Turnover TOP — last 12 months · Lääne-Viru maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 51,805 €Arhitektitegevused
- 1802Reiman OÜ51,713 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 51,658 €Värvimine ja klaasimine
- 1804Kefka grupp OÜ51,490 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1805OÜ Kajandi Talu51,455 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 51,420 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1807RVGaraaž OÜ51,401 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1808Turvaruum OÜ51,335 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1809EcoLaiser OÜ51,272 €Tööjõurent
- 1810OÜ Kõhutäis51,197 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1811Kasemaa Grupp OÜ51,189 €Tööjõurent
- 51,173 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 51,148 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1814Stepman Group OÜ51,090 €Müüritööd
- 1815E Snickeri OÜ50,834 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 50,824 €Matuseteenindus
- 1817Rajatoa Talu OÜ50,747 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 50,706 €Spordiklubide tegevus
- 1819kubaresto OÜ50,704 €Restoranitegevus
- 1820ViruAiad OÜ50,655 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 50,646 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1822Trading Star OÜ50,610 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 50,564 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1824TwoHundred OÜ50,509 €Programmeerimine
- 1825Tamados grupp OÜ50,481 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1826Trepiproff OÜ50,467 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 1827Leberg OÜ50,456 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 18281PUR OÜ50,430 €Isolatsioonitööd
- 1829A&A WOOD OÜ50,389 €Mööblitootmine
- 1830Ekles OÜ50,378 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 50,297 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 1832MetsKasvama OÜ50,142 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 50,078 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 50,060 €Tööjõurent ja muud tööjõuteenused
- 50,050 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 1836Book IN OÜ49,998 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1837OÜ Kaivere49,912 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 49,818 €Hoonete üldpuhastus
- 1839OÜ Veivak49,817 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 49,755 €Arhitektitegevused
- 1841VV Transfeer OÜ49,696 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1842Aideli OÜ49,653 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1843Piire Uustalu OÜ49,645 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1844Palcat OÜ49,642 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 49,579 €Elektrienergia jaotus
- 1846Kirimari OÜ49,562 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1847SOODNE MÜÜK OÜ49,468 €Rõivaste ja jalatsite hulgimüük
- 49,335 €Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes
- 1849Tammeharu OÜ49,294 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1850OÜ Verner49,239 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1851Tessa OÜ49,209 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1852VaimWorks OÜ49,028 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 49,008 €Arhitektitegevused
- 48,951 €Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine
- 48,792 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1856Z-MODULE OÜ48,780 €Tööjõurent
- 48,712 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 48,622 €Kaubavedu maanteel
- 1859Osaühing ARELO48,397 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1860arTRock OÜ48,379 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1861Mixter OÜ48,333 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 1862Graviola OÜ48,255 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 48,238 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 1864Bonamel Trade OÜ48,229 €Kaubavedu maanteel
- 1865Kodukoila OÜ48,152 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1866Viru Arborist OÜ48,150 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1867Jahn Technik OÜ48,100 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1868Prometa OÜ48,081 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 48,041 €Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest
- 1870E.Tammik OÜ47,993 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1871QSA OÜ47,978 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 47,909 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 47,892 €Kellade ja ehete parandus ning hooldus
- 47,604 €Segapõllumajandus
- 1875Koidumetsa OÜ47,597 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1876Wesenberg OÜ47,547 €Arhitektitegevused
