ТОП за доходом 2020 · Magevee-vesiviljelus
За річними звітами за 2020 рік · Джерело: Комерційний реєстр
- 1 301 257 €Magevee-vesiviljelus
- 744 115 €Magevee-vesiviljelus
- 371 553 €Magevee-vesiviljelus
- 344 355 €Magevee-vesiviljelus
- 252 035 €Magevee-vesiviljelus
- 199 879 €Magevee-vesiviljelus
- 189 367 €Magevee-vesiviljelus
- 154 280 €Magevee-vesiviljelus
- 135 411 €Magevee-vesiviljelus
- 116 576 €Magevee-vesiviljelus
- 91 600 €Magevee-vesiviljelus
- 86 400 €Magevee-vesiviljelus
- 82 259 €Magevee-vesiviljelus
- 78 706 €Magevee-vesiviljelus
- 45 570 €Magevee-vesiviljelus
- 20 590 €Magevee-vesiviljelus
- 13 102 €Magevee-vesiviljelus
- 11 217 €Magevee-vesiviljelus
- 1 053 €Magevee-vesiviljelus
| # | Дохід | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Simuna Ivax Magevee-vesiviljelus | 1 301 257 € |
| 2 | Lapavira OÜ Magevee-vesiviljelus | 744 115 € |
| 3 | osaühing Pähkla Vähi- ja Kalakasvatus Magevee-vesiviljelus | 371 553 € |
| 4 | osaühing Ösel Harvest Magevee-vesiviljelus | 344 355 € |
| 5 | Neli Elementi OÜ Magevee-vesiviljelus | 252 035 € |
| 6 | BM Trade OÜ Magevee-vesiviljelus | 199 879 € |
| 7 | Paadi talu OÜ Magevee-vesiviljelus | 189 367 € |
| 8 | Osaühing AVIISO Magevee-vesiviljelus | 154 280 € |
| 9 | OSAÜHING KARILATSI KALAMAJAND Magevee-vesiviljelus | 135 411 € |
| 10 | Osaühing FORKALA Magevee-vesiviljelus | 116 576 € |
| 11 | Northern Traps OÜ Magevee-vesiviljelus | 91 600 € |
| 12 | OÜ FishCO Magevee-vesiviljelus | 86 400 € |
| 13 | Krei-jõe OÜ Magevee-vesiviljelus | 82 259 € |
| 14 | Smartfish OÜ Magevee-vesiviljelus | 78 706 € |
| 15 | OÜ Kuldallika Magevee-vesiviljelus | 45 570 € |
| 16 | osaühing VIKERKALA Magevee-vesiviljelus | 20 590 € |
| 17 | Aqualilium OÜ Magevee-vesiviljelus | 13 102 € |
| 18 | Maimar OÜ Magevee-vesiviljelus | 11 217 € |
| 19 | Põlde Vähk OÜ Magevee-vesiviljelus | 1 053 € |
У рейтингу лише підприємства, у яких цей показник є у звіті.
Інші показники
Дані станом на 13.10.2026 Джерело: відкриті дані Комерційного реєстру Естонії (RIK) та Податково-митного департаменту Естонії. У кожному рядку вказано звітний рік, до якого належить показник.