EMTAK 0148
Muu loomakasvatus
EMTAK 0148 · 26 companies operate in this sector. 18 of them have revenue. Median revenue is 6,010 € and median revenue per employee 24,936 €.
- Companies
- 26
- With revenue
- 18
- Median revenue
- 6,010 €
- Median revenue per employee
- 24,936 €
- Monthly labour cost per employee (median)
- 700 €
- With tax debt
- 0
Companies in this sector
| County | Registered | |
|---|---|---|
| ALAVESKI LOOMAPARK | Võru maakond | 28.05.2007 |
| Birgiti Mesila OÜ | Rapla maakond | 12.09.2024 |
| ELIITKASSI KLUBI JESSY | Harju maakond | 15.07.1999 |
| Kapsi Mesindus OÜ | Pärnu maakond | 21.03.2022 |
| Karuste mesi OÜ | Lääne maakond | 28.09.2009 |
| Keldrimäe Mahetalu OÜ | Rapla maakond | 31.12.2018 |
| Kõrvik OÜ | Harju maakond | 14.03.2022 |
| Lemmikkassiklubide Maailma Assotsiatsioon WACC | Harju maakond | 20.06.2011 |
| Mänd-Lakhiani Estate OÜ | Harju maakond | 26.11.2020 |
| Meefarm OÜ | Järva maakond | 02.07.2012 |
| Morna mari OÜ | Viljandi maakond | 29.08.2016 |
| MTÜ Esmaabi | Harju maakond | 12.10.2018 |
| MTÜ Happy Dachshund Club | Harju maakond | 09.02.2022 |
| MTÜ Sirbi Hobitalu | Lääne-Viru maakond | 24.01.2025 |
| Ööbikpalu Mesila OÜ | Valga maakond | 06.09.2016 |
| Osaühing Irma Tungla Aiakujundus | Lääne-Viru maakond | 27.02.2003 |
| OÜ Norala | Lääne maakond | 30.05.2016 |
| OÜ PIPU | Võru maakond | 31.03.2010 |
| Pasven OÜ | Viljandi maakond | 12.01.2007 |
| Rõõmupesa talu OÜ | Järva maakond | 24.09.2026 |
| Silner OÜ | Saare maakond | 12.05.2015 |
| Sipre Mesila OÜ | Lääne-Viru maakond | 07.08.2015 |
| Tamkat OÜ | Lääne-Viru maakond | 17.12.2013 |
| TRINITTI MLY OÜ | Ida-Viru maakond | 28.06.2017 |
| Ülesoo talu OÜ | Harju maakond | 11.12.2025 |
| Valgupood OÜ | Tartu maakond | 02.10.2012 |
Highest-revenue companies
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 58,390 €Muu loomakasvatus
- 29,732 €Muu loomakasvatus
- 28,454 €Muu loomakasvatus
- 23,536 €Muu loomakasvatus
- 20,140 €Muu loomakasvatus
- 14,000 €Muu loomakasvatus
- 11,513 €Muu loomakasvatus
- 11,049 €Muu loomakasvatus
- 1,911 €Muu loomakasvatus
- 1,248 €Muu loomakasvatus
- 881 €Muu loomakasvatus
- 820 €Muu loomakasvatus
- 620 €Muu loomakasvatus
- 258 €Muu loomakasvatus
- 146 €Muu loomakasvatus
| # | Year | Revenue | |
|---|---|---|---|
| 1 | OÜ PIPU Muu loomakasvatus | 2025 | 58,390 € |
| 2 | Sipre Mesila OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 29,732 € |
| 3 | Meefarm OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 28,454 € |
| 4 | Valgupood OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 23,536 € |
| 5 | TRINITTI MLY OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 20,140 € |
| 6 | Kõrvik OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 14,000 € |
| 7 | Pasven OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 11,513 € |
| 8 | Tamkat OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 11,049 € |
| 9 | Keldrimäe Mahetalu OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 1,911 € |
| 10 | Morna mari OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 1,248 € |
| 11 | Kapsi Mesindus OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 881 € |
| 12 | Mänd-Lakhiani Estate OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 820 € |
| 13 | Ööbikpalu Mesila OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 620 € |
| 14 | Karuste mesi OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 258 € |
| 15 | Birgiti Mesila OÜ Muu loomakasvatus | 2025 | 146 € |
Related sectors
SegapõllumajandusTeravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatusKöögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatusMuu veislaste ja pühvlikasvatusTaimekasvatuse abitegevusedPiimakarjakasvatusMuu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatusMesindusÜheaastaste põllukultuuride kasvatusJahindus ja seda teenindavad tegevusaladLamba- ja kitsekasvatusMesindus
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.