Labour cost per employee — TOP 2023
65,563 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 2801RunProperty OÜ3,750 €Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
- 3,749 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,749 €Mootorsõidukite tootmine
- 3,748 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,748 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 3,748 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,746 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,746 €Programmeerimine
- 3,746 €Programmeerimine
- 2810IT4PRO OÜ3,746 €Programmeerimine
- 3,746 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3,745 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3,745 €Muu elektroonika- ja elektrijuhtmete või -kaabli tootmine
- 2814Impactly OÜ3,744 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2815Dive Eesti OÜ3,743 €Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- 2816Osaühing Megido3,742 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 3,742 €Muu sisu levitamine
- 2818Paul-Tech OÜ3,741 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2819LeaderGreen OÜ3,741 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2820Hammer & Nail OÜ3,741 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2821OÜ Tasku Keskus3,740 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2822Osaühing Injoy3,740 €Hambaravi
- 3,739 €Eriarstiabi
- 3,737 ۆldarstiabi
- 3,736 ۆldarstiabi
- 2826Snabb OÜ3,735 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 2827Mythic OÜ3,735 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,735 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2829Nupp ehitus OÜ3,735 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,734 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,734 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 3,734 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2833OÜ Andemar3,734 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 2834Faar Music OÜ3,733 €Muusika tootmine, turustamine ning muusika kirjastamine
- 2835WdeRooij OÜ3,732 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,732 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,731 €Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- 2838Osaühing Hromium3,730 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,730 €Hoonestusprojektide arendus
- 2840Reaalhaldus OÜ3,730 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2841K-Haus OÜ3,728 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2842OÜ IN Deal3,728 €Muud elektroonilise side teenused
- 3,727 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2844OÜ Reginald3,727 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2845Primend OÜ3,726 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2846Magnetic IP OÜ3,726 €Paberist kirjatarvete tootmine
- 3,725 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2848Scarlarro OÜ3,725 €Programmeerimine
- 3,724 €Hambaravi
- 3,723 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 3,722 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2852OV Elekter OÜ3,722 €Elektripaigaldustööd
- 3,721 ۆldarstiabi
- 2854Quant Estonia OÜ3,720 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2855Payroll OÜ3,720 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,720 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,719 €Muu infoalane tegevus
- 3,718 ۆldarstiabi
- 3,718 ۆldarstiabi
- 2860Edutark OÜ3,717 €Üldarstiabi
- 3,717 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 3,717 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 3,717 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 3,717 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3,716 €Muud eriehitustööd
- 3,716 €Ajutise tööjõu rent
- 2867Bentros OÜ3,716 €Merekalapüük
- 3,715 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,715 €Sporditarvete jaemüük
- 2870SKO Motors OÜ3,715 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3,714 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 2872Ballyhoo OÜ3,712 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2873Kontrollikoda OÜ3,712 €Auditeerimine
- 3,711 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- 3,710 €Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused
- 2876O-I Estonia AS3,709 €Klaastaara tootmine
- 2877Rehepex OÜ3,708 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 3,708 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2879SoliSoft OÜ3,707 €Programmeerimine
- 2880OÜ GlobalReader3,707 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,706 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 2882Bukaha OÜ3,705 €Programmeerimine
- 2883FOS GROUP OÜ3,705 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 3,704 ۆldarstiabi
- 2885JAPSOFT OÜ3,704 €Programmeerimine
- 2886Energiapuit OÜ3,704 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2887VehicleArt3D OÜ3,703 €Videomängude kirjastamine
- 2888Majanduskeel OÜ3,703 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2889TechFolktale OÜ3,703 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,702 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,701 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 2892Koterig OÜ3,701 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,701 €Tee ja kohvi töötlemine
- 3,700 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 3,700 ۆldarstiabi
- 3,700 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 2897Vettermax OÜ3,699 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,699 ۆldarstiabi
- 3,698 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- 2900CloudGTI OÜ3,698 €Programmeerimine
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 2801 | RunProperty OÜ Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused | 3,750 € |
| 2802 | Gustaf Tallinn OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,749 € |
| 2803 | Kalmar Automotive OÜ Mootorsõidukite tootmine | 3,749 € |
| 2804 | EBV Elektronik OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,748 € |
| 2805 | Osaühing Advokaadibüroo Namm Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 3,748 € |
| 2806 | Tõnisson Kinnisvarakonsultant OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,748 € |
| 2807 | IT&M Solutions OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,746 € |
| 2808 | Sookolli Kaardid OÜ Programmeerimine | 3,746 € |
| 2809 | onPoint Studio OÜ Programmeerimine | 3,746 € |
| 2810 | IT4PRO OÜ Programmeerimine | 3,746 € |
| 2811 | Osaühing Värvaltrans Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,746 € |
| 2812 | Tooteesitlused OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,745 € |
| 2813 | Prysmian Group Baltics AS Muu elektroonika- ja elektrijuhtmete või -kaabli tootmine | 3,745 € |
