Labour cost per employee — TOP 2024 · Tartu maakond
7,412 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 1,956 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1,956 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1603Sencorda OÜ1,955 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1604Evelteam OÜ1,954 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 1,952 €Arhitektitegevused
- 1,951 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1607SIEVERT EESTI AS1,951 €Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine
- 16085DEhitus OÜ1,950 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1,949 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1610StrongPartner OÜ1,949 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,949 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 1,949 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1613N&K Invest OÜ1,948 €Hotellid
- 1614Dorpat Build OÜ1,948 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,948 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1,946 €Programmeerimine
- 1617OÜ VÄIKE VANKER1,946 €Raamatute kirjastamine
- 1618A&B Financial OÜ1,944 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,943 €Tööjõurent
- 1620Silame Ehitus OÜ1,941 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 1621Litmark OÜ1,941 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1622IC Tartu OÜ1,940 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 1623Softest OÜ1,939 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1,938 €Taimede paljundamine
- 1,938 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1626Laiers grupp OÜ1,938 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1627OÜ ELKER RMT1,937 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1,936 €Katusetööd
- 1,936 €Hotellid
- 1630OÜ Kiilson1,935 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1631Formcenter OÜ1,935 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1,934 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1633OÜ KTL-Consult1,933 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 1634Gramina Stud OÜ1,933 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1635Laivrom OÜ1,933 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1636Sisekliima OÜ1,933 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1637Vasula Farmid OÜ1,932 €Seakasvatus
- 1638Mägi OÜ1,932 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1639Pickman OÜ1,931 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1640Einola Talu OÜ1,930 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1641Paike OÜ1,927 €Veterinaaria
- 1642SMG OÜ1,926 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 1643OÜ Dorpat Sport1,926 €Spordiehitiste käitus
- 1644CRH Ehitus OÜ1,925 €Kaubavedu maanteel
- 1,925 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1,923 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1647Meat Market OÜ1,921 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1648OÜ Torni Hostel1,921 €Muu majutus
- 1649K Kliima OÜ1,920 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1650Plaision OÜ1,918 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1651Naruto OÜ1,917 €Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine
- 1652osaühing Märtmaa1,916 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1653OÜ Toome Elekter1,916 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1654AS ABRASIIV1,916 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1655TT Print OÜ1,916 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 1656TaffPesu OÜ1,915 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 1,915 €Arhitektitegevused
- 1658SATIIN DISAIN OÜ1,913 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 1659RP9 OÜ1,913 €Restoranitegevus
- 1,912 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1,910 €Arhitektitegevused
- 1662Anut OÜ1,908 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1663TOMAR SERVICE OÜ1,908 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,908 €Plasttaara tootmine
- 1,906 €Arhiivide tegevus
- 1666Raliks Ehitus OÜ1,906 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,905 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1668BodyLine OÜ1,904 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1669OÜ OLO Consult1,904 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1670TomestAuto OÜ1,904 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1671Estrotech OÜ1,903 €Mängude ja mänguasjade hulgimüük
- 1,902 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,900 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1674Küpress OÜ1,900 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 1,898 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,897 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,897 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1,897 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 1679OÜ Mööblitehas1,896 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1680Digidisain OÜ1,896 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1681Fortuna Trans OÜ1,895 €Kaubavedu maanteel
- 1682DIESELLAND OÜ1,895 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1683Avalast OÜ1,894 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,894 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1685HerKal OÜ1,893 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1686Arctos OÜ1,893 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 1687OÜ AUTO KOMMERTS1,892 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1688E.K.Dental OÜ1,892 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 1,891 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1690Weski Gastro OÜ1,891 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1691Maatervendus OÜ1,890 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,890 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1693Pixelstudio OÜ1,890 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad
- 1694Ostref OÜ1,890 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1695Täpiline OÜ1,889 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1696Kiilbygg OÜ1,888 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,887 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1698Karro Infra OÜ1,886 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1699Linnupoeg OÜ1,884 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1700BuildEST OÜ1,884 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 1601 | Nõrkvoolu Süsteemid OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 1,956 € |
| 1602 | MiLii varahaldus OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 1,956 € |
| 1603 | Sencorda OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,955 € |
| 1604 | Evelteam OÜ Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 1,954 € |
| 1605 | ARHITEKTUURIKLUBI OÜ Arhitektitegevused | 1,952 € |
| 1606 | osaühing Teofania Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,951 € |
| 1607 | SIEVERT EESTI AS Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine | 1,951 € |
| 1608 | 5DEhitus OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 1,950 € |
| 1609 | AKL Consulting OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,949 € |
