Turnover TOP — last 12 months · Ida-Viru maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 31,724 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 2402OÜ Bomberos31,718 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2403Majestik-Plus OÜ31,688 €Kaubavedu maanteel
- 2404Tõrvajõe OÜ31,665 €Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas
- 2405VDAMedia TÜ31,653 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 31,640 €Arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine
- 31,571 €Reisibüroode tegevus
- 31,456 €Muud elektroonilise side teenused
- 2409Silgroup OÜ31,355 €Laadungikäitlus
- 31,315 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2411Viruehitaja OÜ31,220 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2412Osaühing SIMON31,217 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2413NAJA OÜ31,133 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 2414PanPro OÜ31,114 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2415UpMee Group OÜ31,113 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2416BRG Ehitus OÜ31,023 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2417ALETUR GROUP OÜ30,850 €Kaubavedu maanteel
- 2418osaühing GANSITI30,782 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2419OSAÜHING BODVÖRG30,754 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2420INDRAVE OÜ30,753 €Kaubavedu maanteel
- 30,654 €Toidu ja joogi serveerimise vahendusteenus
- 2422Beamweld OÜ30,635 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2423Welkom OÜ30,597 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 30,567 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,556 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2426Zarecini OÜ30,544 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2427OÜ Mari TS30,376 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2428BergOst OÜ30,352 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2429PROfik OÜ30,337 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 30,291 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2431LN Haldus OÜ30,285 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2432VARUSSTRANS OÜ30,198 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 30,184 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2434ELVN OÜ30,181 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2435OÜ K.E.I.S.30,148 €Kaubavedu maanteel
- 30,143 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2437Webmarket24 OÜ30,140 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 2438Epovabrik OÜ30,115 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 2439OÜ SKALAR30,100 €Kaubavedu maanteel
- 2440DP OÜ30,088 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 30,064 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2442Toymone Eesti OÜ30,016 €Kaubavedu maanteel
- 29,972 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2444KAW Transport OÜ29,950 €Kaubavedu maanteel
- 29,928 €Kaubaladude töö
- 29,865 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 29,765 €Muud eriehitustööd
- 2448OÜ V-Ehitus29,762 €Muud eriehitustööd
- 29,744 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 29,716 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 2451Osaühing EKSIMER29,708 €Kaubavedu maanteel
- 2452Kebra Capital OÜ29,567 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2453MDV Ekspress OÜ29,550 €Müüritööd
- 2454YAPPI-N OÜ29,518 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2455SOR Transfer OÜ29,500 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 2456OÜ Turbine29,499 €Muud eriehitustööd
- 2457Judzin Grupp OÜ29,463 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2458LilTonTec OÜ29,380 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 2459AHO Grupp OÜ29,375 €Krohvimine
- 29,355 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 29,329 €Muu puhastustegevus
- 2462OÜ RMS- MERK29,266 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 29,194 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2464Osaühing KÜSTE29,136 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 29,081 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 29,011 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 28,971 €Muu puhastustegevus
- 2468Tsensus OÜ28,908 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2469Osaühing SINTAKS28,707 €Metalltoodete remont ja hooldus
- 28,669 €Rõivaste jaemüük
- 2471VDSV INVEST OÜ28,664 €Kaubavedu maanteel
- 2472Route88 OÜ28,500 €Mootorsõidukite jaemüük
- 28,390 €Liha ja lihatoodete hulgimüük
- 2474Kruusimäe OÜ28,373 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2475Croton OÜ28,373 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2476OÜ SimmFish28,319 €Merekalapüük
