Предприятия Эстонии по сферам деятельности · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
ТОП по выручке 2020 · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
По годовым отчётам за 2020 год · Источник: Коммерческий регистр
- 202 427 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 30 020 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 24 929 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 17 874 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 11 100 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 6 160 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4 410 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 909 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 990 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 810 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 750 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 530 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 18 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 18 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 18 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | P V S GRUPP OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 202 427 € |
| 2 | Osaühing Saare Kinnisvara Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 30 020 € |
| 3 | Pivarootsi mahe OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 24 929 € |
| 4 | AS Balmung Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 17 874 € |
| 5 | OÜ Papsaare Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 11 100 € |
| 6 | OÜ Armanni talu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 6 160 € |
| 7 | Kahala Farm OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4 410 € |
| 8 | OÜ Sepatalu Peremees Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 909 € |
| 9 | OÜ Nature Assets Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 990 € |
| 10 | NordExtra OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 810 € |
| 11 | OÜ Silvanus Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 750 € |
| 12 | OÜ Silvanus Mahetalu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 530 € |
| 13 | Osaühing HAGERI METS Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 14 | Osaühing LOONE AGRO Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 40 € |
| 15 | Osaühing Aabfoto Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 18 € |
| 16 | Perpetual Next Forest Investments OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 18 € |
| 17 | Termestal OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 18 € |
| 18 | UÜ Sopimetsa-Kareli Maad Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.