Labour cost per employee — TOP 2024
66,624 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 3,560 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3902OÜ Ideal Auto3,560 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3,559 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 3904OÜ KIIRWARREN.KL3,559 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3905AFIZ Digital OÜ3,559 €Reklaami vahendamine meedias
- 3906Renostar OÜ3,559 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3907Eesti Inkasso OÜ3,558 €Inkassoteenus ja krediidiinfo
- 3908OÜ Estlanda3,558 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3909DemoPro OÜ3,557 €Lammutamine
- 3,557 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3,557 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 3,557 ۆldarstiabi
- 3913Wellerfox OÜ3,557 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3,556 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 3,556 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3916R-FIX OÜ3,556 €Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine
- 3,555 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 3,553 ۆldarstiabi
- 3919Alegrar OÜ3,553 €Programmeerimine
- 3920OÜ ASBREM3,553 €Lammutamine
- 39211Office OÜ3,553 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3922abZAgency OÜ3,553 €Programmeerimine
- 3,552 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3924OÜ KAUGHALDUS3,552 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3925IF Disain OÜ3,552 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 3926MyFlower OÜ3,552 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3,552 ۆldarstiabi
- 3,551 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 3,550 ۆldarstiabi
- 3,550 €Programmeerimine
- 3931DentaLab OÜ3,550 €Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 3932Lohesaba OÜ3,549 €Ravimite jaemüük
- 3,549 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3934Ciiner OÜ3,549 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3935OÜ Kosalma3,549 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 3,549 €Hoonete üldpuhastus
- 3937Impresssd OÜ3,548 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3938& Ingra OÜ3,548 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,548 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3940TULEOHUTUS OÜ3,548 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3941RAHE Projekt OÜ3,548 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 3,547 €Kaubavedu maanteel
- 3,547 €Ravimite jaemüük
- 3,547 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 3,547 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3,546 €Muu majutus
- 3947M-Investing OÜ3,546 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3948Dr Mets OÜ3,545 €Eriarstiabi
- 3,545 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3950OÜ Multimill3,545 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3951Simata OÜ3,545 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,544 €Põllumajandusmasinate tootmine
- 3,544 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,543 €Hoonestusprojektide arendus
- 3955AdCatch OÜ3,542 €Programmeerimine
- 3,542 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 3957Rektan OÜ3,542 €Elektriinstallatsioon
- 3958RASTEN OÜ3,542 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 3959MAPharm OÜ3,541 €Ravimite jaemüük
- 3960OÜ Kres Auto3,541 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3,540 ۆldarstiabi
- 3962Lemona Eesti OÜ3,540 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3963shopperfacts OÜ3,539 €Programmeerimine
- 3,538 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3965Esmar Gaas OÜ3,538 €Gaaskütuste jaotus magistraalvõrkude kaudu
- 3,537 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,537 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 3,537 ۆldarstiabi
- 3,537 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3970Nullist OÜ3,536 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3,535 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3,534 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,534 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 3974AHK Service OÜ3,534 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3,533 ۆldarstiabi
- 3976Helve Kansi OÜ3,533 €Üldarstiabi
- 3977DMG Auto OÜ3,533 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3978Syntactic OÜ3,533 €Programmeerimine
- 3979osaühing Semento3,532 €Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine
- 3980Projekt O2 OÜ3,532 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3,532 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 3982SyneSystem OÜ3,532 €Programmeerimine
- 3983Lironta OÜ3,532 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 3,531 €Plasttaara tootmine
- 3985Navalis Group OÜ3,530 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3986Sellington OÜ3,530 €Üldarstiabi
- 3987CONSTROM OÜ3,530 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 3,530 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3989EVENTFITS OÜ3,528 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3990RT Plaan OÜ3,528 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3,528 ۆldarstiabi
- 3992Tehnotiim OÜ3,528 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,528 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3,528 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 3,526 €Kaubavedu maanteel
- 3996Star Cloud OÜ3,526 €Muu tarkvara kirjastamine
- 3,526 €Muud juriidilised toimingud
- 3998ExFruit OÜ3,525 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3,525 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 3,525 €Liha- ja linnulihatoodete tootmine
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3901 | Caverion Eesti AS Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,560 € |
| 3902 | OÜ Ideal Auto Mootorsõidukite jaemüük | 3,560 € |
| 3903 | Osaühing Interaltus Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 3,559 € |
| 3904 | OÜ KIIRWARREN.KL Maanteede ja kiirteede ehitus | 3,559 € |
| 3905 | AFIZ Digital OÜ Reklaami vahendamine meedias | 3,559 € |
| 3906 | Renostar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,559 € |
| 3907 | Eesti Inkasso OÜ Inkassoteenus ja krediidiinfo | 3,558 € |
| 3908 | OÜ Estlanda Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,558 € |
| 3909 | DemoPro OÜ Lammutamine | 3,557 € |
| 3910 | MMT Production OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,557 € |
| 3911 | Aktsiaselts Vevid Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 3,557 € |
| 3912 | Nissi Perearstikeskus OÜ Üldarstiabi | 3,557 € |
| 3913 | Wellerfox OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,557 € |