- 2477OÜ Mosaic trade28,295 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 28,201 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 28,148 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2480Osaühing Alakki28,145 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 28,101 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2482Lostcom OÜ28,061 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2483OÜ Hansapuit28,041 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2484FireSafe OÜ28,033 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 2485Osaühing POVIAN27,962 €Kaubavedu maanteel
- 2486Hea elekter OÜ27,934 €Elektriinstallatsioon
- 2487ArmadaProject OÜ27,920 €Muu infoalane tegevus
- 27,900 €Kaubavedu maanteel
- 2489SDV Transport OÜ27,857 €Kaubavedu maanteel
- 2490Terkompen OÜ27,848 €Muud eriehitustööd
- 2491CONBET OÜ27,807 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2492UÜ Basic Legal27,733 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 2493Timari Group OÜ27,719 €Kaubavedu maanteel
- 27,700 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 27,645 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 2496VKUSNO GRUPP OÜ27,565 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2497OSAÜHING HOPROM27,537 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 27,534 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2499HOTSTONE OÜ27,427 €Muud tööjõuteenused
- 2500OÜ Mobicom Grupp27,406 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 2401 | Planta Greenhouses OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 31,724 € |
| 2402 | OÜ Bomberos Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 31,718 € |
| 2403 | Majestik-Plus OÜ Kaubavedu maanteel | 31,688 € |
| 2404 | Tõrvajõe OÜ Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas | 31,665 € |
| 2405 | VDAMedia TÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 31,653 € |
| 2406 | Täisühing DROZDIK Arvutite ja arvuti välisseadmete tootmine | 31,640 € |
| 2407 | Osaühing ALEKSANDR REISID Reisibüroode tegevus | 31,571 € |
| 2408 | Osaühing SCANNER JVLA Muud elektroonilise side teenused | 31,456 € |
| 2409 | Silgroup OÜ Laadungikäitlus | 31,355 € |
| 2410 | OÜ EMMELIINE LILLEÄRI Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 31,315 € |
| 2411 | Viruehitaja OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 31,220 € |
| 2412 | Osaühing SIMON Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 31,217 € |
| 2413 | NAJA OÜ Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 31,133 € |
| 2414 | PanPro OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 31,114 € |
| 2415 | UpMee Group OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 31,113 € |
| 2416 | BRG Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,023 € |
| 2417 | ALETUR GROUP OÜ Kaubavedu maanteel | 30,850 € |
| 2418 | osaühing GANSITI Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 30,782 € |
| 2419 | OSAÜHING BODVÖRG Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,754 € |
| 2420 | INDRAVE OÜ Kaubavedu maanteel | 30,753 € |
| 2421 | Osaühing MILDEFOR ÄRITEENUSED Toidu ja joogi serveerimise vahendusteenus | 30,654 € |
| 2422 | Beamweld OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 30,635 € |
| 2423 | Welkom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,597 € |
| 2424 | OSAÜHING ANNROOS V Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,567 € |
| 2425 | Osaühing VALSNERA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,556 € |
| 2426 | Zarecini OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 30,544 € |
| 2427 | OÜ Mari TS Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 30,376 € |
| 2428 | BergOst OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 30,352 € |
| 2429 | PROfik OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 30,337 € |
| 2430 | Andreas Company OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 30,291 € |
| 2431 | LN Haldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,285 € |
| 2432 | VARUSSTRANS OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 30,198 € |
| 2433 | HR Raamat Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,184 € |
| 2434 | ELVN OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 30,181 € |
| 2435 | OÜ K.E.I.S. Kaubavedu maanteel | 30,148 € |
| 2436 | Osaühing PSTMontaaž Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 30,143 € |
| 2437 | Webmarket24 OÜ Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 30,140 € |
| 2438 | Epovabrik OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 30,115 € |
| 2439 | OÜ SKALAR Kaubavedu maanteel | 30,100 € |
