Vinni vald
Vinni vald, Estonia has 1,224 registered companies. 753 of them reported revenue. Median revenue is 29,587 € and median revenue per employee 47,489 €. Median monthly labour cost per employee is 1,190 €. The highest in Estonia is 1,229 € (Harju maakond) and the lowest 1,006 € (Ida-Viru maakond). 84 companies have tax debt. 78 new companies were registered in the last year.
- Companies
- 1,224
- With revenue
- 753
- Median revenue
- 29,587 €
- Median revenue per employee
- 47,489 €
- Monthly labour cost per employee (median)
- 1,190 €
- With tax debt
- 84
Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Highest-revenue companies
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 29,529,971 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 17,587,406 €Metsavarumine
- 10,638,146 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 7,160,583 €Metsavarumine
- 6,046,980 €Piimakarjakasvatus
- 5,753,806 €Loomakasvatuse abitegevused
- 5,588,014 €Piimakarjakasvatus
- 5,360,291 €Piimakarjakasvatus
- 5,252,948 €Tahke-, vedel- ja gaaskütuse jms toodete hulgimüük
- 4,975,989 €Piimakarjakasvatus
- 4,303,013 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 4,190,887 €Taimekasvatuse abitegevused
- 4,117,278 €Elusloomade hulgimüük
- 3,081,459 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,913,047 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2,669,312 €Seakasvatus
- 1,690,985 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 1,649,949 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1,562,542 €Ravimite jaemüük
- 1,550,859 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Year | Revenue | |
|---|---|---|---|
| 1 | Rakvere Piimaühistu Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 2025 | 29,529,971 € |
| 2 | OÜ Artiston Metsavarumine | 2025 | 17,587,406 € |
| 3 | Aktsiaselts Viru Elektrikaubandus Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 2025 | 10,638,146 € |
| 4 | OÜ Artiston Kinnisvara Metsavarumine | 2025 | 7,160,583 € |
| 5 | Osaühing Trovador Piimakarjakasvatus | 2025 | 6,046,980 € |
| 6 | Osaühing Laekvere PM Loomakasvatuse abitegevused | 2025 | 5,753,806 € |
| 7 | Osaühing VETIKU S.T. Piimakarjakasvatus | 2025 | 5,588,014 € |
| 8 | Muuga PM Osaühing Piimakarjakasvatus | 2025 | 5,360,291 € |
| 9 | Aktsiaselts Duve Tahke-, vedel- ja gaaskütuse jms toodete hulgimüük | 2025 | 5,252,948 € |
| 10 | Osaühing Voore Mõis Piimakarjakasvatus | 2025 | 4,975,989 € |
| 11 | Pandivere Teraviljaühistu Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 2025 | 4,303,013 € |
| 12 | OÜ Voore Farm Teenused Taimekasvatuse abitegevused | 2025 | 4,190,887 € |
| 13 | Rakvere Lihaühistu Elusloomade hulgimüük | 2025 | 4,117,278 € |
| 14 | Osaühing Voore Farm Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2025 | 3,081,459 € |
| 15 | Estvia OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 2025 | 2,913,047 € |
| 16 | Osaühing Vinimex Seakasvatus | 2025 | 2,669,312 € |
| 17 | Osaühing Tender Ehitus Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 2025 | 1,690,985 € |
| 18 | Osaühing IBASS Mootorsõidukite jaemüük | 2025 | 1,649,949 € |
| 19 | Lilleoru Apteek OÜ Ravimite jaemüük | 2025 | 1,562,542 € |
| 20 | MPa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2025 | 1,550,859 € |
Other municipalities in this county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.