Labour cost per employee — TOP 2025 · Tartu maakond
7,009 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1001OÜ Bregvald2,507 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 1002Kalasepp OÜ2,506 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1003ERMETS OÜ2,506 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2,505 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2,505 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1006Stemply OÜ2,504 €Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine
- 1007Kestev Põrand OÜ2,500 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 2,500 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 1009Aderico OÜ2,499 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 2,498 €Kaubavedu maanteel
- 1011Raitimo OÜ2,498 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,497 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 2,496 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1014Seicom OÜ2,494 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- 2,493 ۆldarstiabi
- 2,491 €Terasvaatide jms mahutite tootmine
- 1017REM Invest OÜ2,491 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,489 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1019Väliprojekt OÜ2,488 €Arhitektitegevused
- 1020APSO OÜ2,488 €Elektripaigaldustööd
- 2,487 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 1022Liistuvabrik OÜ2,486 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2,485 €Homogeenitud toiduainete ja dieettoitude tootmine
- 2,485 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 1025MP Teenus OÜ2,484 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 2,484 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2,484 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1028osaühing Foolix2,483 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2,480 €Piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus
- 1030OÜ KAUBAPALL2,480 €Rõivaste jaemüük
- 1031Osaühing Rebuco2,480 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 1032Svitra OÜ2,478 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1033Vuudiallan OÜ2,477 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1034Sisustuspluss OÜ2,476 €Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük
- 2,476 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1036SisNok OÜ2,475 €Elektriinstallatsioon
- 1037VPK Koolitus OÜ2,474 €Sõiduõpe
- 1038OÜ MINIMIX GROUP2,472 €Veterinaaria
- 2,471 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 2,469 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1041Emileks OÜ2,469 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 1042OÜ Strigare2,469 €Kaubavedu maanteel
- 1043Silame Ehitus OÜ2,468 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 1044PMK Elekter OÜ2,466 €Elektripaigaldustööd
- 1045OÜ Gelidus2,463 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1046Krona Service OÜ2,463 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1047OÜ KLEISTO2,460 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2,460 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2,455 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1050osaühing Foroxel2,454 €Muud eriehitustööd
- 2,453 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1052Autoplekksepp OÜ2,453 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1053OÜ iBarista2,453 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1054TERMOX OÜ2,452 €Gaasimüük magistraalvõrkude kaudu
- 1055Linnareklaam OÜ2,452 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1056Hensan Vent OÜ2,450 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 1057Artfuur OÜ2,449 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,448 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 1059osaühing Strobus2,448 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2,447 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1061Künkaotsa OÜ2,447 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 1062Kevarta OÜ2,446 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 1063HEXABYTE OÜ2,446 €Programmeerimine
- 2,445 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2,440 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1066Intellisoft OÜ2,440 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1067OÜ ALSERGO2,439 €Jookide jaemüük
- 1068EST Rent OÜ2,438 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1069Termet OÜ2,437 €Mehaaniline metallitöötlus
- 2,437 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,437 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1072Aktsiaselts SEBE2,436 €Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid)