- 47,498 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1878OAJaan OÜ47,445 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1879Veskiotsa OÜ47,443 €Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist)
- 1880JES Teenus OÜ47,330 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1881Medico Baltic OÜ47,314 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 47,286 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 47,283 €Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid
- 47,254 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1885KT-EST OÜ47,185 €Metsavarumine
- 1886Osaühing ARKAAD47,042 €Sisekujundus
- 1887Õnne Lihaloom OÜ47,006 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1888Osaühing Edel46,985 €Taimede paljundamine
- 46,939 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1890Sondorox OÜ46,939 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 46,910 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1892Osaühing Kiiker46,877 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 1893Estin Metall OÜ46,762 €Mööbliosade tootmine
- 1894Toomel Grupp OÜ46,710 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1895ANDJA TALU OÜ46,546 €Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest
- 46,497 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1897Hybrid Trans OÜ46,356 €Kaubavedu maanteel
- 1898KLK Teenus OÜ46,326 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1899Truckspot OÜ46,272 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 46,181 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1801 | Osaühing A.V.R.Projekt Arhitektitegevused | 51,805 € |
| 1802 | Reiman OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 51,713 € |
| 1803 | Osaühing H&N teenused Värvimine ja klaasimine | 51,658 € |
| 1804 | Kefka grupp OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 51,490 € |
| 1805 | OÜ Kajandi Talu Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 51,455 € |
| 1806 | HTR Leder Osaühing Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 51,420 € |
| 1807 | RVGaraaž OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 51,401 € |
| 1808 | Turvaruum OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 51,335 € |
| 1809 | EcoLaiser OÜ Tööjõurent | 51,272 € |
| 1810 | OÜ Kõhutäis Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 51,197 € |
| 1811 | Kasemaa Grupp OÜ Tööjõurent | 51,189 € |
| 1812 | Osaühing KJK Autoremont Mootorsõidukite remont ja hooldus | 51,173 € |
| 1813 | Juuksuritooted Osaühing Muude vahetoodete hulgimüük | 51,148 € |
| 1814 | Stepman Group OÜ Müüritööd | 51,090 € |
| 1815 | E Snickeri OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 50,834 € |
| 1816 | Viru Matusebüroo OÜ Matuseteenindus | 50,824 € |
| 1817 | Rajatoa Talu OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 50,747 € |
| 1818 | MTÜ RAKVERE JK TARVAS Spordiklubide tegevus | 50,706 € |
| 1819 | kubaresto OÜ Restoranitegevus | 50,704 € |
| 1820 | ViruAiad OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 50,655 € |
| 1821 | Talent Capital OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 50,646 € |
| 1822 | Trading Star OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 50,610 € |
| 1823 | Igavesti August OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 50,564 € |
| 1824 | TwoHundred OÜ Programmeerimine | 50,509 € |
| 1825 | Tamados grupp OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 50,481 € |
| 1826 | Trepiproff OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 50,467 € |
| 1827 | Leberg OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 50,456 € |
| 1828 | 1PUR OÜ Isolatsioonitööd | 50,430 € |
| 1829 | A&A WOOD OÜ Mööblitootmine | 50,389 € |
| 1830 | Ekles OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 50,378 € |
| 1831 | Maksukonsultandi UÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 50,297 € |
| 1832 | MetsKasvama OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 50,142 € |
| 1833 | Osaühing IDEEKAMIN Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 50,078 € |
| 1834 | Rock&Roll Logistics OÜ Tööjõurent ja muud tööjõuteenused | 50,060 € |
| 1835 | Osaühing Rannu Rukkilill E.S.T. Sõitjate liinivedu maanteel | 50,050 € |
| 1836 | Book IN OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 49,998 € |
| 1837 | OÜ Kaivere Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 49,912 € |
| 1838 | Osaühing Lootosõis Hoonete üldpuhastus | 49,818 € |
| 1839 | OÜ Veivak Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 49,817 € |
| 1840 | KAMI Arhitektid OÜ Arhitektitegevused | 49,755 € |
| 1841 | VV Transfeer OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 49,696 € |
| 1842 | Aideli OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 49,653 € |
