ТОП за доходом 2023 · Magevee-vesiviljelus
За річними звітами за 2023 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 1 822 420 €Magevee-vesiviljelus
- 834 163 €Magevee-vesiviljelus
- 470 593 €Magevee-vesiviljelus
- 365 118 €Magevee-vesiviljelus
- 262 038 €Magevee-vesiviljelus
- 227 810 €Magevee-vesiviljelus
- 224 055 €Magevee-vesiviljelus
- 149 108 €Magevee-vesiviljelus
- 100 138 €Magevee-vesiviljelus
- 59 800 €Magevee-vesiviljelus
- 59 264 €Magevee-vesiviljelus
- 45 283 €Magevee-vesiviljelus
- 43 727 €Magevee-vesiviljelus
- 43 041 €Magevee-vesiviljelus
- 39 390 €Magevee-vesiviljelus
- 29 145 €Magevee-vesiviljelus
- 21 770 €Magevee-vesiviljelus
- 19 200 €Magevee-vesiviljelus
- 8 070 €Magevee-vesiviljelus
- 5 784 €Magevee-vesiviljelus
- 1 333 €Magevee-vesiviljelus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Simuna Ivax Magevee-vesiviljelus | 1 822 420 € |
| 2 | osaühing Pähkla Vähi- ja Kalakasvatus Magevee-vesiviljelus | 834 163 € |
| 3 | BM Trade OÜ Magevee-vesiviljelus | 470 593 € |
| 4 | Neli Elementi OÜ Magevee-vesiviljelus | 365 118 € |
| 5 | Conversio Design OÜ Magevee-vesiviljelus | 262 038 € |
| 6 | Paadi talu OÜ Magevee-vesiviljelus | 227 810 € |
| 7 | Smartfish OÜ Magevee-vesiviljelus | 224 055 € |
| 8 | OSAÜHING KARILATSI KALAMAJAND Magevee-vesiviljelus | 149 108 € |
| 9 | OÜ FishCO Magevee-vesiviljelus | 100 138 € |
| 10 | KUHU AGRO OÜ Magevee-vesiviljelus | 59 800 € |
| 11 | SAAREFISH OÜ Magevee-vesiviljelus | 59 264 € |
| 12 | OÜ Jaesto Magevee-vesiviljelus | 45 283 € |
| 13 | Krei-jõe OÜ Magevee-vesiviljelus | 43 727 € |
| 14 | Osaühing FORKALA Magevee-vesiviljelus | 43 041 € |
| 15 | osaühing VIKERKALA Magevee-vesiviljelus | 39 390 € |
| 16 | Osaühing AVIISO Magevee-vesiviljelus | 29 145 € |
| 17 | Aqualilium OÜ Magevee-vesiviljelus | 21 770 € |
| 18 | Northern Traps OÜ Magevee-vesiviljelus | 19 200 € |
| 19 | OÜ Kuldallika Magevee-vesiviljelus | 8 070 € |
| 20 | Maimar OÜ Magevee-vesiviljelus | 5 784 € |
| 21 | Põlde Vähk OÜ Magevee-vesiviljelus | 1 333 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.