ТОП по выручке 2019 · Mootorsõidukite hooldus ja remont
По годовым отчётам за 2019 год · Источник: Коммерческий регистр
- 133 500 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 80 303 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 33 399 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 14 234 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 7 748 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 7 640 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 3 025 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 2 000 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 408 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 10Payon OÜ230 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 137 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
| # | Выручка | |
|---|---|---|
| 1 | MARCUS DE FREITAS OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 133 500 € |
| 2 | Mela OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 80 303 € |
| 3 | OÜ Rääma Auto Mootorsõidukite hooldus ja remont | 33 399 € |
| 4 | OÜ Savieno Mootorsõidukite hooldus ja remont | 14 234 € |
| 5 | Osaühing Mobilfix Mootorsõidukite hooldus ja remont | 7 748 € |
| 6 | 2D GROUP OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 7 640 € |
| 7 | System Plus Osaühing Mootorsõidukite hooldus ja remont | 3 025 € |
| 8 | lux auto OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 2 000 € |
| 9 | Rehv&Mets OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 408 € |
| 10 | Payon OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 230 € |
| 11 | Tesla Service Tallinn OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 137 € |
В рейтинге только предприятия, у которых этот показатель есть в отчёте.
Другие показатели
Данные на 13.10.2026 Источник: открытые данные Коммерческого регистра Эстонии (RIK) и Налогово-таможенного департамента Эстонии. В каждой строке указан отчётный год, к которому относится показатель.