Labour cost per employee — TOP 2024 · Harju maakond
37,610 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 3401OÜ Akna Kiirabi3,398 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- 3402Puhu mulle OÜ3,398 €Uudisteagentuuride tegevus
- 3403Meteora Fall OÜ3,397 €Reklaami vahendamine meedias
- 3,397 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3405OÜ Stenco Grupp3,397 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,396 €Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük
- 3407Grow Finance OÜ3,396 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3408Glocalzone OÜ3,395 €Muu infoalane tegevus
- 3409Teletop OÜ3,395 €Muud elektroonilise side teenused
- 3,395 €Kaubavedu maanteel
- 3411KUU OÜ3,394 €Arhitektitegevused
- 3412MTPApteegid OÜ3,394 €Ravimite jaemüük
- 3413OÜ Maison Travel3,394 €Reisibüroode tegevus
- 3414Mercantile AS3,393 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 3415Simian OÜ3,393 €Programmeerimine
- 3,393 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 3417Hauskrecht OÜ3,393 €Programmeerimine
- 3418OÜ Loo TK3,393 €Üldarstiabi
- 3419Roi OÜ3,393 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3420Kiiper Grupp OÜ3,392 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,392 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,392 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 3423OÜ DA VINCI FOOD3,392 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 3424Trium OÜ3,392 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3425ELANDIGITAL OÜ3,392 €Programmeerimine
- 3,391 €Programmeerimine
- 3,391 €Põhikool-gümnaasiumid
- 3428MultiBlasting OÜ3,391 €Muud eriehitustööd
- 3429Fastmill OÜ3,389 €Mööblitootmine
- 3430INCORR STROY OÜ3,389 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3431Superhands OÜ3,388 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 3432Osaühing Redhot3,387 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,386 €Logistikaalane tegevus
- 3,386 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 3,386 €Programmeerimine
- 3436Frozmer OÜ3,384 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 3,383 €Muud ehituspaigaldustööd
- 3,383 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 3439INDEQ CORP OÜ3,383 €Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- 3,383 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3441SmartPayments OÜ3,382 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3442Juwara OÜ3,382 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,380 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 3,379 €Auditeerimine
- 3445Filianex OÜ3,379 €Lasteaiad
- 3,378 €Arhitektitegevused
- 3447KovalDent OÜ3,378 €Hambaravi
- 3,376 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3449OÜ Kaarlaid3,376 €Kaubaveoga seotud vahendusteenus
- 3450Sweco Estonia AS3,375 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3451sMärt OÜ3,375 €Muu tarkvara kirjastamine
- 3452Alu Metall OÜ3,375 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3,374 ۆldarstiabi
- 3454Surveer OÜ3,374 €Programmeerimine
- 3,372 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,371 €Auditeerimine
- 3457Osaühing Netroo3,370 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 3458VIGRAL OÜ3,370 €Elektripaigaldustööd
- 3459Bornit Baltic OÜ3,370 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 3460Milworks OÜ3,370 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3461EL Finants OÜ3,370 €Auditeerimine
- 3462AccessLogic OÜ3,369 €Programmeerimine
- 3,369 €Hambaravi
- 3464Osaühing Eurobra3,369 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 3,369 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 3466GKR Trade OÜ3,369 €Muude jookide hulgimüük
- 3,369 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 3468Superior OÜ3,369 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,367 €Sideseadmete tootmine
- 3470Proapteek OÜ3,367 €Ravimite jaemüük
- 3,367 ۆldarstiabi
- 3,366 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3473swaply Int OÜ3,366 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3474Osaühing Survest3,365 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 3,365 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 3476NT Solutions OÜ3,365 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3477BENUEVO OÜ3,365 €Programmeerimine
