Labour cost per employee — TOP 2024 · Tartu maakond
7,412 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 3301LeFiori OÜ1,251 €Keeleõpe
- 3302Kappala OÜ1,251 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 1,251 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 3304Alde Grupp OÜ1,251 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3305Pritetsons OÜ1,251 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 3306Astri Köök OÜ1,251 €Valmistoitude tootmine
- 3307Soma OÜ1,251 €Arhitektitegevused
- 1,250 €Sõiduõpe
- 1,250 €Fotograafia
- 3310MÄKSTRÄVEL OÜ1,249 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 3311Osaühing Truude1,249 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3312AS ASTROMOTO1,249 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,249 €Spordiklubide tegevus
- 1,248 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 3315EJV OÜ1,248 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,248 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3317Tõlketehas OÜ1,248 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 3318Sanehex OÜ1,247 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 3319Mebilia DT OÜ1,247 €Mööblitootmine
- 3320Arkland OÜ1,246 €Auditeerimine
- 3321OÜ Einaste1,246 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3322Code Wizard OÜ1,246 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1,244 €Restoranitegevus
- 3324Mati Trans OÜ1,243 €Kaubavedu maanteel
- 3325Defly OÜ1,243 €Värvimine ja klaasimine
- 3326OÜ Takso 101,242 €Sõitjateveoga seotud vahendusteenus
- 3327OÜ ETNIKA1,242 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3328Raian OÜ1,242 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3329Puukujurid OÜ1,242 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 3330OÜ Perepäevahoid1,241 €Lapsehoiuteenus
- 1,241 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1,241 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3333Microfox OÜ1,241 €Kaubavedu maanteel
- 3334OÜ TARTU EPT1,240 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3335Krissed OÜ1,240 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3336Sabatuba OÜ1,240 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3337Tarkoris OÜ1,240 €Hoonete üldpuhastus
- 1,239 €Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük
- 1,239 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3340Porterec OÜ1,239 €Kaubavedu maanteel
- 1,239 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 1,237 €Kaubavedu maanteel
- 3343Asusilla OÜ1,237 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3344Estkeer OÜ1,237 €Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 1,237 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3346MALITON OÜ1,236 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3347FixumPro OÜ1,236 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,235 €Muud eriehitustööd
- 3349Süsteemitugi OÜ1,235 €Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus
- 3350Daimnord OÜ1,235 €Müüritööd
- 3351Punctum OÜ1,235 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 3352osaühing Finak1,234 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 1,234 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3354OÜ Kändinvent1,234 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3355OÜ MILLERBO1,234 €Kaubavedu maanteel
- 1,233 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1,233 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 1,233 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,233 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3360Teraslahendus OÜ1,233 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1,233 €Kaubavedu maanteel
- 3362osaühing RODRIGO1,232 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3363SOLAR MAGIC OÜ1,232 €Solaariumide tegevus
- 3364Healoome OÜ1,232 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3365Tuuniks OÜ1,231 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,231 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1,231 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3368Rutsek OÜ1,230 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1,230 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 3370LP Group OÜ1,230 €Elektripaigaldustööd
- 3371A&T Veod OÜ1,230 €Kolimisteenused
- 1,229 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3373Tõnu Teeb OÜ1,229 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3374Tamme Agro OÜ1,228 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3375ABILANE OÜ1,228 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,228 €Restoranitegevus
- 3377OÜ KILGI TALU1,227 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 3378Lenumar OÜ1,227 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 3379Mesilase Agro OÜ1,227 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3380Lungo Consult OÜ1,227 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3381Kotka Agro OÜ1,227 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 3382osaühing Garniis1,226 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 3383Engling OÜ1,225 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 3384Booden Invest OÜ1,225 €Tööjõurent
- 3385HorseTrans OÜ1,225 €Kaubavedu maanteel
- 3386Frienter OÜ1,224 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3387EKM Ehitus OÜ1,224 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 3388osaühing LAERTES1,224 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 3389Ropka Autospa OÜ1,223 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,222 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1,222 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3392Irisstudio OÜ1,221 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 3393Digisec OÜ1,221 €Mujal liigitamata turvatöö
- 3394Chiptrans OÜ1,221 €Tööjõurent
- 3395Klarum OÜ1,221 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3396Videovanad OÜ1,220 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3397Festolink OÜ1,219 €Kaubavedu maanteel
- 1,219 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1,219 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3400OÜ TEMPRAT1,219 €Kaubavedu maanteel
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3301 | LeFiori OÜ Keeleõpe | 1,251 € |
| 3302 | Kappala OÜ Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 1,251 € |
| 3303 | OÜ Massaažiklassika Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 1,251 € |
| 3304 | Alde Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,251 € |
| 3305 | Pritetsons OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 1,251 € |
| 3306 | Astri Köök OÜ Valmistoitude tootmine | 1,251 € |
| 3307 | Soma OÜ Arhitektitegevused | 1,251 € |
| 3308 | OÜ Autokool Kiirendus Sõiduõpe | 1,250 € |
| 3309 | OÜ Rosenvald Photography Fotograafia | 1,250 € |
| 3310 | MÄKSTRÄVEL OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 1,249 € |