- 2,435 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 1074Softest OÜ2,435 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1075Formcenter OÜ2,434 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2,432 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 1077Empec OÜ2,429 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 1078osaühing Balmax2,428 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 1079Seelingport OÜ2,428 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1080Torneks OÜ2,425 €Kaubavedu maanteel
- 1081ATES Group OÜ2,422 €Kaubavedu maanteel
- 1082KROHWIN OÜ2,420 €Krohvimine
- 1083osaühing ILUTARE2,419 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1084OÜ Smart Info2,419 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 1085Pesatron OÜ2,418 €Elektriinstallatsioon
- 1086Glasstech OÜ2,417 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2,415 €Kaubavedu maanteel
- 1088Tõstetrans OÜ2,414 €Kaubavedu maanteel
- 1089OÜ Lestrom2,414 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1090Kohvik Ave OÜ2,414 €Kaubavedu maanteel
- 2,412 €Spordiehitiste käitus
- 2,410 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1093Tiidu Ehitus OÜ2,408 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1094Maiers Group OÜ2,408 €Hoonete üldpuhastus
- 2,408 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2,408 €Kaubavedu maanteel
- 2,406 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 2,405 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 2,405 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2,404 €Muud eriehitustööd
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 1001 | OÜ Bregvald Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 2,507 € |
| 1002 | Kalasepp OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 2,506 € |
| 1003 | ERMETS OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 2,506 € |
| 1004 | osaühing ZEIGO SERVICE Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,505 € |
| 1005 | Eesti Metsameistri Metsahaldus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,505 € |
| 1006 | Stemply OÜ Tehnilise ja tööstusliku otstarbega tekstiilide tootmine | 2,504 € |
| 1007 | Kestev Põrand OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 2,500 € |
| 1008 | Goldvender Osaühing Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 2,500 € |
| 1009 | Aderico OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 2,499 € |
| 1010 | osaühing ALPTER GRUPP Kaubavedu maanteel | 2,498 € |
| 1011 | Raitimo OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,498 € |
| 1012 | OÜ Linea Sisustus Mööbli ja valgustite jaemüük | 2,497 € |
| 1013 | Energy Express OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,496 € |
| 1014 | Seicom OÜ Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | 2,494 € |
| 1015 | OÜ Perearst Iisi Kriipsalu Üldarstiabi | 2,493 € |
| 1016 | Oxford Engineering Eesti OÜ Terasvaatide jms mahutite tootmine | 2,491 € |
| 1017 | REM Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,491 € |
| 1018 | Aardla Lukuproff OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,489 € |
| 1019 | Väliprojekt OÜ Arhitektitegevused | 2,488 € |
| 1020 | APSO OÜ Elektripaigaldustööd | 2,488 € |
| 1021 | OÜ Eesti Soolakaubandus Muude toidukaupade hulgimüük | 2,487 € |
| 1022 | Liistuvabrik OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 2,486 € |
| 1023 | aktsiaselts SALVEST Homogeenitud toiduainete ja dieettoitude tootmine | 2,485 € |
| 1024 | Dieselland-Equipment OÜ Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 2,485 € |
| 1025 | MP Teenus OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 2,484 € |
| 1026 | KESKKOND & PARTNERID OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,484 € |
| 1027 | Medwedia Holdings OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,484 € |
| 1028 | osaühing Foolix Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 2,483 € |
| 1029 | osaühing Medirad - R. Piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus | 2,480 € |
| 1030 | OÜ KAUBAPALL Rõivaste jaemüük | 2,480 € |
| 1031 | Osaühing Rebuco Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 2,480 € |
| 1032 | Svitra OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 2,478 € |
| 1033 | Vuudiallan OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,477 € |
| 1034 | Sisustuspluss OÜ Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük | 2,476 € |
| 1035 | osaühing MILJON MÕTET Muud kaeve- ja mullatööd | 2,476 € |
| 1036 | SisNok OÜ Elektriinstallatsioon | 2,475 € |
| 1037 | VPK Koolitus OÜ Sõiduõpe | 2,474 € |
| 1038 | OÜ MINIMIX GROUP Veterinaaria | 2,472 € |
| 1039 | KÄHARI Advokaadibüroo OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,471 € |
| 1040 | Nordic Machining OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2,469 € |
