Labour cost per employee — TOP 2025 · Harju maakond
35,142 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 3301Eliser OÜ3,504 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 3,504 €Kaubaveoga seotud vahendusteenus
- 3303Combistock OÜ3,503 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 3304Dilater OÜ3,503 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 3305Tugi Tark OÜ3,503 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,502 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3307Spacework OÜ3,502 €Arhitektitegevused
- 33083MS Machinery OÜ3,502 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 3309Kontuur LB OÜ3,501 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3310Rokot Games OÜ3,500 €Programmeerimine
- 3,500 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3312webdvlopmnt OÜ3,500 €Programmeerimine
- 3313UusPaceTech OÜ3,500 €Programmeerimine
- 3314Rollen Eesti OÜ3,499 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 3315HetEst OÜ3,499 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3316Lansyst OÜ3,499 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3,499 €Tubakatoodete hulgimüük
- 3,498 €Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus
- 3319ETR1 GROUP OÜ3,498 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 3320yester OÜ3,498 €Programmeerimine
- 3,498 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 3,497 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3323Inten OÜ3,496 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3324Viru Lokaal OÜ3,496 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3325OÜ Muusa Majutus3,496 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,495 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3,495 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3328Teletop OÜ3,495 €Muud elektroonilise side teenused
- 3,495 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 3,493 €Hambaravi
- 3,493 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 3,492 €Logistikaalane tegevus
- 3,491 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3,491 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,490 €Arhitektitegevused
- 3,490 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3337WARREN BALTI OÜ3,490 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 3,490 €Valdusfirmade tegevus
- 3339OÜ Ragoza3,488 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 3,488 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3,487 €Ravimite jaemüük
- 3342Papermill OÜ3,487 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,487 €Hambaravi
- 3344Ragionato OÜ3,487 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3,487 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3346Tarco OÜ3,487 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3347RD Hambalabor OÜ3,487 €Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 3,487 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 3349molumba osaühing3,486 €Arhitektitegevused
- 3350Bind Creative OÜ3,486 €Programmeerimine
- 3351KliimaMarket OÜ3,486 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3352Thycall OÜ3,486 €Programmeerimine
- 3,486 €Lasteaiad
- 3354Amprify OÜ3,485 €Elektriinstallatsioon
- 3,482 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3356Robby & Bobby OÜ3,482 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3357OÜ PharmaFour3,482 €Ravimite jaemüük
- 3,482 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,481 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 3,480 €Sõiduõpe
- 3,480 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3362Multimethod OÜ3,480 €Programmeerimine
- 3,480 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 3,480 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 3,480 €Programmeerimine
- 3,480 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 3367Puzl Cloud OÜ3,480 €Muud elektroonilise side teenused
- 3368Ceneral OÜ3,479 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3369Optional OÜ3,479 €Programmeerimine
- 3,479 €Muu jäätmete taaskasutamine
- 3371PMJPH46 OÜ3,479 €Programmeerimine
- 3372OÜ SLG Energy3,479 €Küttepuude tootmine
- 3373PP Green OÜ3,479 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3374OÜ Tondihobu3,478 €Muud juriidilised toimingud
- 3,478 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3376GlobalAds OÜ3,477 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3377YX-Fintemec OÜ3,476 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3,476 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 3379Trium OÜ3,475 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3380Stoneks OÜ3,475 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 3,475 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 3382UTA Estonia OÜ3,474 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3383Proapteek OÜ3,474 €Ravimite jaemüük
- 3,473 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 3385KVE Grupp OÜ3,473 €Kaubavedu maanteel
- 3386NORTHSHIP OÜ3,472 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3387ProTruck OÜ3,472 €Mootorsõidukikerede tootmine; haagiste ja poolhaagiste tootmine
- 3,472 €Ajakirjade jm perioodika kirjastamine
- 3389Novamed OÜ3,472 €Hambaravi
- 3390OÜ Kosalma3,471 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 3391JiiPee Invest OÜ3,471 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3392JYTS GROUP OÜ3,471 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3393Raccoon Gang OÜ3,470 €Programmeerimine
- 3,469 ۆldarstiabi
- 3395Tuledraakon OÜ3,469 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3,468 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3397OÜ ARLE Reklaam3,468 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3398Osaühing SESOMA3,467 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,467 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,466 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3301 | Eliser OÜ Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 3,504 € |
| 3302 | Osaühing RABEN EESTI Kaubaveoga seotud vahendusteenus | 3,504 € |
| 3303 | Combistock OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 3,503 € |
| 3304 | Dilater OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 3,503 € |
| 3305 | Tugi Tark OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,503 € |
| 3306 | INTERFLUX EESTI OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 3,502 € |
| 3307 | Spacework OÜ Arhitektitegevused | 3,502 € |
| 3308 | 3MS Machinery OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 3,502 € |
| 3309 | Kontuur LB OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,501 € |
| 3310 | Rokot Games OÜ Programmeerimine | 3,500 € |
| 3311 | ReDesign the System OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,500 € |
| 3312 | webdvlopmnt OÜ Programmeerimine | 3,500 € |