- 3478ProSolutions OÜ3,364 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 3479T/S Finland OÜ3,363 €Köitmine ja selle sidusalad
- 3,363 €Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus
- 3481Dive Eesti OÜ3,363 €Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- 3,362 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3,361 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 3484RAN Truck OÜ3,361 €Kaubavedu maanteel
- 3,361 €Muud juriidilised toimingud
- 3,360 €Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine
- 3487Rubex OÜ3,359 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3488asimetriq OÜ3,358 €Programmeerimine
- 3,358 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3490Eurostauto OÜ3,358 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3491Sensor Fields OÜ3,358 €Programmeerimine
- 3492Ortopro OÜ3,358 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 3,357 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3,357 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 3495YULIX OÜ3,356 €Programmeerimine
- 3496OÜ TEZ Tour3,356 €Reisikorraldajate tegevus
- 3497TPS Montage OÜ3,356 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 3,356 €Arhitektitegevused
- 3,355 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3500OÜ Telegeenius3,355 €Telesaadete tootmine
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3401 | OÜ Akna Kiirabi Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | 3,398 € |
| 3402 | Puhu mulle OÜ Uudisteagentuuride tegevus | 3,398 € |
| 3403 | Meteora Fall OÜ Reklaami vahendamine meedias | 3,397 € |
| 3404 | Exmet Services OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,397 € |
| 3405 | OÜ Stenco Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,397 € |
| 3406 | Ceylon Trading OÜ Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük | 3,396 € |
| 3407 | Grow Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,396 € |
| 3408 | Glocalzone OÜ Muu infoalane tegevus | 3,395 € |
| 3409 | Teletop OÜ Muud elektroonilise side teenused | 3,395 € |
| 3410 | Ospentos International OÜ Kaubavedu maanteel | 3,395 € |
| 3411 | KUU OÜ Arhitektitegevused | 3,394 € |
| 3412 | MTPApteegid OÜ Ravimite jaemüük | 3,394 € |
| 3413 | OÜ Maison Travel Reisibüroode tegevus | 3,394 € |
| 3414 | Mercantile AS Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 3,393 € |
| 3415 | Simian OÜ Programmeerimine | 3,393 € |
| 3416 | OÜ Ruslan Lushnikov Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 3,393 € |
| 3417 | Hauskrecht OÜ Programmeerimine | 3,393 € |
| 3418 | OÜ Loo TK Üldarstiabi | 3,393 € |
| 3419 | Roi OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 3,393 € |
| 3420 | Kiiper Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,392 € |
| 3421 | Mark-Line Systems OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,392 € |
| 3422 | Osaühing AA Uksed Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 3,392 € |
| 3423 | OÜ DA VINCI FOOD Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 3,392 € |
| 3424 | Trium OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,392 € |
| 3425 | ELANDIGITAL OÜ Programmeerimine | 3,392 € |
| 3426 | Intelligent IT OÜ Programmeerimine | 3,391 € |
| 3427 | Rocca al Mare Kooli Aktsiaselts Põhikool-gümnaasiumid | 3,391 € |
| 3428 | MultiBlasting OÜ Muud eriehitustööd | 3,391 € |
| 3429 | Fastmill OÜ Mööblitootmine | 3,389 € |
| 3430 | INCORR STROY OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,389 € |
| 3431 | Superhands OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 3,388 € |
| 3432 | Osaühing Redhot Arvutialased konsultatsioonid | 3,387 € |
| 3433 | OÜ Hellmann Worldwide Logistics Logistikaalane tegevus | 3,386 € |
| 3434 | Saue Production osaühing Maitseainete ja -kastmete tootmine | 3,386 € |
| 3435 | Feature Branch OÜ Programmeerimine | 3,386 € |
| 3436 | Frozmer OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 3,384 € |
| 3437 | Aktsiaselts APL Production Muud ehituspaigaldustööd | 3,383 € |
| 3438 | Fine Production Estonia OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 3,383 € |
| 3439 | INDEQ CORP OÜ Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük | 3,383 € |
| 3440 | Torni ITservice OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,383 € |
| 3441 | SmartPayments OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 3,382 € |
