ТОП за доходом 2024 · Tubakatoodete hulgimüük
За річними звітами за 2024 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 25 299 001 €Tubakatoodete hulgimüük
- 15 581 283 €Tubakatoodete hulgimüük
- 11 208 783 €Tubakatoodete hulgimüük
- 9 999 506 €Tubakatoodete hulgimüük
- 6 247 618 €Tubakatoodete hulgimüük
- 3 120 741 €Tubakatoodete hulgimüük
- 1 472 691 €Tubakatoodete hulgimüük
- 1 243 160 €Tubakatoodete hulgimüük
- 996 945 €Tubakatoodete hulgimüük
- 702 270 €Tubakatoodete hulgimüük
- 440 613 €Tubakatoodete hulgimüük
- 360 213 €Tubakatoodete hulgimüük
- 164 237 €Tubakatoodete hulgimüük
- 157 747 €Tubakatoodete hulgimüük
- 93 909 €Tubakatoodete hulgimüük
- 13 770 €Tubakatoodete hulgimüük
- 9 000 €Tubakatoodete hulgimüük
- 2 674 €Tubakatoodete hulgimüük
- 1 924 €Tubakatoodete hulgimüük
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Philip Morris Eesti Osaühing Tubakatoodete hulgimüük | 25 299 001 € |
| 2 | Nicorex Baltic OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 15 581 283 € |
| 3 | OÜ ALLIUM EST Tubakatoodete hulgimüük | 11 208 783 € |
| 4 | OÜ SIGARI MAJA Tubakatoodete hulgimüük | 9 999 506 € |
| 5 | Foxtrot Uniform Capital OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 6 247 618 € |
| 6 | British American Tobacco Estonia AS Tubakatoodete hulgimüük | 3 120 741 € |
| 7 | E-smoke OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 1 472 691 € |
| 8 | NicoTech OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 1 243 160 € |
| 9 | Vape Group OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 996 945 € |
| 10 | Stirling International OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 702 270 € |
| 11 | PouchPoint OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 440 613 € |
| 12 | Auvoria OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 360 213 € |
| 13 | Golden Brown OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 164 237 € |
| 14 | Aleserk OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 157 747 € |
| 15 | GRANT GROUP OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 93 909 € |
| 16 | A.J. Trade OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 13 770 € |
| 17 | Wide Range Services and Management OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 9 000 € |
| 18 | Lokabolatsi Rizalivia OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 2 674 € |
| 19 | KML Distribution OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 1 924 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.