| 3311 | Osaühing Truude Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,249 € |
| 3312 | AS ASTROMOTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,249 € |
| 3313 | OÜ Pilates Tartus Spordiklubide tegevus | 1,249 € |
| 3314 | OÜ TEH-AG PARTNER Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 1,248 € |
| 3315 | EJV OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,248 € |
| 3316 | Osaühing LP Profiil Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 1,248 € |
| 3317 | Tõlketehas OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 1,248 € |
| 3318 | Sanehex OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 1,247 € |
| 3319 | Mebilia DT OÜ Mööblitootmine | 1,247 € |
| 3320 | Arkland OÜ Auditeerimine | 1,246 € |
| 3321 | OÜ Einaste Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,246 € |
| 3322 | Code Wizard OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 1,246 € |
| 3323 | Osaühing Capsi AP Restoranitegevus | 1,244 € |
| 3324 | Mati Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,243 € |
| 3325 | Defly OÜ Värvimine ja klaasimine | 1,243 € |
| 3326 | OÜ Takso 10 Sõitjateveoga seotud vahendusteenus | 1,242 € |
| 3327 | OÜ ETNIKA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,242 € |
| 3328 | Raian OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,242 € |
| 3329 | Puukujurid OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 1,242 € |
| 3330 | OÜ Perepäevahoid Lapsehoiuteenus | 1,241 € |
| 3331 | osaühing KLAISENT Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 1,241 € |
| 3332 | Osaühing Novabuilders Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,241 € |
| 3333 | Microfox OÜ Kaubavedu maanteel | 1,241 € |
| 3334 | OÜ TARTU EPT Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,240 € |
| 3335 | Krissed OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,240 € |
| 3336 | Sabatuba OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,240 € |
| 3337 | Tarkoris OÜ Hoonete üldpuhastus | 1,240 € |
| 3338 | osaühing BONTEROL Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük | 1,239 € |
| 3339 | Suruõhuteenused OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,239 € |
| 3340 | Porterec OÜ Kaubavedu maanteel | 1,239 € |
| 3341 | Baltic Farmers Produce OÜ Puu- ja köögivilja hulgimüük | 1,239 € |
| 3342 | QUATTRO - TRADING OÜ Kaubavedu maanteel | 1,237 € |
| 3343 | Asusilla OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,237 € |
| 3344 | Estkeer OÜ Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 1,237 € |
| 3345 | JanRich Viimistlus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,237 € |
| 3346 | MALITON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,236 € |
| 3347 | FixumPro OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,236 € |
| 3348 | BetoonEhitus RB OÜ Muud eriehitustööd | 1,235 € |
| 3349 | Süsteemitugi OÜ Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus | 1,235 € |
| 3350 | Daimnord OÜ Müüritööd | 1,235 € |
| 3351 | Punctum OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 1,235 € |
| 3352 | osaühing Finak Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 1,234 € |
| 3353 | Laed & Põrandad OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,234 € |
| 3354 | OÜ Kändinvent Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,234 € |
| 3355 | OÜ MILLERBO Kaubavedu maanteel | 1,234 € |
| 3356 | osaühing ATK Linavästrik Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,233 € |
| 3357 | A.U. Voolikuvabrik OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 1,233 € |
| 3358 | Coyana Investeeringud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,233 € |
| 3359 | Sauna Badetonne OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,233 € |
| 3360 | Teraslahendus OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 1,233 € |
| 3361 | Asjad Liiguvad OÜ Kaubavedu maanteel | 1,233 € |
| 3362 | osaühing RODRIGO Mootorsõidukite jaemüük | 1,232 € |
| 3363 | SOLAR MAGIC OÜ Solaariumide tegevus | 1,232 € |
| 3364 | Healoome OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 1,232 € |
| 3365 | Tuuniks OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,231 € |
| 3366 | Osaühing Grossmark Puidu saagimine ja hööveldamine | 1,231 € |
| 3367 | Osaühing Moone Lillepood Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,231 € |
| 3368 | Rutsek OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 1,230 € |
| 3369 | osaühing HUMAL Elektroonika Muu mujal liigitamata tootmine | 1,230 € |
| 3370 | LP Group OÜ Elektripaigaldustööd | 1,230 € |
| 3371 | A&T Veod OÜ Kolimisteenused | 1,230 € |
| 3372 | Livonia Housing OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,229 € |
| 3373 | Tõnu Teeb OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,229 € |
| 3374 | Tamme Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,228 € |
| 3375 | ABILANE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,228 € |
| 3376 | OÜ Good Poke Bowl Restoranitegevus | 1,228 € |
| 3377 | OÜ KILGI TALU Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 1,227 € |
| 3378 | Lenumar OÜ Liha ja lihatoodete jaemüük | 1,227 € |
| 3379 | Mesilase Agro OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,227 € |
| 3380 | Lungo Consult OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,227 € |
| 3381 | Kotka Agro OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 1,227 € |
| 3382 | osaühing Garniis Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 1,226 € |
| 3383 | Engling OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 1,225 € |
| 3384 | Booden Invest OÜ Tööjõurent | 1,225 € |
| 3385 | HorseTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,225 € |
| 3386 | Frienter OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,224 € |
| 3387 | EKM Ehitus OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 1,224 € |
| 3388 | osaühing LAERTES Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 1,224 € |
| 3389 | Ropka Autospa OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,223 € |
| 3390 | Osaühing Sebak Travel Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 1,222 € |
| 3391 | osaühing "Annely Sootsi Koolitus" Muu mujal liigitamata õpe | 1,222 € |
| 3392 | Irisstudio OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 1,221 € |
| 3393 | Digisec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,221 € |
| 3394 | Chiptrans OÜ Tööjõurent | 1,221 € |
| 3395 | Klarum OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,221 € |
| 3396 | Videovanad OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 1,220 € |
| 3397 | Festolink OÜ Kaubavedu maanteel | 1,219 € |
| 3398 | OÜ Maver Investments Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 1,219 € |
| 3399 | osaühing MORGEN US Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 1,219 € |
| 3400 | OÜ TEMPRAT Kaubavedu maanteel | 1,219 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.