Turnover TOP — last 12 months · Jõgeva maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 901TM FOTO OÜ44,229 €Fotograafia
- 902Mobirehv OÜ44,049 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 903OÜ Vaino44,048 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 44,034 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 43,891 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 906Annekto OÜ43,817 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 43,809 €Puituste ja -akende tootmine
- 908Nordlog OÜ43,746 €Metsavarumine
- 909Mööbli5 OÜ43,737 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade vahendamine
- 43,470 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 43,356 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 912KOTHOI OÜ42,960 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 42,929 €Taimekasvatuse abitegevused
- 914L.S.Autod OÜ42,904 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 42,867 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 916SLR GRUPP OÜ42,457 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 42,416 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 42,376 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 42,219 €Muud eriehitustööd
- 42,108 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 921ABR Grupp OÜ42,102 €Kaubavedu maanteel
- 41,613 €Segapõllumajandus
- 41,599 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 924TAMAS OÜ41,351 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 41,268 €Jookide serveerimine
- 41,235 €Muud eriehitustööd
- 927OÜ Nikkel41,165 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 41,080 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 40,955 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 40,821 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 40,681 €Arvutiõpe
- 932Saekaru OÜ40,571 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 933MRP Grupp OÜ40,485 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 40,000 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 40,000 €Metsavarumine
- 39,929 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 937OÜ Utemaa39,776 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 39,712 €Mehaaniline metallitöötlus
- 39,536 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 940KVM Build OÜ39,495 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 941A&P Grupp OÜ39,387 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 942NAHKSEKK OÜ39,373 €Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmine
- 943OÜ K.E.D.S39,356 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 39,148 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 945OÜ woodlane39,082 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 946KARU PUIT OÜ38,936 €Metsaraie
- 38,711 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 948Oldschool OÜ38,511 €Keraamiliste kivide ja plaatide tootmine
- 38,444 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 950Wildweld OÜ38,262 €Muu teenindus
- 37,818 €Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine
- 952MKoort OÜ37,670 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 37,617 €Tööjõurent
- 37,330 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 955AGROKRIS OÜ37,117 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 37,071 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 957Moesahtel OÜ37,003 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 36,889 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 959MESTTEL OÜ36,815 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 36,808 €Terasvaatide jms mahutite tootmine
- 36,781 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 36,773 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 36,744 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 964OÜ Ammaro36,696 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 965FishLike OÜ36,615 €Mageveekalapüük
- 966Tutivõsa OÜ36,599 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 967OÜ H&Wealthy36,528 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 968Sileraud OÜ36,144 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 969KUUSEKÄBI OÜ35,786 €Metsavarumine
- 35,584 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 35,556 €Posti- ja kullerteenuste vahendusteenus
- 972KF TRANS OÜ35,101 €Kaubavedu maanteel
- 973Padus OÜ34,822 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 974Taury OÜ34,795 €Programmeerimine
- 34,639 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 976TERAMEES OÜ34,611 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 34,537 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 978Tiket OÜ34,521 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 34,506 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 34,326 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 981Eneli-x OÜ34,290 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 982BGT OÜ34,159 €Taimekasvatuse abitegevused
- 983OÜ MAIROOS33,585 €Taimede paljundamine
- 33,570 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 985OÜ N.A.K.S.33,384 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 986Batcomms OÜ33,086 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 32,979 €Piimakarjakasvatus
- 32,918 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 32,880 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 990OÜ Alex Mets32,831 €Metsavarumine
- 32,784 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 32,774 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 32,728 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 994Saha Mets OÜ32,656 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 32,617 €Muud eriehitustööd
- 32,560 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 997Upair OÜ32,299 €Isolatsioonitööd
- 998AMTI OÜ32,283 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 999Relaskoop OÜ32,227 €Metsavarumine
- 1000Zilka Veod OÜ32,099 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 901 | TM FOTO OÜ Fotograafia | 44,229 € |
| 902 | Mobirehv OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 44,049 € |
| 903 | OÜ Vaino Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 44,048 € |
| 904 | MEPA Meistrid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 44,034 € |
| 905 | T-Marketing OÜ Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 43,891 € |
| 906 | Annekto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 43,817 € |
| 907 | Paunvere Tislermeister OÜ Puituste ja -akende tootmine | 43,809 € |
| 908 | Nordlog OÜ Metsavarumine | 43,746 € |
| 909 | Mööbli5 OÜ Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade vahendamine | 43,737 € |
| 910 | osaühing Metsaoskused Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 43,470 € |
| 911 | Mustvee Kalastuskeskus OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 43,356 € |
