Labour cost per employee — TOP 2022
62,617 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 4601OÜ ElectroAir2,877 €Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine
- 4602Rominox OÜ2,877 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2,876 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2,876 ۆldarstiabi
- 4605Simus KV OÜ2,876 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,876 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2,875 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4608Satya OÜ2,875 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2,874 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 4610MAOP OÜ2,873 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4611PROLIS Grupp OÜ2,873 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 2,873 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 4613osaühing Ruudi2,872 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4614SONNE DESIGN OÜ2,872 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4615Tartu Foods OÜ2,872 €Valmistoitude tootmine
- 2,872 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2,872 €Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
- 4618SimplBooks OÜ2,871 €Programmeerimine
- 4619BEVIRA OÜ2,871 €Programmeerimine
- 4620ITOIL TRADE OÜ2,871 €Tahkekütuse hulgimüük
- 2,871 €Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine
- 2,871 €Muud kaevandamist abistavad tegevusalad
- 4623Kaeveabi OÜ2,870 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2,870 €Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük
- 2,869 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 4626ALVADI OÜ2,869 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2,869 €Tööjõurent
- 2,869 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4629Miletos OÜ2,869 €Muu infoalane tegevus
- 4630CBS project OÜ2,869 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4631Wolf Hotel OÜ2,869 €Hotellid
- 2,868 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 4633Naonat OÜ2,868 €Programmeerimine
- 4634OÜ Aabwell2,867 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 4635ITAB Eesti OÜ2,867 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 2,867 €Veetransporti teenindavad tegevusalad
- 4637OÜ Able Grupp2,866 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2,866 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 4639Lejos Eesti OÜ2,865 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 4640Betonrak OÜ2,865 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4641L-Fitness OÜ2,865 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 4642IPPON GROUP OÜ2,865 €Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus
- 2,865 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 4644OÜ ILC2,865 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4645QUALITY PRINT OÜ2,864 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 2,864 €Elusloomade hulgimüük
- 4647Bulteno OÜ2,864 €Laondus
- 2,864 ۆldarstiabi
- 4649HBEU Service OÜ2,864 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 4650Marketum OÜ2,864 €Programmeerimine
- 2,863 €Elektripaigaldustööd
- 2,863 €Programmeerimine
- 2,863 €Metallpindade katmine
- 2,863 ۆldarstiabi
- 2,863 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4656Turtlebox OÜ2,863 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,863 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4658Lemon Print OÜ2,862 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 4659TH Ehitus OÜ2,862 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4660WBP OÜ2,862 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 4661dxlabs OÜ2,862 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2,862 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 2,861 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4664OÜ Skeleton2,861 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2,861 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4666HQSystems OÜ2,861 €Programmeerimine
- 4667PELIAS BALTIC OÜ2,860 €Muu puhastustegevus
- 2,859 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 2,859 €Plasttaara tootmine
- 2,858 €Kaubavedu maanteel
- 4671Snoob Projekt OÜ2,858 €Prillide jaemüük
- 4672Albatross V OÜ2,858 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 4673MVG Traiding OÜ2,858 €Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük
- 2,858 €Muud ehituspaigaldustööd
- 2,857 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2,856 €Elusloomade hulgimüük
- 4677Soul Design OÜ2,856 €Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük
