Labour cost per employee — TOP 2025 · Harju maakond
35,142 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 3001OÜ Võta Ette3,631 €Valmissööda tootmine loomakasvatusele
- 3002Hallivatimees OÜ3,629 €Programmeerimine
- 3,629 €Hambaravi
- 3004Artineering OÜ3,628 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3005NOEA-Europe OÜ3,628 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,628 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 3007AUDLAB OÜ3,628 €Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine
- 3008MarkeDroid OÜ3,627 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,627 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3010Moon Pie OÜ3,627 €Valdusfirmade tegevus
- 3011UrMet OÜ3,626 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 3,626 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3013Rovenord OÜ3,626 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3,626 €Kindlustusagentide tegevus
- 3015OÜ City Property3,625 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3016ABSR Autorent OÜ3,625 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 3,625 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3018Wolf Hotel OÜ3,625 €Hotellid
- 3019OÜ FLUXION3,625 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 3020PR Project OÜ3,625 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3021Techvitas OÜ3,624 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3022Verificator OÜ3,624 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3023Aldabra Group OÜ3,624 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3,622 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 3025Elbon OÜ3,622 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,622 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3027OÜ IDAHHO3,622 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 3028IPPON GROUP OÜ3,621 €Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus
- 3029OÜ Multimill3,621 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3030Smartup Grupp OÜ3,621 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 3,620 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3032Tõsta OÜ3,619 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 3,618 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 3034OÜ LERIS Baltic3,618 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 3,618 €Peakontorite tegevus
- 3036Berner Eesti OÜ3,617 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 3,617 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 3,617 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3,617 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 3,617 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 3,616 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3042Hea Lahendus OÜ3,616 €Hambaravi
- 3,616 €Tööjõurent
- 3,615 €Hambaravi
- 3045Groen Holding OÜ3,615 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3,615 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 3,613 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3048ADM Cloudtech OÜ3,613 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,613 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 3050Osaühing DELINE3,612 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 3,611 €Raadioringhääling ja audiosisu levitamine
- 3052MAIT Estonia OÜ3,610 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3053Decouvre OÜ3,610 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3054MSCA OÜ3,610 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3055OÜ PharmaThree3,609 €Ravimite jaemüük
- 3,608 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 3,607 €Arhitektitegevused
- 3058Imagine AD OÜ3,605 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3,605 €Plasttaara tootmine
- 3,605 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 3061BLRT RPK OÜ3,604 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,604 €Hotellid
- 3063BIMAP OÜ3,604 €Arhitektitegevused
- 3,603 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3065Illucia OÜ3,603 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 3066Vikant Grupp OÜ3,603 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3,603 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 3068Codeyra OÜ3,602 €Programmeerimine
- 3069OÜ ELPA3,602 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 3070Kuusk Events OÜ3,602 €Konverentside ja messide korraldamine
- 3,601 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3072OÜ RAXI-CO3,599 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 3,599 €Programmeerimine
- 3074ASoft OÜ3,599 €Programmeerimine
- 3075Prenta OÜ3,598 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
- 3,598 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,597 €Sideseadmete tootmine
- 3078Boels Rent OÜ3,596 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 3079Norstat Eesti AS3,596 €Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- 3080Solid OÜ3,595 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3081Tektum OÜ3,595 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 3,595 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 3,593 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3084OÜ Werk IT3,592 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3085Rautio Eesti OÜ3,592 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3,591 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,591 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 3088Starbunker OÜ3,590 €Mootorikütuse hulgimüük
- 3,590 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 3090SharkRF OÜ3,589 €Sideseadmete tootmine
- 3,589 €Eriarstiabi
- 3,588 €Eriarstiabi
- 3,588 €Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas
- 3094EKOBORR OÜ3,588 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3095LindenKapital OÜ3,588 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 3096Krah Pipes OÜ3,587 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 3,587 €Programmeerimine
- 3,586 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 3099Spelvira OÜ3,586 €Peakontorite tegevus
- 3100HABO OÜ3,584 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3001 | OÜ Võta Ette Valmissööda tootmine loomakasvatusele | 3,631 € |
| 3002 | Hallivatimees OÜ Programmeerimine | 3,629 € |
| 3003 | Osaühing Kristina Kiisa Hambaravi Hambaravi | 3,629 € |
| 3004 | Artineering OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,628 € |
| 3005 | NOEA-Europe OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,628 € |
| 3006 | Nobel Consulting OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 3,628 € |
| 3007 | AUDLAB OÜ Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine | 3,628 € |
| 3008 | MarkeDroid OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,627 € |
| 3009 | Osaühing Malmerk Klaasium Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,627 € |
| 3010 | Moon Pie OÜ Valdusfirmade tegevus | 3,627 € |
| 3011 | UrMet OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 3,626 € |
| 3012 | Semel Technology OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,626 € |