| 2440 | DP OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 30,088 € |
| 2441 | Osaühing Milkpromix Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 30,064 € |
| 2442 | Toymone Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 30,016 € |
| 2443 | Osaühing Talli Motors Mootorsõidukite remont ja hooldus | 29,972 € |
| 2444 | KAW Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 29,950 € |
| 2445 | Osaühing Caviar House Kaubaladude töö | 29,928 € |
| 2446 | SV Scanbuilding OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 29,865 € |
| 2447 | Trinidad Ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 29,765 € |
| 2448 | OÜ V-Ehitus Muud eriehitustööd | 29,762 € |
| 2449 | Osaühing Comters Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,744 € |
| 2450 | Osaühing Maia Ivanova Consult Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 29,716 € |
| 2451 | Osaühing EKSIMER Kaubavedu maanteel | 29,708 € |
| 2452 | Kebra Capital OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 29,567 € |
| 2453 | MDV Ekspress OÜ Müüritööd | 29,550 € |
| 2454 | YAPPI-N OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 29,518 € |
| 2455 | SOR Transfer OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 29,500 € |
| 2456 | OÜ Turbine Muud eriehitustööd | 29,499 € |
| 2457 | Judzin Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,463 € |
| 2458 | LilTonTec OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 29,380 € |
| 2459 | AHO Grupp OÜ Krohvimine | 29,375 € |
| 2460 | Eurobook Keeper OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,355 € |
| 2461 | Osaühing GL GROVER Muu puhastustegevus | 29,329 € |
| 2462 | OÜ RMS- MERK Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 29,266 € |
| 2463 | Reijani Arenduse Osaühing Arvutialased konsultatsioonid | 29,194 € |
| 2464 | Osaühing KÜSTE Maastiku hooldus ja korrashoid | 29,136 € |
| 2465 | KBF Trading and Consulting OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 29,081 € |
| 2466 | Osaühing WMP-TRÜKK Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 29,011 € |
| 2467 | Osaühing Kiviõli Vesi Muu puhastustegevus | 28,971 € |
| 2468 | Tsensus OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 28,908 € |
| 2469 | Osaühing SINTAKS Metalltoodete remont ja hooldus | 28,707 € |
| 2470 | OSAÜHING SALLÜSTIA Rõivaste jaemüük | 28,669 € |
| 2471 | VDSV INVEST OÜ Kaubavedu maanteel | 28,664 € |
| 2472 | Route88 OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 28,500 € |
| 2473 | Osaühing Ibrin Est Liha ja lihatoodete hulgimüük | 28,390 € |
| 2474 | Kruusimäe OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 28,373 € |
| 2475 | Croton OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 28,373 € |
| 2476 | OÜ SimmFish Merekalapüük | 28,319 € |
| 2477 | OÜ Mosaic trade Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,295 € |
| 2478 | Osaühing Metsataga Veod Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 28,201 € |
| 2479 | Osaühing ZTI Logistik Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,148 € |
| 2480 | Osaühing Alakki Hoonehalduse kombineeritud teenus | 28,145 € |
| 2481 | LINNUS.CO EHITUS OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 28,101 € |
| 2482 | Lostcom OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 28,061 € |
| 2483 | OÜ Hansapuit Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 28,041 € |
| 2484 | FireSafe OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 28,033 € |
| 2485 | Osaühing POVIAN Kaubavedu maanteel | 27,962 € |
| 2486 | Hea elekter OÜ Elektriinstallatsioon | 27,934 € |
| 2487 | ArmadaProject OÜ Muu infoalane tegevus | 27,920 € |
| 2488 | Osaühing BOLLTEC LOGISTIC Kaubavedu maanteel | 27,900 € |
| 2489 | SDV Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 27,857 € |
| 2490 | Terkompen OÜ Muud eriehitustööd | 27,848 € |
| 2491 | CONBET OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,807 € |
| 2492 | UÜ Basic Legal Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 27,733 € |
| 2493 | Timari Group OÜ Kaubavedu maanteel | 27,719 € |
| 2494 | Osaühing Vitarsis Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 27,700 € |
| 2495 | Tiiriku Tallid OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 27,645 € |
| 2496 | VKUSNO GRUPP OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 27,565 € |
| 2497 | OSAÜHING HOPROM Mootorsõidukite remont ja hooldus | 27,537 € |
| 2498 | Aktsiaselts RAUDBETOONTEHAS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 27,534 € |
| 2499 | HOTSTONE OÜ Muud tööjõuteenused | 27,427 € |
| 2500 | OÜ Mobicom Grupp Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 27,406 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.