- 2,856 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 4679OÜ Tehnokuller2,855 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4680MRK Rakennus OÜ2,855 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4681Osaühing Kindle2,855 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4682OÜ Reimar Veod2,855 €Kaubavedu maanteel
- 4683Vändra Arst OÜ2,854 €Üldarstiabi
- 4684VentFilter OÜ2,854 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4685CtoC OÜ2,854 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 4686TEMTING ONE OÜ2,854 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4687Osaühing Medendi2,854 €Õendusabi osutamine
- 2,854 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 4689SALID OÜ2,853 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,853 €Muude elektriseadmete tootmine
- 4691CWT Estonia OÜ2,853 €Reisibüroode tegevus
- 4692DotWTFBubble OÜ2,853 €Muu infoalane tegevus
- 4693FinMetalock OÜ2,853 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 4694Pistoks OÜ2,851 €Ehituspuusepatoodete paigaldus
- 2,851 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- 4696Aganad OÜ2,851 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,850 €Hambaravi
- 4698Osaühing TOMESKO2,850 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 4699Laikum OÜ2,850 €Metsavarumine
- 4700OPTIMA MARINE OÜ2,850 €Muu puhastustegevus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 4601 | OÜ ElectroAir Elektrimootorite, -generaatorite ja trafode tootmine | 2,877 € |
| 4602 | Rominox OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2,877 € |
| 4603 | RCM Construction OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,876 € |
| 4604 | Osaühing Medisvet NPS Üldarstiabi | 2,876 € |
| 4605 | Simus KV OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,876 € |
| 4606 | UNITEK HOLDING OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,876 € |
| 4607 | Osaühing Hiteh Autoteenindus Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,875 € |
| 4608 | Satya OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,875 € |
| 4609 | Agerona Estonia OÜ Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 2,874 € |
| 4610 | MAOP OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,873 € |
| 4611 | PROLIS Grupp OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 2,873 € |
| 4612 | MEDITSIINIGRUPP HOOLDUS OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 2,873 € |
| 4613 | osaühing Ruudi Metsamajandust abistavad tegevused | 2,872 € |
| 4614 | SONNE DESIGN OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,872 € |
| 4615 | Tartu Foods OÜ Valmistoitude tootmine | 2,872 € |
| 4616 | EnergiaProjekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,872 € |
| 4617 | Arcanum Solutions OÜ Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused | 2,872 € |
| 4618 | SimplBooks OÜ Programmeerimine | 2,871 € |
| 4619 | BEVIRA OÜ Programmeerimine | 2,871 € |
| 4620 | ITOIL TRADE OÜ Tahkekütuse hulgimüük | 2,871 € |
| 4621 | Henkel Balti Operations OÜ Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmine | 2,871 € |
| 4622 | Voglers Eesti Osaühing Muud kaevandamist abistavad tegevusalad | 2,871 € |
| 4623 | Kaeveabi OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,870 € |
| 4624 | MOGUNTIA EESTI OÜ Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük | 2,870 € |
| 4625 | Osaühing Alaron Grupp Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 2,869 € |
| 4626 | ALVADI OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,869 € |
| 4627 | Company Europe OÜ Tööjõurent | 2,869 € |
| 4628 | Truck Trading Estonia OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 2,869 € |
| 4629 | Miletos OÜ Muu infoalane tegevus | 2,869 € |
| 4630 | CBS project OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,869 € |
| 4631 | Wolf Hotel OÜ Hotellid | 2,869 € |
| 4632 | Clanbeat Education OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 2,868 € |
| 4633 | Naonat OÜ Programmeerimine | 2,868 € |
| 4634 | OÜ Aabwell Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,867 € |
| 4635 | ITAB Eesti OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 2,867 € |
| 4636 | CMA CGM Global Business Services OÜ Veetransporti teenindavad tegevusalad | 2,867 € |
| 4637 | OÜ Able Grupp Puidu saagimine ja hööveldamine | 2,866 € |
| 4638 | Fresco Partners OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 2,866 € |
| 4639 | Lejos Eesti OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 2,865 € |
