Предприятия Эстонии по сферам деятельности · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
ТОП по выручке 2022 · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
По годовым отчётам за 2022 год · Источник: Коммерческий регистр
- 322 912 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 5 813 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2 070 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 710 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 210 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 050 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 005 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 680 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 450 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 375 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 300 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 64 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 60 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 30 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | P V S GRUPP OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 322 912 € |
| 2 | Imede Aed OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 5 813 € |
| 3 | Kahala Farm OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2 070 € |
| 4 | Prantsi Farm OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 710 € |
| 5 | OÜ Nature Assets Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 210 € |
| 6 | OÜ Silvanus Mahetalu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 050 € |
| 7 | OÜ Silvanus Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 005 € |
| 8 | OÜ Armanni talu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 680 € |
| 9 | Perpetual Next Forest Investments OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 450 € |
| 10 | OÜ Sepatalu Peremees Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 375 € |
| 11 | osaühing Metsakari Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 300 € |
| 12 | Osaühing Saare Kinnisvara Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 64 € |
| 13 | Termestal OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 60 € |
| 14 | Osaühing HAGERI METS Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 15 | Osaühing LOONE AGRO Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 16 | Osaühing Aabfoto Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 30 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.