EMTAK 0119
Muude põllukultuuride kasvatus
EMTAK 0119 · 149 companies operate in this sector. 52 of them have revenue. Median revenue is 9,638 € and median revenue per employee 35,257 €. 5 companies have tax debt.
- Companies
- 149
- With revenue
- 52
- Median revenue
- 9,638 €
- Median revenue per employee
- 35,257 €
- Monthly labour cost per employee (median)
- 1,081 €
- With tax debt
- 5
Highest-revenue companies
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 241,417 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 182,410 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 129,692 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 97,471 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 46,983 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 43,030 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 40,537 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 25,170 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 22,945 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 10OÜ RMS22,553 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 17,916 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 16,737 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 13,342 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 12,621 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 10,306 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 9,638 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 5,997 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4,134 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 3,643 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 3,168 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 3,055 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2,100 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1,476 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1,225 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 588 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 500 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 240 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 200 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 125 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
| # | Year | Revenue | |
|---|---|---|---|
| 1 | LINNAKSE AIANDI OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 241,417 € |
| 2 | Kristiine Aiand OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 182,410 € |
| 3 | Pajusi Mahetootmise OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 129,692 € |
| 4 | Indreku Talu OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 97,471 € |
| 5 | Kermani Farm OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 46,983 € |
| 6 | Karusaare Mahetalu Osaühing Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 43,030 € |
| 7 | Osaühing Metak Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 40,537 € |
| 8 | Hõbesalu Grupp OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 25,170 € |
| 9 | Kalmetivälja OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 22,945 € |
| 10 | OÜ RMS Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 22,553 € |
| 11 | Osaühing Ville Taim Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 17,916 € |
| 12 | Liivimaa Põllumajandus OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 16,737 € |
| 13 | Heiki Puukoda OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 13,342 € |
| 14 | Pajo Grain OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 12,621 € |
| 15 | Bos Taurus OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 10,306 € |
| 16 | osaühing TOOMA TALL Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 9,638 € |
| 17 | Liisu Aiand OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 5,997 € |
| 18 | Valso Võrse OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 4,134 € |
| 19 | Soodevahe Agro OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 3,643 € |
| 20 | Tegus Rähn OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 3,168 € |
| 21 | OÜ AASNAEL Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 3,055 € |
| 22 | Minikartul OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 2,100 € |
| 23 | Tulundusühistu Emmaste Põld Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 1,476 € |
| 24 | Kontsu OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 1,225 € |
| 25 | Mägise aed OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 588 € |
| 26 | Kuuni Talu OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 500 € |
| 27 | Padula Põllud OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 240 € |
| 28 | Wiru Tuulikud OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 200 € |
| 29 | Harjaka OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2025 | 125 € |
Related sectors
SegapõllumajandusTeravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatusKöögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatusMuu veislaste ja pühvlikasvatusTaimekasvatuse abitegevusedPiimakarjakasvatusMuu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatusMesindusÜheaastaste põllukultuuride kasvatusJahindus ja seda teenindavad tegevusaladLamba- ja kitsekasvatusMesindus
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.