| 4640 | Betonrak OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,865 € |
| 4641 | L-Fitness OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 2,865 € |
| 4642 | IPPON GROUP OÜ Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus | 2,865 € |
| 4643 | Agricom Tehnika Osaühing Puidu saagimine ja hööveldamine | 2,865 € |
| 4644 | OÜ ILC Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,865 € |
| 4645 | QUALITY PRINT OÜ Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 2,864 € |
| 4646 | RAKA Kogumiskeskus OÜ Elusloomade hulgimüük | 2,864 € |
| 4647 | Bulteno OÜ Laondus | 2,864 € |
| 4648 | Osaühing MEREKIVI PEREARSTID Üldarstiabi | 2,864 € |
| 4649 | HBEU Service OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2,864 € |
| 4650 | Marketum OÜ Programmeerimine | 2,864 € |
| 4651 | Belsneks Elekter OÜ Elektripaigaldustööd | 2,863 € |
| 4652 | Ice Bridge Solutions OÜ Programmeerimine | 2,863 € |
| 4653 | Inlook Color Osaühing Metallpindade katmine | 2,863 € |
| 4654 | Perearst Tiia Pariis OÜ Üldarstiabi | 2,863 € |
| 4655 | LUMILEX Advokaadibüroo OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,863 € |
| 4656 | Turtlebox OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,863 € |
| 4657 | 1PARTNER Kommertskinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,863 € |
| 4658 | Lemon Print OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 2,862 € |
| 4659 | TH Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,862 € |
| 4660 | WBP OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 2,862 € |
| 4661 | dxlabs OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 2,862 € |
| 4662 | Osaühing Akvedukt Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 2,862 € |
| 4663 | Via3L Spedition OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,861 € |
| 4664 | OÜ Skeleton Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,861 € |
| 4665 | RamStrong Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,861 € |
| 4666 | HQSystems OÜ Programmeerimine | 2,861 € |
| 4667 | PELIAS BALTIC OÜ Muu puhastustegevus | 2,860 € |
| 4668 | European Foods OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 2,859 € |
| 4669 | Aktsiaselts TEHNOPLAST Plasttaara tootmine | 2,859 € |
| 4670 | Adams Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 2,858 € |
| 4671 | Snoob Projekt OÜ Prillide jaemüük | 2,858 € |
| 4672 | Albatross V OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,858 € |
| 4673 | MVG Traiding OÜ Muu vedel- ja gaaskütuse jms hulgimüük | 2,858 € |
| 4674 | Aktsiaselts EESTI OTIS Muud ehituspaigaldustööd | 2,858 € |
| 4675 | Bi&Dwh Consult OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 2,857 € |
| 4676 | EKSO Kogumiskeskus OÜ Elusloomade hulgimüük | 2,856 € |
| 4677 | Soul Design OÜ Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük | 2,856 € |
| 4678 | tulundusühistu FARM IN Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 2,856 € |
| 4679 | OÜ Tehnokuller Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,855 € |
| 4680 | MRK Rakennus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,855 € |
| 4681 | Osaühing Kindle Mootorsõidukite jaemüük | 2,855 € |
| 4682 | OÜ Reimar Veod Kaubavedu maanteel | 2,855 € |
| 4683 | Vändra Arst OÜ Üldarstiabi | 2,854 € |
| 4684 | VentFilter OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,854 € |
| 4685 | CtoC OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 2,854 € |
| 4686 | TEMTING ONE OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,854 € |
| 4687 | Osaühing Medendi Õendusabi osutamine | 2,854 € |
| 4688 | Tammejuure Mahetalu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,854 € |
| 4689 | SALID OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,853 € |
| 4690 | Fiberbar Composites OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 2,853 € |
| 4691 | CWT Estonia OÜ Reisibüroode tegevus | 2,853 € |
| 4692 | DotWTFBubble OÜ Muu infoalane tegevus | 2,853 € |
| 4693 | FinMetalock OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 2,853 € |
| 4694 | Pistoks OÜ Ehituspuusepatoodete paigaldus | 2,851 € |
| 4695 | Kungla Dialoog OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | 2,851 € |
| 4696 | Aganad OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,851 € |
| 4697 | OÜ ANNELY HORDO HAMBARAVI Hambaravi | 2,850 € |
| 4698 | Osaühing TOMESKO Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,850 € |
| 4699 | Laikum OÜ Metsavarumine | 2,850 € |
| 4700 | OPTIMA MARINE OÜ Muu puhastustegevus | 2,850 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.