| 1610 | StrongPartner OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,949 € |
| 1611 | osaühing Nominete Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 1,949 € |
| 1612 | Prestigio Trade OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 1,949 € |
| 1613 | N&K Invest OÜ Hotellid | 1,948 € |
| 1614 | Dorpat Build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,948 € |
| 1615 | Jurgus Torutööd OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,948 € |
| 1616 | 3D Technologies R&D AS Programmeerimine | 1,946 € |
| 1617 | OÜ VÄIKE VANKER Raamatute kirjastamine | 1,946 € |
| 1618 | A&B Financial OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,944 € |
| 1619 | osaühing Vann Vannis Tööjõurent | 1,943 € |
| 1620 | Silame Ehitus OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 1,941 € |
| 1621 | Litmark OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,941 € |
| 1622 | IC Tartu OÜ Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 1,940 € |
| 1623 | Softest OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 1,939 € |
| 1624 | aktsiaselts PLANTEX Taimede paljundamine | 1,938 € |
| 1625 | OSAÜHING TRUMP METALL Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 1,938 € |
| 1626 | Laiers grupp OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 1,938 € |
| 1627 | OÜ ELKER RMT Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 1,937 € |
| 1628 | KATUSEKOMPANII OÜ Katusetööd | 1,936 € |
| 1629 | Hansahotell - Tartu OÜ Hotellid | 1,936 € |
| 1630 | OÜ Kiilson Mujal liigitamata turvatöö | 1,935 € |
| 1631 | Formcenter OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,935 € |
| 1632 | NOKK Marketing OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 1,934 € |
| 1633 | OÜ KTL-Consult Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 1,933 € |
| 1634 | Gramina Stud OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 1,933 € |
| 1635 | Laivrom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,933 € |
| 1636 | Sisekliima OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,933 € |
| 1637 | Vasula Farmid OÜ Seakasvatus | 1,932 € |
| 1638 | Mägi OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,932 € |
| 1639 | Pickman OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,931 € |
| 1640 | Einola Talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,930 € |
| 1641 | Paike OÜ Veterinaaria | 1,927 € |
| 1642 | SMG OÜ Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 1,926 € |
| 1643 | OÜ Dorpat Sport Spordiehitiste käitus | 1,926 € |
| 1644 | CRH Ehitus OÜ Kaubavedu maanteel | 1,925 € |
| 1645 | osaühing Beam Baltic Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 1,925 € |
| 1646 | osaühing Väike Tõnn Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 1,923 € |
| 1647 | Meat Market OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,921 € |
| 1648 | OÜ Torni Hostel Muu majutus | 1,921 € |
| 1649 | K Kliima OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 1,920 € |
| 1650 | Plaision OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,918 € |
| 1651 | Naruto OÜ Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine | 1,917 € |
| 1652 | osaühing Märtmaa Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,916 € |
| 1653 | OÜ Toome Elekter Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 1,916 € |
| 1654 | AS ABRASIIV Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 1,916 € |
| 1655 | TT Print OÜ Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 1,916 € |
| 1656 | TaffPesu OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 1,915 € |
| 1657 | OÜ KINO maastikuarhitektid Arhitektitegevused | 1,915 € |
| 1658 | SATIIN DISAIN OÜ Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 1,913 € |
| 1659 | RP9 OÜ Restoranitegevus | 1,913 € |
| 1660 | Aktsiaselts "FAETON" Mehaaniline metallitöötlus | 1,912 € |
| 1661 | Arhitektibüroo Siim & Põllumaa OÜ Arhitektitegevused | 1,910 € |
| 1662 | Anut OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 1,908 € |
| 1663 | TOMAR SERVICE OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,908 € |
| 1664 | Mayeri Packaging OÜ Plasttaara tootmine | 1,908 € |
| 1665 | Eesti Äriarhiivi osaühing Arhiivide tegevus | 1,906 € |
| 1666 | Raliks Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,906 € |
| 1667 | osaühing VAABVÄRV Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,905 € |
| 1668 | BodyLine OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 1,904 € |
| 1669 | OÜ OLO Consult Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,904 € |
| 1670 | TomestAuto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,904 € |
| 1671 | Estrotech OÜ Mängude ja mänguasjade hulgimüük | 1,903 € |
| 1672 | osaühing Hermitar Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,902 € |
| 1673 | Ehitus Kiirabi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,900 € |
| 1674 | Küpress OÜ Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 1,900 € |
| 1675 | Elge Accounting & Analysis OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,898 € |
| 1676 | Spirit Autoteenindus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,897 € |
| 1677 | Osaühing Setra Mõis Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,897 € |
| 1678 | Raar Kinnisvara OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 1,897 € |
| 1679 | OÜ Mööblitehas Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 1,896 € |
| 1680 | Digidisain OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 1,896 € |
| 1681 | Fortuna Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,895 € |
| 1682 | DIESELLAND OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 1,895 € |
| 1683 | Avalast OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,894 € |
| 1684 | APW Varahaldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,894 € |
| 1685 | HerKal OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,893 € |
| 1686 | Arctos OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 1,893 € |
| 1687 | OÜ AUTO KOMMERTS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,892 € |
| 1688 | E.K.Dental OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 1,892 € |
| 1689 | osaühing Radexpert Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,891 € |
| 1690 | Weski Gastro OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,891 € |
| 1691 | Maatervendus OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,890 € |
| 1692 | Betoonibrigaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,890 € |
| 1693 | Pixelstudio OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad | 1,890 € |
| 1694 | Ostref OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 1,890 € |
| 1695 | Täpiline OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,889 € |
| 1696 | Kiilbygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,888 € |
| 1697 | Marvet Haljastus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 1,887 € |
| 1698 | Karro Infra OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 1,886 € |
| 1699 | Linnupoeg OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,884 € |
| 1700 | BuildEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,884 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.