Labour cost per employee — TOP 2023 · Tartu maakond
7,161 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 2,565 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 702Kuldrak OÜ2,563 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 703Makespace OÜ2,563 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 704Remppa OÜ2,562 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,562 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 706RA-Team OÜ2,560 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2,560 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,560 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,559 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2,557 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 711Ako In OÜ2,556 €Sisekujundus
- 712AS Terminal2,556 €Mootorikütuse jaemüük
- 2,555 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 2,554 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 2,554 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 716AMHT OÜ2,553 €Reklaami vahendamine meedias
- 2,553 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,551 €Trükieelne tegevus
- 2,551 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 720Hedgehog OÜ2,550 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2,550 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 722Cupola OÜ2,548 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 2,546 €Elektripaigaldustööd
- 2,546 €Muud eriehitustööd
- 2,545 €Ravimite jaemüük
- 2,542 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 727Branwen OÜ2,540 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 728Data Maja OÜ2,539 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,538 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 2,536 €Eriarstiabi
- 2,532 €Arhitektitegevused
- 732Newtab OÜ2,532 €Programmeerimine
- 733Nordfix OÜ2,530 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,529 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 735Riitus OÜ2,529 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2,527 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 737Aluvel OÜ2,526 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2,523 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 739PACAVS OÜ2,522 €Loomakasvatuse abitegevused
- 2,520 €Kaubavedu maanteel
- 741Bioatlas OÜ2,519 €Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine
- 2,519 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2,516 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 744OÜ Clinica2,516 €Eriarstiabi
- 745OÜ Soleest2,513 €Jalatsitootmine
- 2,513 €Mootorsõidukite jaemüük
- 747Degritter OÜ2,513 €Elektriliste kodumasinate tootmine
- 2,510 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,508 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,507 €Veterinaaria
- 2,503 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 752Oraakel OÜ2,502 €Arvutialased konsultatsioonid
- 753Tartumets OÜ2,500 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2,500 €Programmeerimine
- 2,499 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 2,495 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2,492 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 758OÜ Saresa2,491 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,489 €Lammutamine
- 760Fubitech OÜ2,489 €Programmeerimine
- 761OÜ MORALTE2,489 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2,489 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 2,488 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,488 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 765ADEX CFO OÜ2,487 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2,484 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 767TEVENT OÜ2,482 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,479 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 2,479 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 770A1 Ehitus OÜ2,478 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,477 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2,475 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 773HerKal OÜ2,475 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 774Marxteni OÜ2,473 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2,471 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2,470 €Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 2,469 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 778Cevloc OÜ2,468 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 779Võõbus OÜ2,468 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 2,468 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 2,466 €Muu mujal liigitamata õpe
- 782RenEstate OÜ2,465 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2,463 €Hotellid
- 2,463 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,461 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 2,461 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,458 €Programmeerimine
- 2,458 €Kutseõppeasutused
- 2,458 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 790KRAAKS OÜ2,458 €Tööstustoote- ja moedisain
- 2,457 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,456 €Reisikorraldajate tegevus
- 793OÜ Ovipro2,456 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2,455 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,454 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 796OÜ KRISTIKUM2,453 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 797Wunts OÜ2,450 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 798Karrokas OÜ2,449 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 799Keskturg OÜ2,446 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,446 €Programmeerimine
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 701 | Osaühing Priaal Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,565 € |
| 702 | Kuldrak OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,563 € |
| 703 | Makespace OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,563 € |
| 704 | Remppa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,562 € |
| 705 | HUUM Sauna OÜ Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 2,562 € |
| 706 | RA-Team OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 2,560 € |
| 707 | Sepa Ärikeskus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,560 € |
| 708 | OÜ Greslin Invest Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,560 € |
| 709 | Tarmeko Pehmemööbel OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,559 € |
| 710 | Klaasipainutus OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,557 € |
| 711 | Ako In OÜ Sisekujundus | 2,556 € |
| 712 | AS Terminal Mootorikütuse jaemüük | 2,556 € |