| 3442 | Juwara OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,382 € |
| 3443 | Tilde Eesti Osaühing Kirjalik ja suuline tõlge | 3,380 € |
| 3444 | Audit Advisory OÜ Auditeerimine | 3,379 € |
| 3445 | Filianex OÜ Lasteaiad | 3,379 € |
| 3446 | M.Pressi Arhitektuuribüroo Aktsiaselts Arhitektitegevused | 3,378 € |
| 3447 | KovalDent OÜ Hambaravi | 3,378 € |
| 3448 | OÜ Gersi Iluteenus Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,376 € |
| 3449 | OÜ Kaarlaid Kaubaveoga seotud vahendusteenus | 3,376 € |
| 3450 | Sweco Estonia AS Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,375 € |
| 3451 | sMärt OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 3,375 € |
| 3452 | Alu Metall OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,375 € |
| 3453 | OÜ Linna Tervisekeskus Üldarstiabi | 3,374 € |
| 3454 | Surveer OÜ Programmeerimine | 3,374 € |
| 3455 | CHRISTIANSEN CONSULTING osaühing Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,372 € |
| 3456 | Lahendused Pluss KV OÜ Auditeerimine | 3,371 € |
| 3457 | Osaühing Netroo Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 3,370 € |
| 3458 | VIGRAL OÜ Elektripaigaldustööd | 3,370 € |
| 3459 | Bornit Baltic OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 3,370 € |
| 3460 | Milworks OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,370 € |
| 3461 | EL Finants OÜ Auditeerimine | 3,370 € |
| 3462 | AccessLogic OÜ Programmeerimine | 3,369 € |
| 3463 | EstDental Hambaravi OÜ Hambaravi | 3,369 € |
| 3464 | Osaühing Eurobra Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 3,369 € |
| 3465 | OÜ Sport Event Team Mujal liigitamata sporditegevus | 3,369 € |
| 3466 | GKR Trade OÜ Muude jookide hulgimüük | 3,369 € |
| 3467 | Advokaadibüroo LIVERTE OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 3,369 € |
| 3468 | Superior OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,369 € |
| 3469 | Ericsson Eesti Aktsiaselts Sideseadmete tootmine | 3,367 € |
| 3470 | Proapteek OÜ Ravimite jaemüük | 3,367 € |
| 3471 | Al Mare Perearstikeskus OÜ Üldarstiabi | 3,367 € |
| 3472 | full-stack.biz OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,366 € |
| 3473 | swaply Int OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 3,366 € |
| 3474 | Osaühing Survest Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 3,365 € |
| 3475 | OSAÜHING WESTBALT Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 3,365 € |
| 3476 | NT Solutions OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,365 € |
| 3477 | BENUEVO OÜ Programmeerimine | 3,365 € |
| 3478 | ProSolutions OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 3,364 € |
| 3479 | T/S Finland OÜ Köitmine ja selle sidusalad | 3,363 € |
| 3480 | Osaühing Rendfort Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus | 3,363 € |
| 3481 | Dive Eesti OÜ Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused | 3,363 € |
| 3482 | Osaühing JOOST-LEVEL Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 3,362 € |
| 3483 | Tehnomet Survey OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 3,361 € |
| 3484 | RAN Truck OÜ Kaubavedu maanteel | 3,361 € |
| 3485 | Pankrotihalduribüroo Ennok OÜ Muud juriidilised toimingud | 3,361 € |
| 3486 | AHTOLI TRANSPORDI OÜ Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine | 3,360 € |
| 3487 | Rubex OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 3,359 € |
| 3488 | asimetriq OÜ Programmeerimine | 3,358 € |
| 3489 | Osaühing SBA Service Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,358 € |
| 3490 | Eurostauto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,358 € |
| 3491 | Sensor Fields OÜ Programmeerimine | 3,358 € |
| 3492 | Ortopro OÜ Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 3,358 € |
| 3493 | Yachts Service OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 3,357 € |
| 3494 | Makron Estonia OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 3,357 € |
| 3495 | YULIX OÜ Programmeerimine | 3,356 € |
| 3496 | OÜ TEZ Tour Reisikorraldajate tegevus | 3,356 € |
| 3497 | TPS Montage OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 3,356 € |
| 3498 | Osaühing Joonprojekt Arhitektitegevused | 3,356 € |
| 3499 | Iron Baltic Osaühing Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 3,355 € |
| 3500 | OÜ Telegeenius Telesaadete tootmine | 3,355 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.