| 1041 | Emileks OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,469 € |
| 1042 | OÜ Strigare Kaubavedu maanteel | 2,469 € |
| 1043 | Silame Ehitus OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,468 € |
| 1044 | PMK Elekter OÜ Elektripaigaldustööd | 2,466 € |
| 1045 | OÜ Gelidus Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,463 € |
| 1046 | Krona Service OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,463 € |
| 1047 | OÜ KLEISTO Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 2,460 € |
| 1048 | SALOME TARTU AKTSIASELTS Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,460 € |
| 1049 | Osaühing "Ruut Disain" Reklaamiagentuuride tegevus | 2,455 € |
| 1050 | osaühing Foroxel Muud eriehitustööd | 2,454 € |
| 1051 | Betoonibrigaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,453 € |
| 1052 | Autoplekksepp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,453 € |
| 1053 | OÜ iBarista Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 2,453 € |
| 1054 | TERMOX OÜ Gaasimüük magistraalvõrkude kaudu | 2,452 € |
| 1055 | Linnareklaam OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,452 € |
| 1056 | Hensan Vent OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 2,450 € |
| 1057 | Artfuur OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,449 € |
| 1058 | Tartu Eluringikeskus OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 2,448 € |
| 1059 | osaühing Strobus Metsamajandust abistavad tegevused | 2,448 € |
| 1060 | OÜ Raamatupidamise Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,447 € |
| 1061 | Künkaotsa OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 2,447 € |
| 1062 | Kevarta OÜ Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 2,446 € |
| 1063 | HEXABYTE OÜ Programmeerimine | 2,446 € |
| 1064 | Meaningful Marketing OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,445 € |
| 1065 | RAAMATUPIDAMISTEENUSTE OSAÜHING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,440 € |
| 1066 | Intellisoft OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,440 € |
| 1067 | OÜ ALSERGO Jookide jaemüük | 2,439 € |
| 1068 | EST Rent OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,438 € |
| 1069 | Termet OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 2,437 € |
| 1070 | Brokerman raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,437 € |
| 1071 | Hallberg Mechanics Tartu AS Mehaaniline metallitöötlus | 2,437 € |
| 1072 | Aktsiaselts SEBE Sõitjate muu kohalik liinivedu (maakonna- ja vallasisesed liinid) | 2,436 € |
| 1073 | OÜ Marde Kaubandus Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 2,435 € |
| 1074 | Softest OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,435 € |
| 1075 | Formcenter OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,434 € |
| 1076 | aktsiaselts Grüne Fee Eesti Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 2,432 € |
| 1077 | Empec OÜ Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 2,429 € |
| 1078 | osaühing Balmax Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 2,428 € |
| 1079 | Seelingport OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 2,428 € |
| 1080 | Torneks OÜ Kaubavedu maanteel | 2,425 € |
| 1081 | ATES Group OÜ Kaubavedu maanteel | 2,422 € |
| 1082 | KROHWIN OÜ Krohvimine | 2,420 € |
| 1083 | osaühing ILUTARE Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,419 € |
| 1084 | OÜ Smart Info Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 2,419 € |
| 1085 | Pesatron OÜ Elektriinstallatsioon | 2,418 € |
| 1086 | Glasstech OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,417 € |
| 1087 | Vestenmix Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 2,415 € |
| 1088 | Tõstetrans OÜ Kaubavedu maanteel | 2,414 € |
| 1089 | OÜ Lestrom Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,414 € |
| 1090 | Kohvik Ave OÜ Kaubavedu maanteel | 2,414 € |
| 1091 | OÜ Tartu Veekeskus Spordiehitiste käitus | 2,412 € |
| 1092 | Lars Laj Eesti OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 2,410 € |
| 1093 | Tiidu Ehitus OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 2,408 € |
| 1094 | Maiers Group OÜ Hoonete üldpuhastus | 2,408 € |
| 1095 | Kõneteraapiakeskus OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 2,408 € |
| 1096 | Osaühing Villemont Kaubavedu maanteel | 2,408 € |
| 1097 | AS HANZA Mechanics Tartu Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 2,406 € |
| 1098 | Eritrade Kodukaubad OÜ Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 2,405 € |
| 1099 | Klaasipainutus OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,405 € |
| 1100 | Geolift International OÜ Muud eriehitustööd | 2,404 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.