EMTAK 46442
Puhastusvahendite hulgimüük
EMTAK 46442 · 52 companies operate in this sector. 39 of them have revenue. Median revenue is 328,656 € and median revenue per employee 183,235 €. 4 companies have tax debt.
- Companies
- 52
- With revenue
- 39
- Median revenue
- 328,656 €
- Median revenue per employee
- 183,235 €
- Monthly labour cost per employee (median)
- 2,187 €
- With tax debt
- 4
Highest-revenue companies
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 5,657,262 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 4,291,199 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 3,915,945 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 3,595,599 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 3,347,614 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 2,382,050 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 2,082,952 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 879,522 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 773,860 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 710,548 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 598,705 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 578,946 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 531,472 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 385,145 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 328,656 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 217,623 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 127,002 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 81,330 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 67,333 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 66,382 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 46,234 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 45,182 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 34,245 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 32,987 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 8,226 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 160 €Puhastusvahendite hulgimüük
| # | Year | Revenue | |
|---|---|---|---|
| 1 | OÜ KiiltoClean Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 5,657,262 € |
| 2 | Ecostern OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 4,291,199 € |
| 3 | Easy Star OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 3,915,945 € |
| 4 | aktsiaselts Ebeta Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 3,595,599 € |
| 5 | Pireka Eesti OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 3,347,614 € |
| 6 | OÜ KEMITEK Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 2,382,050 € |
| 7 | T-PUHTAX OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 2,082,952 € |
| 8 | osaühing SANMAL Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 879,522 € |
| 9 | OÜ VAIDOMA Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 773,860 € |
| 10 | Cleano Grupp OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 710,548 € |
| 11 | Osaühing Cordeline Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 598,705 € |
| 12 | Puhas Köök 2.0 OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 578,946 € |
| 13 | Clean Gallery OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 531,472 € |
| 14 | OÜ JD ProfiClean Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 385,145 € |
| 15 | Olcor Group OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 328,656 € |
| 16 | Puhastaja Partner OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 217,623 € |
| 17 | ARTEEP OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 127,002 € |
| 18 | Spring River OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 81,330 € |
| 19 | OÜ Kungla ja Ko Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 67,333 € |
| 20 | osaühing Flore Keemia Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 66,382 € |
| 21 | osaühing CRANDALI KAUBANDUS Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 46,234 € |
| 22 | SWIPE EESTI OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 45,182 € |
| 23 | osaühing Rattameister Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 34,245 € |
| 24 | Termiko International OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 32,987 € |
| 25 | Aktsiaselts COBRA KAUBANDUS Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 8,226 € |
| 26 | Cleano Eesti OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2025 | 160 € |
Related sectors
Spetsialiseerimata hulgikaubandusMitmesuguste erinevate kaupade vahendamineMuude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenusPuidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenusMuude masinate ja seadmete hulgimüükMetallide ja metallimaakide hulgimüükParfüümide ja kosmeetika hulgimüükAlkohoolsete jookide hulgimüükToidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüükKalade, vähilaadsete ja kalatoodete hulgimüükElektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüükTekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.