| 3914 | Hardfork Media OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 3,556 € |
| 3915 | Osaühing Maasikamäe Piimakari Taimekasvatuse abitegevused | 3,556 € |
| 3916 | R-FIX OÜ Kinnituselementide ja keermestatud toodete tootmine | 3,556 € |
| 3917 | osaühing MILJON MÕTET Muud kaeve- ja mullatööd | 3,555 € |
| 3918 | OÜ Perearst Nadežda Matõženko Üldarstiabi | 3,553 € |
| 3919 | Alegrar OÜ Programmeerimine | 3,553 € |
| 3920 | OÜ ASBREM Lammutamine | 3,553 € |
| 3921 | 1Office OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,553 € |
| 3922 | abZAgency OÜ Programmeerimine | 3,553 € |
| 3923 | MEC Insenerilahendused OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,552 € |
| 3924 | OÜ KAUGHALDUS Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 3,552 € |
| 3925 | IF Disain OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 3,552 € |
| 3926 | MyFlower OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 3,552 € |
| 3927 | OÜ Raatuse perearst Üldarstiabi | 3,552 € |
| 3928 | PEDERSEN & PARTNERS OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 3,551 € |
| 3929 | Perearst Marjam Larionova OÜ Üldarstiabi | 3,550 € |
| 3930 | Never Bored VR OÜ Programmeerimine | 3,550 € |
| 3931 | DentaLab OÜ Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 3,550 € |
| 3932 | Lohesaba OÜ Ravimite jaemüük | 3,549 € |
| 3933 | Surge Venture Partners OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,549 € |
| 3934 | Ciiner OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,549 € |
| 3935 | OÜ Kosalma Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 3,549 € |
| 3936 | Caliber Partner OÜ Hoonete üldpuhastus | 3,549 € |
| 3937 | Impresssd OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,548 € |
| 3938 | & Ingra OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,548 € |
| 3939 | HighVolatility OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,548 € |
| 3940 | TULEOHUTUS OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,548 € |
| 3941 | RAHE Projekt OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 3,548 € |
| 3942 | MARVIC TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 3,547 € |
| 3943 | OÜ PharmaEighteen Ravimite jaemüük | 3,547 € |
| 3944 | OÜ VANALINNA MEISTER Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 3,547 € |
| 3945 | Osaühing Hort Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,547 € |
| 3946 | Booking.com Estonia OÜ Muu majutus | 3,546 € |
| 3947 | M-Investing OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,546 € |
| 3948 | Dr Mets OÜ Eriarstiabi | 3,545 € |
| 3949 | Osaühing Agretten Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,545 € |
| 3950 | OÜ Multimill Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 3,545 € |
| 3951 | Simata OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,545 € |
| 3952 | Osaühing Palmse Metall Põllumajandusmasinate tootmine | 3,544 € |
| 3953 | Rasfeldt Consult OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,544 € |
| 3954 | Puitex Capital OÜ Hoonestusprojektide arendus | 3,543 € |
| 3955 | AdCatch OÜ Programmeerimine | 3,542 € |
| 3956 | Easy Access System Project OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 3,542 € |
| 3957 | Rektan OÜ Elektriinstallatsioon | 3,542 € |
| 3958 | RASTEN OÜ Maakuivendus- ja maaparandustööd | 3,542 € |
| 3959 | MAPharm OÜ Ravimite jaemüük | 3,541 € |
| 3960 | OÜ Kres Auto Muu mujal liigitamata õpe | 3,541 € |
| 3961 | OÜ Tõnismäe Peremeditsiini Kolleegium Üldarstiabi | 3,540 € |
| 3962 | Lemona Eesti OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 3,540 € |
| 3963 | shopperfacts OÜ Programmeerimine | 3,539 € |
| 3964 | Edasi Solutions OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,538 € |
| 3965 | Esmar Gaas OÜ Gaaskütuste jaotus magistraalvõrkude kaudu | 3,538 € |
| 3966 | Osaühing Eesti Tõukari Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,537 € |
| 3967 | Bioforce Services OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 3,537 € |
| 3968 | Perearst Kristel Uustamm OÜ Üldarstiabi | 3,537 € |
| 3969 | PCS-Engineering OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,537 € |
| 3970 | Nullist OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 3,536 € |
| 3971 | Intelligent Methods OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,535 € |
| 3972 | Osaühing Saaremaa Prügila Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,534 € |
| 3973 | International Logistic Group OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 3,534 € |
| 3974 | AHK Service OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,534 € |
| 3975 | Osaühing PEREARST JELENA OREHHOVA Üldarstiabi | 3,533 € |
| 3976 | Helve Kansi OÜ Üldarstiabi | 3,533 € |
| 3977 | DMG Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,533 € |
| 3978 | Syntactic OÜ Programmeerimine | 3,533 € |
| 3979 | osaühing Semento Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine | 3,532 € |
| 3980 | Projekt O2 OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,532 € |
| 3981 | MedInspiration OÜ Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 3,532 € |
| 3982 | SyneSystem OÜ Programmeerimine | 3,532 € |
| 3983 | Lironta OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 3,532 € |
| 3984 | Aktsiaselts TEHNOPLAST Plasttaara tootmine | 3,531 € |
| 3985 | Navalis Group OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 3,530 € |
| 3986 | Sellington OÜ Üldarstiabi | 3,530 € |
| 3987 | CONSTROM OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 3,530 € |
| 3988 | Osaühing aqua consult baltic Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,530 € |
| 3989 | EVENTFITS OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,528 € |
| 3990 | RT Plaan OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 3,528 € |
| 3991 | Perearst Tiiu Luukas osaühing Üldarstiabi | 3,528 € |
| 3992 | Tehnotiim OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,528 € |
| 3993 | Grain Seeds Estonia OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 3,528 € |
| 3994 | Industrial Systems Engineering OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 3,528 € |
| 3995 | osaühing TALLVRIE TRANSPORT Kaubavedu maanteel | 3,526 € |
| 3996 | Star Cloud OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 3,526 € |
| 3997 | Pärn & Partners Patendibüroo OÜ Muud juriidilised toimingud | 3,526 € |
| 3998 | ExFruit OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 3,525 € |
| 3999 | Synnove Finden International OÜ Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 3,525 € |
| 4000 | Järve Lihatööstus OÜ Liha- ja linnulihatoodete tootmine | 3,525 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.