| 2814 | Impactly OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 3,744 € |
| 2815 | Dive Eesti OÜ Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused | 3,743 € |
| 2816 | Osaühing Megido Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 3,742 € |
| 2817 | J'AIME TROP TON SIGNE OÜ Muu sisu levitamine | 3,742 € |
| 2818 | Paul-Tech OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,741 € |
| 2819 | LeaderGreen OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,741 € |
| 2820 | Hammer & Nail OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,741 € |
| 2821 | OÜ Tasku Keskus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,740 € |
| 2822 | Osaühing Injoy Hambaravi | 3,740 € |
| 2823 | osaühing JAANSON & LÄÄNE Eriarstiabi | 3,739 € |
| 2824 | OÜ Perearst Margarita Hapunova Üldarstiabi | 3,737 € |
| 2825 | Perearst Meelis Kaup OÜ Üldarstiabi | 3,736 € |
| 2826 | Snabb OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 3,735 € |
| 2827 | Mythic OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,735 € |
| 2828 | osaühing TAULA PHARMA Reklaamiagentuuride tegevus | 3,735 € |
| 2829 | Nupp ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,735 € |
| 2830 | osaühing Vahtrapuu Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,734 € |
| 2831 | MK Illumination Baltic AS Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 3,734 € |
| 2832 | Wisor Accounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,734 € |
| 2833 | OÜ Andemar Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 3,734 € |
| 2834 | Faar Music OÜ Muusika tootmine, turustamine ning muusika kirjastamine | 3,733 € |
| 2835 | WdeRooij OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,732 € |
| 2836 | FinEst Partners OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,732 € |
| 2837 | Finest-Hall Factory OÜ Kokkupandavate metallehitiste tootmine | 3,731 € |
| 2838 | Osaühing Hromium Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,730 € |
| 2839 | RIKMAN KONSULTATSIOONID OÜ Hoonestusprojektide arendus | 3,730 € |
| 2840 | Reaalhaldus OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 3,730 € |
| 2841 | K-Haus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,728 € |
| 2842 | OÜ IN Deal Muud elektroonilise side teenused | 3,728 € |
| 2843 | osaühing G.W.Berg Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,727 € |
| 2844 | OÜ Reginald Arvutialased konsultatsioonid | 3,727 € |
| 2845 | Primend OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 3,726 € |
| 2846 | Magnetic IP OÜ Paberist kirjatarvete tootmine | 3,726 € |
| 2847 | Terramar Commodities Trading OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 3,725 € |
| 2848 | Scarlarro OÜ Programmeerimine | 3,725 € |
| 2849 | Haldja Hambaravi OÜ Hambaravi | 3,724 € |
| 2850 | Pure Food Estonia OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 3,723 € |
| 2851 | Kirkmayer Industries OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,722 € |
| 2852 | OV Elekter OÜ Elektripaigaldustööd | 3,722 € |
| 2853 | OSAÜHING KIVILINNA PEREARSTIKESKUS Üldarstiabi | 3,721 € |
| 2854 | Quant Estonia OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 3,720 € |
| 2855 | Payroll OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,720 € |
| 2856 | Windjammer IT Services OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,720 € |
| 2857 | Reverse Resources OÜ Muu infoalane tegevus | 3,719 € |
| 2858 | OSAÜHING TAPA PEREARSTIKESKUS Üldarstiabi | 3,718 € |
| 2859 | Perearst Jane Ott OÜ Üldarstiabi | 3,718 € |
| 2860 | Edutark OÜ Üldarstiabi | 3,717 € |
| 2861 | Osaühing MOBITEC GRUPP Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 3,717 € |
| 2862 | Flow Service Osaühing Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 3,717 € |
| 2863 | ElkoFoodsGroup OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus | 3,717 € |
| 2864 | OSAÜHING ROMY SHIPPING ESTONIA Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 3,717 € |
| 2865 | OÜ INMARX PARTNERS Muud eriehitustööd | 3,716 € |
| 2866 | PlasticMoulder OÜ Ajutise tööjõu rent | 3,716 € |
| 2867 | Bentros OÜ Merekalapüük | 3,716 € |
| 2868 | W.H.C. Consult OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,715 € |
| 2869 | Nicanor Technologies OÜ Sporditarvete jaemüük | 3,715 € |
| 2870 | SKO Motors OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 3,715 € |
| 2871 | AJ Tooted Aktsiaselts Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 3,714 € |
| 2872 | Ballyhoo OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,712 € |
| 2873 | Kontrollikoda OÜ Auditeerimine | 3,712 € |
| 2874 | Keilla Systems OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | 3,711 € |
| 2875 | Tele2 Eesti Aktsiaselts Elektroonilise side edasimüük ja vahendusteenused | 3,710 € |
| 2876 | O-I Estonia AS Klaastaara tootmine | 3,709 € |
| 2877 | Rehepex OÜ Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 3,708 € |
| 2878 | Rmagination Group OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 3,708 € |
| 2879 | SoliSoft OÜ Programmeerimine | 3,707 € |
| 2880 | OÜ GlobalReader Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,707 € |
| 2881 | osaühing Hamburg Laternad Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 3,706 € |
| 2882 | Bukaha OÜ Programmeerimine | 3,705 € |
| 2883 | FOS GROUP OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 3,705 € |
| 2884 | Osaühing Perearst Sirje Saarniit Üldarstiabi | 3,704 € |
| 2885 | JAPSOFT OÜ Programmeerimine | 3,704 € |
| 2886 | Energiapuit OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 3,704 € |
| 2887 | VehicleArt3D OÜ Videomängude kirjastamine | 3,703 € |
| 2888 | Majanduskeel OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 3,703 € |
| 2889 | TechFolktale OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,703 € |
| 2890 | Osaühing BCA Center Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,702 € |
| 2891 | osaühing Põrguvälja Soojus Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 3,701 € |
| 2892 | Koterig OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,701 € |
| 2893 | OÜ Telliskivi Kohvi Tee ja kohvi töötlemine | 3,701 € |
| 2894 | Green Industry Services OÜ Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 3,700 € |
| 2895 | Perearst Kristel Uustamm OÜ Üldarstiabi | 3,700 € |
| 2896 | Aktsiaselts Corpore Suhtekorraldus ja teabevahetus | 3,700 € |
| 2897 | Vettermax OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,699 € |
| 2898 | Osaühing Mai Perearstid Üldarstiabi | 3,699 € |
| 2899 | International Logistic Group OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 3,698 € |
| 2900 | CloudGTI OÜ Programmeerimine | 3,698 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.