ТОП за доходом 2022 · Tubakatoodete hulgimüük
За річними звітами за 2022 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 22 856 264 €Tubakatoodete hulgimüük
- 17 448 594 €Tubakatoodete hulgimüük
- 6 701 437 €Tubakatoodete hulgimüük
- 5 446 734 €Tubakatoodete hulgimüük
- 3 722 199 €Tubakatoodete hulgimüük
- 3 171 647 €Tubakatoodete hulgimüük
- 2 677 158 €Tubakatoodete hulgimüük
- 2 155 932 €Tubakatoodete hulgimüük
- 2 049 061 €Tubakatoodete hulgimüük
- 1 652 515 €Tubakatoodete hulgimüük
- 885 271 €Tubakatoodete hulgimüük
- 271 723 €Tubakatoodete hulgimüük
- 218 434 €Tubakatoodete hulgimüük
- 187 797 €Tubakatoodete hulgimüük
- 68 983 €Tubakatoodete hulgimüük
- 64 947 €Tubakatoodete hulgimüük
- 57 764 €Tubakatoodete hulgimüük
- 18MADDA OÜ37 938 €Tubakatoodete hulgimüük
- 4 666 €Tubakatoodete hulgimüük
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Philip Morris Eesti Osaühing Tubakatoodete hulgimüük | 22 856 264 € |
| 2 | Nicorex Baltic OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 17 448 594 € |
| 3 | OÜ SIGARI MAJA Tubakatoodete hulgimüük | 6 701 437 € |
| 4 | OÜ ALLIUM EST Tubakatoodete hulgimüük | 5 446 734 € |
| 5 | Foxtrot Uniform Capital OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 3 722 199 € |
| 6 | Vape Group OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 3 171 647 € |
| 7 | NicoTech OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 2 677 158 € |
| 8 | British American Tobacco Estonia AS Tubakatoodete hulgimüük | 2 155 932 € |
| 9 | E-smoke OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 2 049 061 € |
| 10 | SPets Holding OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 1 652 515 € |
| 11 | Stirling International OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 885 271 € |
| 12 | Aleserk OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 271 723 € |
| 13 | NP Trade OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 218 434 € |
| 14 | Golden Brown OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 187 797 € |
| 15 | A.J. Trade OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 68 983 € |
| 16 | Clam Broth OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 64 947 € |
| 17 | TBCO ALTERNATIVES OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 57 764 € |
| 18 | MADDA OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 37 938 € |
| 19 | NoMore OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 4 666 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.