| 3313 | UusPaceTech OÜ Programmeerimine | 3,500 € |
| 3314 | Rollen Eesti OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 3,499 € |
| 3315 | HetEst OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,499 € |
| 3316 | Lansyst OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 3,499 € |
| 3317 | Stirling International OÜ Tubakatoodete hulgimüük | 3,499 € |
| 3318 | Osaühing Rendfort Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | 3,498 € |
| 3319 | ETR1 GROUP OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 3,498 € |
| 3320 | yester OÜ Programmeerimine | 3,498 € |
| 3321 | Tehnomet Survey OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 3,498 € |
| 3322 | Hoffmann Metall OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,497 € |
| 3323 | Inten OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 3,496 € |
| 3324 | Viru Lokaal OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 3,496 € |
| 3325 | OÜ Muusa Majutus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,496 € |
| 3326 | NBFI Production OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 3,495 € |
| 3327 | Osaühing Abakus Holding Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,495 € |
| 3328 | Teletop OÜ Muud elektroonilise side teenused | 3,495 € |
| 3329 | Osaühing EM Infra Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 3,495 € |
| 3330 | OÜ DiviDent Invest Hambaravi | 3,493 € |
| 3331 | Hansfer Recycling OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 3,493 € |
| 3332 | osaühing Express Shipping Service Logistikaalane tegevus | 3,492 € |
| 3333 | International Marine Group OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 3,491 € |
| 3334 | Pan-Baltics Service OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,491 € |
| 3335 | Kadarik Tüür Arhitektid OÜ Arhitektitegevused | 3,490 € |
| 3336 | FinAI Solutions OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,490 € |
| 3337 | WARREN BALTI OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 3,490 € |
| 3338 | Field Services OÜ Valdusfirmade tegevus | 3,490 € |
| 3339 | OÜ Ragoza Enda kinnisvara ost ja müük | 3,488 € |
| 3340 | Good Bits Studio OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,488 € |
| 3341 | Lasnamäe Tervisekeskuse OÜ Ravimite jaemüük | 3,487 € |
| 3342 | Papermill OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,487 € |
| 3343 | Tiina Nilson Hambaravi OÜ Hambaravi | 3,487 € |
| 3344 | Ragionato OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 3,487 € |
| 3345 | Blizz Marketing OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,487 € |
| 3346 | Tarco OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,487 € |
| 3347 | RD Hambalabor OÜ Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 3,487 € |
| 3348 | Osaühing Reneform Muu mujal liigitamata tootmine | 3,487 € |
| 3349 | molumba osaühing Arhitektitegevused | 3,486 € |
| 3350 | Bind Creative OÜ Programmeerimine | 3,486 € |
| 3351 | KliimaMarket OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 3,486 € |
| 3352 | Thycall OÜ Programmeerimine | 3,486 € |
| 3353 | EluPuu Lasteaed OÜ Lasteaiad | 3,486 € |
| 3354 | Amprify OÜ Elektriinstallatsioon | 3,485 € |
| 3355 | Kristel Leppmets OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,482 € |
| 3356 | Robby & Bobby OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,482 € |
| 3357 | OÜ PharmaFour Ravimite jaemüük | 3,482 € |
| 3358 | osaühing VANALINNA EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,482 € |
| 3359 | 2K Füsioteraapia OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 3,481 € |
| 3360 | AV Rae Liikluskoolituse OÜ Sõiduõpe | 3,480 € |
| 3361 | BG- Konsultatsioonid Osaühing Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,480 € |
| 3362 | Multimethod OÜ Programmeerimine | 3,480 € |
| 3363 | OÜ Ruslan Lushnikov Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 3,480 € |
| 3364 | Greenbit Technology OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 3,480 € |
| 3365 | Useful Undertakings OÜ Programmeerimine | 3,480 € |
| 3366 | Osaühing Lexplast Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 3,480 € |
| 3367 | Puzl Cloud OÜ Muud elektroonilise side teenused | 3,480 € |
| 3368 | Ceneral OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,479 € |
| 3369 | Optional OÜ Programmeerimine | 3,479 € |
| 3370 | Eesti Elektroonikaromu OÜ Muu jäätmete taaskasutamine | 3,479 € |
| 3371 | PMJPH46 OÜ Programmeerimine | 3,479 € |
| 3372 | OÜ SLG Energy Küttepuude tootmine | 3,479 € |
| 3373 | PP Green OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 3,479 € |
| 3374 | OÜ Tondihobu Muud juriidilised toimingud | 3,478 € |
| 3375 | Miti Solutions OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,478 € |
| 3376 | GlobalAds OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,477 € |
| 3377 | YX-Fintemec OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,476 € |
| 3378 | Advokaadibüroo LOJAL OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 3,476 € |
| 3379 | Trium OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,475 € |
| 3380 | Stoneks OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 3,475 € |
| 3381 | Baltic Marine Services Tallinn osaühing Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 3,475 € |
| 3382 | UTA Estonia OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 3,474 € |
| 3383 | Proapteek OÜ Ravimite jaemüük | 3,474 € |
| 3384 | Account Studio OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 3,473 € |
| 3385 | KVE Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 3,473 € |
| 3386 | NORTHSHIP OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,472 € |
| 3387 | ProTruck OÜ Mootorsõidukikerede tootmine; haagiste ja poolhaagiste tootmine | 3,472 € |
| 3388 | AS Õhtuleht Kirjastus Ajakirjade jm perioodika kirjastamine | 3,472 € |
| 3389 | Novamed OÜ Hambaravi | 3,472 € |
| 3390 | OÜ Kosalma Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 3,471 € |
| 3391 | JiiPee Invest OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 3,471 € |
| 3392 | JYTS GROUP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,471 € |
| 3393 | Raccoon Gang OÜ Programmeerimine | 3,470 € |
| 3394 | OÜ Liivalaia Perearst Üldarstiabi | 3,469 € |
| 3395 | Tuledraakon OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,469 € |
| 3396 | Finsa Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,468 € |
| 3397 | OÜ ARLE Reklaam Muud insener-tehnilised tegevusalad | 3,468 € |
| 3398 | Osaühing SESOMA Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,467 € |
| 3399 | Balti Laomeister OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,467 € |
| 3400 | Finesale Holding OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,466 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.