Labour cost per employee — TOP 2024
66,629 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 2001OÜ MOTOHOBI4,460 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2002Offbeat OÜ4,460 €Programmeerimine
- 4,460 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2004ARTHÜDRO OÜ4,460 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 4,460 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 4,460 ۆldarstiabi
- 4,459 ۆldarstiabi
- 4,458 €Kaubavedu maanteel
- 2009OÜ Estofloors4,458 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2010Agile Growth OÜ4,457 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2011UP Catalyst OÜ4,457 €Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine
- 2012ProAssets OÜ4,457 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2013ICO Park OÜ4,457 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2014Enemat Osaühing4,456 €Mehaaniline metallitöötlus
- 4,456 €Valdusfirmade tegevus
- 2016Salespeople OÜ4,455 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 4,455 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2018Terena OÜ4,451 €Eriarstiabi
- 2019TDR Estonia OÜ4,451 €Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus
- 2020Vossi Baltics OÜ4,448 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 4,448 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2022Aulex Lukud OÜ4,447 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 4,446 €Taimede paljundamine
- 2024Rozert OÜ4,446 €Programmeerimine
- 2025CasaPay OÜ4,446 €Programmeerimine
- 4,444 €Programmeerimine
- 2027Moon Climber OÜ4,443 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4,442 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4,441 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 2030OYE Network OÜ4,441 €Programmeerimine
- 4,440 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 4,439 €Programmeerimine
- 4,438 €Laadungikäitlus
- 4,437 €Riskide ja kahju hindamine
- 4,437 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 4,435 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4,435 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2038LEI Register OÜ4,434 €Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2039OÜ PharmaSix4,434 €Ravimite jaemüük
- 2040Sansento OÜ4,432 €Üldarstiabi
- 2041OÜ Hundipea4,432 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2042ONEC OÜ4,432 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 4,432 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 4,431 €Keeleõpe
- 4,430 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 2046Snabb OÜ4,430 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 4,428 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2048OÜ Antegenes4,427 €Eriarstiabi
- 2049Gren Tartu AS4,425 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 2050MasterBase OÜ4,425 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 2051Pinered OÜ4,425 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4,422 €Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2053Lõunakeskus OÜ4,421 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4,421 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2055Rakimel OÜ4,421 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2056Swipelux OÜ4,420 €Programmeerimine
- 2057Herman Invest OÜ4,419 €Arvutialased konsultatsioonid
- 4,419 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 2059YFS OÜ4,418 €Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad
- 2060Solar Wheel OÜ4,418 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2061Ristnex OÜ4,417 €Eriehitustööd rajatiste ehitusel
- 4,417 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 4,417 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4,416 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4,416 ۆldarstiabi
- 2066Raunoa OÜ4,415 €Programmeerimine
- 2067CloudLadder OÜ4,415 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2068DENTAL ART OÜ4,415 €Hambaravi
- 4,414 €Programmeerimine
- 2070VALLIN BALTIC AS4,414 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2071OÜ Greenmed4,413 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,412 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2073osaühing Sugesto4,412 €Keeleõpe
- 4,411 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2075RSV Research OÜ4,411 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 4,409 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2077AS Viimsi Vesi4,409 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 2078Art Sparrow OÜ4,408 €Programmeerimine
- 2079Estudio 109 OÜ4,408 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4,407 €Arvutialased konsultatsioonid
- 4,406 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 4,405 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 4,405 €Arvutialased konsultatsioonid
- 4,402 €Programmeerimine
- 2085Implamed OÜ4,400 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 2086Sunray Estate OÜ4,399 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2087Rungood OÜ4,399 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2088OÜ Energogen4,398 €Elektriinstallatsioon
- 2089Ninja Global OÜ4,398 €Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- 4,398 €Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- 4,398 €Eriarstiabi
- 2092Uspex OÜ4,398 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2093Merelahe TK OÜ4,398 €Üldarstiabi
- 2094AS Aasta Auto4,397 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2095AS News Bureau4,397 €Uudisteagentuuride tegevus
- 2096OÜ Küülik4,396 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 4,396 ۆldarstiabi
- 2098Bildly OÜ4,395 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 4,394 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2100OÜ RUMMI4,391 €Taimekasvatuse abitegevused
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 2001 | OÜ MOTOHOBI Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 4,460 € |
| 2002 | Offbeat OÜ Programmeerimine | 4,460 € |
| 2003 | Uus Maa Five Stars OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,460 € |
| 2004 | ARTHÜDRO OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 4,460 € |
| 2005 | Spordiklubi Tark Ei Torma OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 4,460 € |
| 2006 | Osaühing Mustamäe Polikliiniku Perearstikeskus Üldarstiabi | 4,460 € |
| 2007 | Perearst Tarmo Peda OÜ Üldarstiabi | 4,459 € |
| 2008 | Circle K Transport Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 4,458 € |
| 2009 | OÜ Estofloors Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,458 € |
| 2010 | Agile Growth OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,457 € |
| 2011 | UP Catalyst OÜ Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine | 4,457 € |
| 2012 | ProAssets OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,457 € |
