ТОП по выручке 2020 · Mootorsõidukite hooldus ja remont
По годовым отчётам за 2020 год · Источник: Коммерческий регистр
- 83 500 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 81 979 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 24 090 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 17 350 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 12 740 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 5 307 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 4 960 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 3 903 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 3 661 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 2 465 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 2 079 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 12Payon OÜ1 520 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 155 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 22 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | MARCUS DE FREITAS OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 83 500 € |
| 2 | Mela OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 81 979 € |
| 3 | Diagnostika OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 24 090 € |
| 4 | Ramf international OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 17 350 € |
| 5 | 2D GROUP OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 12 740 € |
| 6 | OÜ Autokoda247 Mootorsõidukite hooldus ja remont | 5 307 € |
| 7 | lux auto OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 4 960 € |
| 8 | Osaühing Mobilfix Mootorsõidukite hooldus ja remont | 3 903 € |
| 9 | Kohatu OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 3 661 € |
| 10 | OÜ Savieno Mootorsõidukite hooldus ja remont | 2 465 € |
| 11 | OÜ Rääma Auto Mootorsõidukite hooldus ja remont | 2 079 € |
| 12 | Payon OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 1 520 € |
| 13 | Rehv&Mets OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 155 € |
| 14 | TÜ Renalt Mootorsõidukite hooldus ja remont | 22 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.