| 1843 | Piire Uustalu OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 49,645 € |
| 1844 | Palcat OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 49,642 € |
| 1845 | OSAÜHING PANNJÄRVE Elektrienergia jaotus | 49,579 € |
| 1846 | Kirimari OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 49,562 € |
| 1847 | SOODNE MÜÜK OÜ Rõivaste ja jalatsite hulgimüük | 49,468 € |
| 1848 | Käsmu Laevaomanikud OÜ Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes | 49,335 € |
| 1849 | Tammeharu OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 49,294 € |
| 1850 | OÜ Verner Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 49,239 € |
| 1851 | Tessa OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 49,209 € |
| 1852 | VaimWorks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 49,028 € |
| 1853 | Ühinenud Arhitektid OÜ Arhitektitegevused | 49,008 € |
| 1854 | Osaühing Rosteras Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine | 48,951 € |
| 1855 | OÜ Karma Konsultatsioonid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 48,792 € |
| 1856 | Z-MODULE OÜ Tööjõurent | 48,780 € |
| 1857 | OÜ Borkholm Ehitus Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 48,712 € |
| 1858 | Papaa Business OÜ Kaubavedu maanteel | 48,622 € |
| 1859 | Osaühing ARELO Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 48,397 € |
| 1860 | arTRock OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 48,379 € |
| 1861 | Mixter OÜ Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 48,333 € |
| 1862 | Graviola OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 48,255 € |
| 1863 | Osaühing Hansaarendus Grupp Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 48,238 € |
| 1864 | Bonamel Trade OÜ Kaubavedu maanteel | 48,229 € |
| 1865 | Kodukoila OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 48,152 € |
| 1866 | Viru Arborist OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 48,150 € |
| 1867 | Jahn Technik OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 48,100 € |
| 1868 | Prometa OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 48,081 € |
| 1869 | Aini ja Partnerid Osaühing Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest | 48,041 € |
| 1870 | E.Tammik OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 47,993 € |
| 1871 | QSA OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 47,978 € |
| 1872 | UrmAnd Grupp osaühing Muu mujal liigitamata teenindus | 47,909 € |
| 1873 | Osaühing Kellavõti Kellade ja ehete parandus ning hooldus | 47,892 € |
| 1874 | Osaühing Roela SUURTALU Segapõllumajandus | 47,604 € |
| 1875 | Koidumetsa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 47,597 € |
| 1876 | Wesenberg OÜ Arhitektitegevused | 47,547 € |
| 1877 | Janno Metsatööd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 47,498 € |
| 1878 | OAJaan OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 47,445 € |
| 1879 | Veskiotsa OÜ Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) | 47,443 € |
| 1880 | JES Teenus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 47,330 € |
| 1881 | Medico Baltic OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 47,314 € |
| 1882 | SOPS Mittetulundusühing Mujal liigitamata sporditegevus | 47,286 € |
| 1883 | Mereoja Kämping OÜ Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid | 47,283 € |
| 1884 | Virumaa Torutööd OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 47,254 € |
| 1885 | KT-EST OÜ Metsavarumine | 47,185 € |
| 1886 | Osaühing ARKAAD Sisekujundus | 47,042 € |
| 1887 | Õnne Lihaloom OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 47,006 € |
| 1888 | Osaühing Edel Taimede paljundamine | 46,985 € |
| 1889 | Vergi Puhkemaja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 46,939 € |
| 1890 | Sondorox OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 46,939 € |
| 1891 | Osaühing PRATUM AR Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 46,910 € |
| 1892 | Osaühing Kiiker Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 46,877 € |
| 1893 | Estin Metall OÜ Mööbliosade tootmine | 46,762 € |
| 1894 | Toomel Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 46,710 € |
| 1895 | ANDJA TALU OÜ Elektrienergia tootmine taastuvatest energiaallikatest | 46,546 € |
| 1896 | Visa Transport OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 46,497 € |
| 1897 | Hybrid Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 46,356 € |
| 1898 | KLK Teenus OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 46,326 € |
| 1899 | Truckspot OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 46,272 € |
| 1900 | Osaühing A.M.Talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 46,181 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.