| 2013 | ICO Park OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,457 € |
| 2014 | Enemat Osaühing Mehaaniline metallitöötlus | 4,456 € |
| 2015 | Aktsiaselts Eesti Lindsaw Valdusfirmade tegevus | 4,456 € |
| 2016 | Salespeople OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 4,455 € |
| 2017 | Inseneribüroo Telora OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 4,455 € |
| 2018 | Terena OÜ Eriarstiabi | 4,451 € |
| 2019 | TDR Estonia OÜ Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus | 4,451 € |
| 2020 | Vossi Baltics OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 4,448 € |
| 2021 | PLM Group Eesti OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 4,448 € |
| 2022 | Aulex Lukud OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 4,447 € |
| 2023 | OÜ Nordic Botanical Taimede paljundamine | 4,446 € |
| 2024 | Rozert OÜ Programmeerimine | 4,446 € |
| 2025 | CasaPay OÜ Programmeerimine | 4,446 € |
| 2026 | OÜ Fractured Byte Programmeerimine | 4,444 € |
| 2027 | Moon Climber OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 4,443 € |
| 2028 | NJORD Advokaadibüroo OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 4,442 € |
| 2029 | Aktsiaselts VIACON Eesti Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 4,441 € |
| 2030 | OYE Network OÜ Programmeerimine | 4,441 € |
| 2031 | OÜ Kliiniliste Uuringute Keskus Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 4,440 € |
| 2032 | PRIME ADVISORY SERVICES OÜ Programmeerimine | 4,439 € |
| 2033 | Katoen Natie Eesti Aktsiaselts Laadungikäitlus | 4,438 € |
| 2034 | Salva Kahjukäsitluse Osaühing Riskide ja kahju hindamine | 4,437 € |
| 2035 | Hansa Technologies OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 4,437 € |
| 2036 | Balti Teenused OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,435 € |
| 2037 | TO Rakennuspalvelut OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 4,435 € |
| 2038 | LEI Register OÜ Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 4,434 € |
| 2039 | OÜ PharmaSix Ravimite jaemüük | 4,434 € |
| 2040 | Sansento OÜ Üldarstiabi | 4,432 € |
| 2041 | OÜ Hundipea Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,432 € |
| 2042 | ONEC OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 4,432 € |
| 2043 | Tuukritööde Osaühing Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 4,432 € |
| 2044 | OÜ Multilingua Keelekeskus Keeleõpe | 4,431 € |
| 2045 | PRIMULATOR EESTI Aktsiaselts Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 4,430 € |
| 2046 | Snabb OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 4,430 € |
| 2047 | Inseneriteenused OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 4,428 € |
| 2048 | OÜ Antegenes Eriarstiabi | 4,427 € |
| 2049 | Gren Tartu AS Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 4,425 € |
| 2050 | MasterBase OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 4,425 € |
| 2051 | Pinered OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 4,425 € |
| 2052 | AS United Asset Management Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 4,422 € |
| 2053 | Lõunakeskus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,421 € |
| 2054 | EW Skincare Institute OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 4,421 € |
| 2055 | Rakimel OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,421 € |
| 2056 | Swipelux OÜ Programmeerimine | 4,420 € |
| 2057 | Herman Invest OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,419 € |
| 2058 | GVS North Europe OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 4,419 € |
| 2059 | YFS OÜ Muud õhutransporti teenindavad tegevusalad | 4,418 € |
| 2060 | Solar Wheel OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 4,418 € |
| 2061 | Ristnex OÜ Eriehitustööd rajatiste ehitusel | 4,417 € |
| 2062 | Fluctus Baltic OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 4,417 € |
| 2063 | EGR Grupp Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 4,417 € |
| 2064 | project spruce OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,416 € |
| 2065 | Kehra Tervisekeskus OÜ Üldarstiabi | 4,416 € |
| 2066 | Raunoa OÜ Programmeerimine | 4,415 € |
| 2067 | CloudLadder OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 4,415 € |
| 2068 | DENTAL ART OÜ Hambaravi | 4,415 € |
| 2069 | Vitamin Software OÜ Programmeerimine | 4,414 € |
| 2070 | VALLIN BALTIC AS Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 4,414 € |
| 2071 | OÜ Greenmed Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,413 € |
| 2072 | Osaühing PERTON EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,412 € |
| 2073 | osaühing Sugesto Keeleõpe | 4,412 € |
| 2074 | Snippe Aviation OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,411 € |
| 2075 | RSV Research OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 4,411 € |
| 2076 | osaühing G.W.Berg Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,409 € |
| 2077 | AS Viimsi Vesi Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 4,409 € |
| 2078 | Art Sparrow OÜ Programmeerimine | 4,408 € |
| 2079 | Estudio 109 OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,408 € |
| 2080 | Dubh Mirror Consulting OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,407 € |
| 2081 | VGFS Financial Services Estonia OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 4,406 € |
| 2082 | Perel Eesti Aktsiaselts Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 4,405 € |
| 2083 | Dominate Sales OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,405 € |
| 2084 | Full Range Solutions OÜ Programmeerimine | 4,402 € |
| 2085 | Implamed OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 4,400 € |
| 2086 | Sunray Estate OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,399 € |
| 2087 | Rungood OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 4,399 € |
| 2088 | OÜ Energogen Elektriinstallatsioon | 4,398 € |
| 2089 | Ninja Global OÜ Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine | 4,398 € |
| 2090 | Enlabs Nordics OÜ Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine | 4,398 € |
| 2091 | Jaansoni Psühhiaatriakeskus OÜ Eriarstiabi | 4,398 € |
| 2092 | Uspex OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 4,398 € |
| 2093 | Merelahe TK OÜ Üldarstiabi | 4,398 € |
| 2094 | AS Aasta Auto Mootorsõidukite hulgimüük | 4,397 € |
| 2095 | AS News Bureau Uudisteagentuuride tegevus | 4,397 € |
| 2096 | OÜ Küülik Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 4,396 € |
| 2097 | OÜ Rannu Perearstikeskus Üldarstiabi | 4,396 € |
| 2098 | Bildly OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 4,395 € |
| 2099 | Neversummer Travel OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 4,394 € |
| 2100 | OÜ RUMMI Taimekasvatuse abitegevused | 4,391 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.