| 3013 | Rovenord OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,626 € |
| 3014 | SINU Kindlustus OÜ Kindlustusagentide tegevus | 3,626 € |
| 3015 | OÜ City Property Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,625 € |
| 3016 | ABSR Autorent OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 3,625 € |
| 3017 | Kyo Marketing & Consultancy OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,625 € |
| 3018 | Wolf Hotel OÜ Hotellid | 3,625 € |
| 3019 | OÜ FLUXION Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 3,625 € |
| 3020 | PR Project OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,625 € |
| 3021 | Techvitas OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,624 € |
| 3022 | Verificator OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 3,624 € |
| 3023 | Aldabra Group OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,624 € |
| 3024 | Nordic Vitamins OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 3,622 € |
| 3025 | Elbon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,622 € |
| 3026 | TRV Kliima Aktsiaselts Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,622 € |
| 3027 | OÜ IDAHHO Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 3,622 € |
| 3028 | IPPON GROUP OÜ Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus | 3,621 € |
| 3029 | OÜ Multimill Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 3,621 € |
| 3030 | Smartup Grupp OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 3,621 € |
| 3031 | eLMEK Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,620 € |
| 3032 | Tõsta OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 3,619 € |
| 3033 | AKTSIASELTS MOODNE VALGUSTUS Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 3,618 € |
| 3034 | OÜ LERIS Baltic Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 3,618 € |
| 3035 | Spotty Energia OÜ Peakontorite tegevus | 3,618 € |
| 3036 | Berner Eesti OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 3,617 € |
| 3037 | Osaühing DORMIKOR Elektriliste kodumasinate jaemüük | 3,617 € |
| 3038 | LEONHARD WEISS VIATER OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 3,617 € |
| 3039 | Innovative Water Systems OÜ Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 3,617 € |
| 3040 | OLA Overseas Liner Baltic OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 3,617 € |
| 3041 | OÜ Robinsoni Restoranid Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,616 € |
| 3042 | Hea Lahendus OÜ Hambaravi | 3,616 € |
| 3043 | Planaxis Group OÜ Tööjõurent | 3,616 € |
| 3044 | "K 3 HAMBARAVI OÜ" Hambaravi | 3,615 € |
| 3045 | Groen Holding OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,615 € |
| 3046 | Aastat Estonia OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 3,615 € |
| 3047 | Creatomus Solutions OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,613 € |
| 3048 | ADM Cloudtech OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,613 € |
| 3049 | Advokaadibüroo CORE Legal OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 3,613 € |
| 3050 | Osaühing DELINE Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 3,612 € |
| 3051 | Baltic Media Network OÜ Raadioringhääling ja audiosisu levitamine | 3,611 € |
| 3052 | MAIT Estonia OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,610 € |
| 3053 | Decouvre OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,610 € |
| 3054 | MSCA OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 3,610 € |
| 3055 | OÜ PharmaThree Ravimite jaemüük | 3,609 € |
| 3056 | Aktsiaselts Milpaber Muude vahetoodete hulgimüük | 3,608 € |
| 3057 | Peeter Pere Arhitektid OÜ Arhitektitegevused | 3,607 € |
| 3058 | Imagine AD OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,605 € |
| 3059 | Aktsiaselts TEHNOPLAST Plasttaara tootmine | 3,605 € |
| 3060 | OÜ VANALINNA MEISTER Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 3,605 € |
| 3061 | BLRT RPK OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,604 € |
| 3062 | Tallinn Old Town Hotels OÜ Hotellid | 3,604 € |
| 3063 | BIMAP OÜ Arhitektitegevused | 3,604 € |
| 3064 | Adell Taevas PR OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,603 € |
| 3065 | Illucia OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 3,603 € |
| 3066 | Vikant Grupp OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,603 € |
| 3067 | Amberseas Maritime Management OÜ Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 3,603 € |
| 3068 | Codeyra OÜ Programmeerimine | 3,602 € |
| 3069 | OÜ ELPA Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 3,602 € |
| 3070 | Kuusk Events OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 3,602 € |
| 3071 | Telesis Coaching OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,601 € |
| 3072 | OÜ RAXI-CO Muud kaeve- ja mullatööd | 3,599 € |
| 3073 | Right Up North OÜ Programmeerimine | 3,599 € |
| 3074 | ASoft OÜ Programmeerimine | 3,599 € |
| 3075 | Prenta OÜ Elektriliste kodumasinate jaemüük | 3,598 € |
| 3076 | Roksnet Solutions OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,598 € |
| 3077 | Ericsson Eesti Aktsiaselts Sideseadmete tootmine | 3,597 € |
| 3078 | Boels Rent OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 3,596 € |
| 3079 | Norstat Eesti AS Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused | 3,596 € |
| 3080 | Solid OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,595 € |
| 3081 | Tektum OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 3,595 € |
| 3082 | Greentec Houses OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 3,595 € |
| 3083 | Elista Communications OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,593 € |
| 3084 | OÜ Werk IT Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,592 € |
| 3085 | Rautio Eesti OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,592 € |
| 3086 | Oriental Express OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,591 € |
| 3087 | Osaühing Claire Foods Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 3,591 € |
| 3088 | Starbunker OÜ Mootorikütuse hulgimüük | 3,590 € |
| 3089 | Saue Production osaühing Maitseainete ja -kastmete tootmine | 3,590 € |
| 3090 | SharkRF OÜ Sideseadmete tootmine | 3,589 € |
| 3091 | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla Eriarstiabi | 3,589 € |
| 3092 | Ülemiste Psühhiaatriakeskus OÜ Eriarstiabi | 3,588 € |
| 3093 | Eesti Rakendusuuringute Keskus CentAR OÜ Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas | 3,588 € |
| 3094 | EKOBORR OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,588 € |
| 3095 | LindenKapital OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 3,588 € |
| 3096 | Krah Pipes OÜ Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 3,587 € |
| 3097 | Bilance Technology OÜ Programmeerimine | 3,587 € |
| 3098 | osaühing Fiskostar Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 3,586 € |
| 3099 | Spelvira OÜ Peakontorite tegevus | 3,586 € |
| 3100 | HABO OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,584 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.