Resurse Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 11,915 € |
| 2686 | Oti teenused OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 11,862 € |
| 2687 | Tartu Reklaamteenused OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 11,808 € |
| 2688 | 3Teed Consulting OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 11,802 € |
| 2689 | Tetsen Teenused OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 11,800 € |
| 2690 | VaixRom OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 11,792 € |
| 2691 | Meri & Maitsed OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 11,791 € |
| 2692 | OÜ Fortek Est Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,786 € |
| 2693 | PUKSIIRABI OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 11,781 € |
| 2694 | Kriaas OÜ Metsaraie | 11,765 € |
| 2695 | LR Business OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 11,725 € |
| 2696 | Mikiwal OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 11,661 € |
| 2697 | Exactum OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 11,651 € |
| 2698 | SUGIMO OÜ Segapõllumajandus | 11,646 € |
| 2699 | Rootsmeister OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 11,632 € |
| 2700 | Serebold Osaühing Maastiku hooldus ja korrashoid | 11,607 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.