ТОП за доходом 2019 · Magevee-vesiviljelus
За річними звітами за 2019 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 1 184 153 €Magevee-vesiviljelus
- 637 019 €Magevee-vesiviljelus
- 402 347 €Magevee-vesiviljelus
- 387 476 €Magevee-vesiviljelus
- 334 498 €Magevee-vesiviljelus
- 167 017 €Magevee-vesiviljelus
- 154 873 €Magevee-vesiviljelus
- 147 150 €Magevee-vesiviljelus
- 143 461 €Magevee-vesiviljelus
- 130 201 €Magevee-vesiviljelus
- 100 577 €Magevee-vesiviljelus
- 89 583 €Magevee-vesiviljelus
- 52 246 €Magevee-vesiviljelus
- 49 567 €Magevee-vesiviljelus
- 27 184 €Magevee-vesiviljelus
- 21 413 €Magevee-vesiviljelus
- 16 409 €Magevee-vesiviljelus
- 7 115 €Magevee-vesiviljelus
- 500 €Magevee-vesiviljelus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Simuna Ivax Magevee-vesiviljelus | 1 184 153 € |
| 2 | Lapavira OÜ Magevee-vesiviljelus | 637 019 € |
| 3 | osaühing Pähkla Vähi- ja Kalakasvatus Magevee-vesiviljelus | 402 347 € |
| 4 | BM Trade OÜ Magevee-vesiviljelus | 387 476 € |
| 5 | osaühing Ösel Harvest Magevee-vesiviljelus | 334 498 € |
| 6 | Paadi talu OÜ Magevee-vesiviljelus | 167 017 € |
| 7 | OSAÜHING KARILATSI KALAMAJAND Magevee-vesiviljelus | 154 873 € |
| 8 | Osaühing AVIISO Magevee-vesiviljelus | 147 150 € |
| 9 | Neli Elementi OÜ Magevee-vesiviljelus | 143 461 € |
| 10 | Osaühing FORKALA Magevee-vesiviljelus | 130 201 € |
| 11 | OÜ FishCO Magevee-vesiviljelus | 100 577 € |
| 12 | Northern Traps OÜ Magevee-vesiviljelus | 89 583 € |
| 13 | Krei-jõe OÜ Magevee-vesiviljelus | 52 246 € |
| 14 | osaühing VIKERKALA Magevee-vesiviljelus | 49 567 € |
| 15 | Smartfish OÜ Magevee-vesiviljelus | 27 184 € |
| 16 | Aqualilium OÜ Magevee-vesiviljelus | 21 413 € |
| 17 | OÜ Kuldallika Magevee-vesiviljelus | 16 409 € |
| 18 | Maimar OÜ Magevee-vesiviljelus | 7 115 € |
| 19 | Põlde Vähk OÜ Magevee-vesiviljelus | 500 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.