| 912 | KOTHOI OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 42,960 € |
| 913 | Osaühing Astri Arendus Taimekasvatuse abitegevused | 42,929 € |
| 914 | L.S.Autod OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 42,904 € |
| 915 | Ruutest RMPT OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 42,867 € |
| 916 | SLR GRUPP OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 42,457 € |
| 917 | Malmer Invest OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 42,416 € |
| 918 | OÜ M.A.T.K.O. Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 42,376 € |
| 919 | osaühing Market Transport Muud eriehitustööd | 42,219 € |
| 920 | Toomingavõsa OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 42,108 € |
| 921 | ABR Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 42,102 € |
| 922 | Uus Allikmäe OÜ Segapõllumajandus | 41,613 € |
| 923 | Aarne Teenus osaühing Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 41,599 € |
| 924 | TAMAS OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 41,351 € |
| 925 | Peomeister OÜ Jookide serveerimine | 41,268 € |
| 926 | OSAÜHING SAKO V.S. Muud eriehitustööd | 41,235 € |
| 927 | OÜ Nikkel Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41,165 € |
| 928 | HH Solutions OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 41,080 € |
| 929 | Eternal Forest Group OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 40,955 € |
| 930 | Margus Teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 40,821 € |
| 931 | KOOLITUSRUUM OÜ Arvutiõpe | 40,681 € |
| 932 | Saekaru OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 40,571 € |
| 933 | MRP Grupp OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 40,485 € |
| 934 | JÄRVA PÕLLUMAJANDUSLIK TULUNDUSÜHISTU Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 40,000 € |
| 935 | TM Killustik OÜ Metsavarumine | 40,000 € |
| 936 | OÜ Forest Silver Metsamajandust abistavad tegevused | 39,929 € |
| 937 | OÜ Utemaa Lamba- ja kitsekasvatus | 39,776 € |
| 938 | OÜ TALEV Teenused Mehaaniline metallitöötlus | 39,712 € |
| 939 | OÜ Kullerkupu Invest Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 39,536 € |
| 940 | KVM Build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 39,495 € |
| 941 | A&P Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 39,387 € |
| 942 | NAHKSEKK OÜ Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmine | 39,373 € |
| 943 | OÜ K.E.D.S Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 39,356 € |
| 944 | Merike Valgmäe Õigusbüroo OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 39,148 € |
| 945 | OÜ woodlane Metsamajandust abistavad tegevused | 39,082 € |
| 946 | KARU PUIT OÜ Metsaraie | 38,936 € |
| 947 | BaltFin Forestry OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 38,711 € |
| 948 | Oldschool OÜ Keraamiliste kivide ja plaatide tootmine | 38,511 € |
| 949 | Aberdeen Top Genetics OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 38,444 € |
| 950 | Wildweld OÜ Muu teenindus | 38,262 € |
| 951 | OÜ Luige Kivi Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine | 37,818 € |
| 952 | MKoort OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 37,670 € |
| 953 | MR teedeehitus OÜ Tööjõurent | 37,617 € |
| 954 | MaarjaLiisa OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 37,330 € |
| 955 | AGROKRIS OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 37,117 € |
| 956 | Motosafari OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 37,071 € |
| 957 | Moesahtel OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 37,003 € |
| 958 | Mäerand Grupp OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 36,889 € |
| 959 | MESTTEL OÜ Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 36,815 € |
| 960 | OÜ Contemetal Terasvaatide jms mahutite tootmine | 36,808 € |
| 961 | SV Autoservice OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 36,781 € |
| 962 | Osaühing Ardeimont Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 36,773 € |
| 963 | Torutööde Grupp OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 36,744 € |
| 964 | OÜ Ammaro Maastiku hooldus ja korrashoid | 36,696 € |
| 965 | FishLike OÜ Mageveekalapüük | 36,615 € |
| 966 | Tutivõsa OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 36,599 € |
| 967 | OÜ H&Wealthy Reklaamiagentuuride tegevus | 36,528 € |
| 968 | Sileraud OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 36,144 € |
| 969 | KUUSEKÄBI OÜ Metsavarumine | 35,786 € |
| 970 | Romec Group OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 35,584 € |
| 971 | Tartust Tartusse OÜ Posti- ja kullerteenuste vahendusteenus | 35,556 € |
| 972 | KF TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 35,101 € |
| 973 | Padus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 34,822 € |
| 974 | Taury OÜ Programmeerimine | 34,795 € |
| 975 | Swest Consulting Osaühing Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 34,639 € |
| 976 | TERAMEES OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 34,611 € |
| 977 | Kalm Automotive OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 34,537 € |
| 978 | Tiket OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 34,521 € |
| 979 | JMT Energy OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 34,506 € |
| 980 | KRIEL FARM OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 34,326 € |
| 981 | Eneli-x OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 34,290 € |
| 982 | BGT OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 34,159 € |
| 983 | OÜ MAIROOS Taimede paljundamine | 33,585 € |
| 984 | ForceGarant OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 33,570 € |
| 985 | OÜ N.A.K.S. Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 33,384 € |
| 986 | Batcomms OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 33,086 € |
| 987 | OÜ Pärna-Männiku Talu Piimakarjakasvatus | 32,979 € |
| 988 | FuturePortProject OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 32,918 € |
| 989 | Verox Hooldus OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 32,880 € |
| 990 | OÜ Alex Mets Metsavarumine | 32,831 € |
| 991 | Agrochema Eesti OÜ Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 32,784 € |
| 992 | Kuningamäe Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 32,774 € |
| 993 | Osaühing Tarvester Metsamajandust abistavad tegevused | 32,728 € |
| 994 | Saha Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 32,656 € |
| 995 | Teemantallikas OÜ Muud eriehitustööd | 32,617 € |
| 996 | OÜ Eimas Grupp Puidu töötlemine ja viimistlemine | 32,560 € |
| 997 | Upair OÜ Isolatsioonitööd | 32,299 € |
| 998 | AMTI OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 32,283 € |
| 999 | Relaskoop OÜ Metsavarumine | 32,227 € |
| 1000 | Zilka Veod OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 32,099 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.