ТОП по выручке 2023 · Tubakatoodete jaemüük
По годовым отчётам за 2023 год · Источник: Коммерческий регистр
- 1 663 597 €Tubakatoodete jaemüük
- 1 590 301 €Tubakatoodete jaemüük
- 1 233 564 €Tubakatoodete jaemüük
- 399 639 €Tubakatoodete jaemüük
- 244 106 €Tubakatoodete jaemüük
- 232 399 €Tubakatoodete jaemüük
- 138 932 €Tubakatoodete jaemüük
- 88 168 €Tubakatoodete jaemüük
- 22 443 €Tubakatoodete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 6 009 €Tubakatoodete jaemüük
- 11Bleiz OÜ2 697 €Tubakatoodete jaemüük
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing KRESOR Tubakatoodete jaemüük | 1 663 597 € |
| 2 | Easysmoke OÜ Tubakatoodete jaemüük | 1 590 301 € |
| 3 | Osaühing Avtolik Tubakatoodete jaemüük | 1 233 564 € |
| 4 | Happy Cigars OÜ Tubakatoodete jaemüük | 399 639 € |
| 5 | VITEN OÜ Tubakatoodete jaemüük | 244 106 € |
| 6 | SWAG Trading OÜ Tubakatoodete jaemüük | 232 399 € |
| 7 | VEIBY OÜ Tubakatoodete jaemüük | 138 932 € |
| 8 | HARD AP Osaühing Tubakatoodete jaemüük | 88 168 € |
| 9 | Solanacea Trading OÜ Tubakatoodete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 22 443 € |
| 10 | Elsigaret OÜ Tubakatoodete jaemüük | 6 009 € |
| 11 | Bleiz OÜ Tubakatoodete jaemüük | 2 697 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.