| 713 | OÜ Vamos Automaatika Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 2,555 € |
| 714 | Veokikeskus OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 2,554 € |
| 715 | Sampo Baltic OÜ Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 2,554 € |
| 716 | AMHT OÜ Reklaami vahendamine meedias | 2,553 € |
| 717 | taimekasvatusühistu "Mäksa Seeme" Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,553 € |
| 718 | Data Plate OÜ Trükieelne tegevus | 2,551 € |
| 719 | Tairi Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,551 € |
| 720 | Hedgehog OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,550 € |
| 721 | R&R Bilanss OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,550 € |
| 722 | Cupola OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 2,548 € |
| 723 | Osaühing Newin Elektripaigaldustööd | 2,546 € |
| 724 | Tuule Ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 2,546 € |
| 725 | osaühing NÕO APTEEK Ravimite jaemüük | 2,545 € |
| 726 | OÜ Ehitusseire Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,542 € |
| 727 | Branwen OÜ Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 2,540 € |
| 728 | Data Maja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,539 € |
| 729 | aktsiaselts KIVISEPAD Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 2,538 € |
| 730 | osaühing TIPPARST Eriarstiabi | 2,536 € |
| 731 | AB Artes Terrae OÜ Arhitektitegevused | 2,532 € |
| 732 | Newtab OÜ Programmeerimine | 2,532 € |
| 733 | Nordfix OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,530 € |
| 734 | ELV Tehnikateenused OÜ Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 2,529 € |
| 735 | Riitus OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 2,529 € |
| 736 | Kardinaprofid OÜ Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 2,527 € |
| 737 | Aluvel OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 2,526 € |
| 738 | Suurmeister OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,523 € |
| 739 | PACAVS OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 2,522 € |
| 740 | OÜ MELTENBURG Kaubavedu maanteel | 2,520 € |
| 741 | Bioatlas OÜ Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine | 2,519 € |
| 742 | OÜ Assiku Puit Puidu saagimine ja hööveldamine | 2,519 € |
| 743 | Alt Barber OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,516 € |
| 744 | OÜ Clinica Eriarstiabi | 2,516 € |
| 745 | OÜ Soleest Jalatsitootmine | 2,513 € |
| 746 | aktsiaselts TAUF-AUTO Mootorsõidukite jaemüük | 2,513 € |
| 747 | Degritter OÜ Elektriliste kodumasinate tootmine | 2,513 € |
| 748 | MAEV grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,510 € |
| 749 | osaühing Kunst & Tekkel Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,508 € |
| 750 | Tartu Loomakliinik OÜ Veterinaaria | 2,507 € |
| 751 | aktsiaselts LIMITEX Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 2,503 € |
| 752 | Oraakel OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,502 € |
| 753 | Tartumets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,500 € |
| 754 | OÜ CODEFINGER Programmeerimine | 2,500 € |
| 755 | Schmidt&Kafka OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 2,499 € |
| 756 | ProVida Kliinik OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 2,495 € |
| 757 | OÜ Advokaadibüroo TEAB Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,492 € |
| 758 | OÜ Saresa Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,491 € |
| 759 | TARTU TEENUSED OÜ Lammutamine | 2,489 € |
| 760 | Fubitech OÜ Programmeerimine | 2,489 € |
| 761 | OÜ MORALTE Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 2,489 € |
| 762 | OÜ Eesti Soolakaubandus Muude toidukaupade hulgimüük | 2,489 € |
| 763 | MRG System OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,488 € |
| 764 | Ekspress Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,488 € |
| 765 | ADEX CFO OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,487 € |
| 766 | BST Projekt OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 2,484 € |
| 767 | TEVENT OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,482 € |
| 768 | osaühing Nivoo Maakuivendus- ja maaparandustööd | 2,479 € |
| 769 | CNC Design OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,479 € |
| 770 | A1 Ehitus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,478 € |
| 771 | Frendit Infra OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,477 € |
| 772 | aktsiaselts EGeen Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,475 € |
| 773 | HerKal OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,475 € |
| 774 | Marxteni OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,473 € |
| 775 | OÜ Võluhaldjas Muu mujal liigitamata tootmine | 2,471 € |
| 776 | NORDIC BEAUTY OÜ Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 2,470 € |
| 777 | Tulundusühistu Piimalaev Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 2,469 € |
| 778 | Cevloc OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,468 € |
| 779 | Võõbus OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 2,468 € |
| 780 | aktsiaselts TEVO KAUP Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 2,468 € |
| 781 | T & A Stuudio OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,466 € |
| 782 | RenEstate OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 2,465 € |
| 783 | N&K Invest OÜ Hotellid | 2,463 € |
| 784 | Osaühing Setra Mõis Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,463 € |
| 785 | osaühing JALAEXPERT Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 2,461 € |
| 786 | Väänikvere Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,461 € |
| 787 | NAVINMEDIA OÜ Programmeerimine | 2,458 € |
| 788 | aktsiaselts Pakker Avio Kutseõppeasutused | 2,458 € |
| 789 | MediaCurse OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,458 € |
| 790 | KRAAKS OÜ Tööstustoote- ja moedisain | 2,458 € |
| 791 | TPA EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,457 € |
| 792 | osaühing Perereisid Reisikorraldajate tegevus | 2,456 € |
| 793 | OÜ Ovipro Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,456 € |
| 794 | OSAÜHING VARSON KAUBANDUS Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,455 € |
| 795 | ALTERNATIIVENERGIA AGENTUUR OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,454 € |
| 796 | OÜ KRISTIKUM Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,453 € |
| 797 | Wunts OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,450 € |
| 798 | Karrokas OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,449 € |
| 799 | Keskturg OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,446 € |
| 800 | OÜ Art Media Agency Programmeerimine | 2,446 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.