Предприятия Эстонии по сферам деятельности · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
ТОП по выручке 2019 · Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
По годовым отчётам за 2019 год · Источник: Коммерческий регистр
- 198 223 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 90 110 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 16 140 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 15 000 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 13 438 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 8 630 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 8 459 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 7 499 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 6 000 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4 573 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4 030 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1 682 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 720 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 140 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 105 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 50 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 50 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 34 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 15 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 14 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2 €Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | P V S GRUPP OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 198 223 € |
| 2 | Osaühing Saare Kinnisvara Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 90 110 € |
| 3 | AS Balmung Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 16 140 € |
| 4 | Prolait OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 15 000 € |
| 5 | Pivarootsi mahe OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 13 438 € |
| 6 | H. E. S. OMA OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 8 630 € |
| 7 | Kahala Farm OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 8 459 € |
| 8 | OÜ Armanni talu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 7 499 € |
| 9 | OÜ Papsaare Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 6 000 € |
| 10 | OÜ Sepatalu Peremees Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4 573 € |
| 11 | NordExtra OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4 030 € |
| 12 | OÜ Silvanus Agro Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1 682 € |
| 13 | OÜ Nature Assets Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 720 € |
| 14 | OÜ Silvanus Mahetalu Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 140 € |
| 15 | OÜ Saare-singa Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 105 € |
| 16 | Osaühing HAGERI METS Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 50 € |
| 17 | Osaühing LOONE AGRO Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 50 € |
| 18 | Perpetual Next Forest Investments OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 34 € |
| 19 | Osaühing Aabfoto Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 15 € |
| 20 | Termestal OÜ Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 14 € |
| 21 | UÜ Sopimetsa-Kareli Maad Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.