Labour cost per employee — TOP 2022
62,622 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1301Userability OÜ4,417 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1302DataCatering OÜ4,416 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 4,415 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 1304Fügen OÜ4,409 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1305StruSoft EST OÜ4,408 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1306B2 Impact OÜ4,406 €Inkassoteenus ja krediidiinfo
- 4,405 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1308OÜ Estofloors4,404 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,404 €Programmeerimine
- 4,402 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4,402 €Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 1312UpTech Group OÜ4,401 €Tööpinkide hulgimüük
- 1313EduEnable OÜ4,401 €Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused
- 1314Monadfix OÜ4,400 €Muu tarkvara kirjastamine
- 1315Kopel OÜ4,400 €Muud eriehitustööd
- 1316Optimational OÜ4,399 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 4,399 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,399 €Portselani ja klaastoodete hulgimüük
- 4,396 €Valmis betoonisegu tootmine
- 1320Red Ring OÜ4,395 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 1321OÜ Flaka4,393 €Programmeerimine
- 1322Amari Metals OÜ4,392 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 4,391 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 4,389 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1325OÜ Apteek Elite4,387 €Ravimite jaemüük
- 4,384 €Hambaravi
- 4,382 €Reklaami vahendamine meedias
- 1328Tool Van OÜ4,382 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 1329BestBrains OÜ4,382 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1330neiso OÜ4,380 €Programmeerimine
- 1331Autonaut OÜ4,380 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4,379 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1333Play North OÜ4,379 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 4,377 €Arvutialased konsultatsioonid
- 4,377 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1336Rocksoft OÜ4,377 €Programmeerimine
- 1337Intelometry OÜ4,376 €Programmeerimine
- 4,375 €Programmeerimine
- 4,375 €Eriarstiabi
- 1340STADA Estonia OÜ4,374 €Reklaami vahendamine meedias
- 1341Optiwin OÜ4,374 €Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine
- 1342TS Laevad OÜ4,372 €Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes
- 1343OÜ Bioexpert4,369 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1344osaühing ARHARD4,367 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1345Stau OÜ4,367 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4,365 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1347NETMINDMARKET OÜ4,364 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1348Opus Online OÜ4,364 €Programmeerimine
- 4,363 €Programmeerimine
- 4,357 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1351Travel.Sale OÜ4,356 €Reisibüroode tegevus
- 4,356 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4,354 ۆldarstiabi
- 4,353 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 1355Kamjo Eesti OÜ4,352 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 1356OÜ PUUKESKUS4,349 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 1357Mill-IT OÜ4,349 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 4,349 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 1359Infrakit OÜ4,349 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1360Skaut24 OÜ4,347 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1361Bauhub OÜ4,345 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 4,345 €Programmeerimine
- 1363Polygon Prime OÜ4,344 €Muu disainerite tegevus
- 1364NTG Transport OÜ4,341 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 4,341 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4,341 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1367Alvigo AS4,340 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 4,337 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 1369GROWING CROPS OÜ4,337 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1370Osaühing SONVEL4,337 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1371Lagao OÜ4,337 €Programmeerimine
- 1372Burnt Pixel OÜ4,336 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1373Pelala OÜ4,335 €Programmeerimine
- 1374Street 17 OÜ4,334 €Programmeerimine
- 1375GrowthX OÜ4,333 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1376OÜ Greenmed4,333 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4,333 €Arvutialased konsultatsioonid
- 4,333 €Programmeerimine
- 1379Cumultec OÜ4,333 €Programmeerimine
- 4,332 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1381Trimia OÜ4,332 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1382metafence OÜ4,331 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1383IJC OÜ4,327 €Muu trükkimine
- 4,324 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1385Vesiir OÜ4,324 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1386Virudent OÜ4,323 €Hambaravi
- 1387OÜ WISERCAT4,323 €Programmeerimine
- 1388Aus Design OÜ4,321 €Tööstustoote- ja moedisain
- 1389Tokenville OÜ4,320 €Programmeerimine
- 4,320 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 1391Venten OÜ4,319 €Tööpinkide hulgimüük
- 1392OÜ Feature4,319 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1393SMO Timber OÜ4,318 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 4,317 €Muu tarkvara kirjastamine
- 1395FMSoft OÜ4,315 €Programmeerimine
- 4,315 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 1397Catapult Labs OÜ4,314 €Programmeerimine
- 4,313 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1399Nabelo OÜ4,312 €Programmeerimine
- 1400Ranmel OÜ4,310 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 1301 | Userability OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,417 € |
| 1302 | DataCatering OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 4,416 € |
| 1303 | Advokaadibüroo CORE Legal OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 4,415 € |
| 1304 | Fügen OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,409 € |
| 1305 | StruSoft EST OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,408 € |
| 1306 | B2 Impact OÜ Inkassoteenus ja krediidiinfo | 4,406 € |
| 1307 | OÜ D.R.BYGGMESTARI Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,405 € |
| 1308 | OÜ Estofloors Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,404 € |
| 1309 | Rush Street Interactive Development Estonia OÜ Programmeerimine | 4,404 € |
| 1310 | OÜ Apollo Film Productions Kinofilmide ja videote tootmine | 4,402 € |
| 1311 | AS United Asset Management Muud finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 4,402 € |
| 1312 | UpTech Group OÜ Tööpinkide hulgimüük | 4,401 € |
| 1313 | EduEnable OÜ Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused | 4,401 € |
| 1314 | Monadfix OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 4,400 € |
| 1315 | Kopel OÜ Muud eriehitustööd | 4,400 € |
| 1316 | Optimational OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 4,399 € |
| 1317 | osaühing Vestarol Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,399 € |
| 1318 | Golden Tile Baltic OÜ Portselani ja klaastoodete hulgimüük | 4,399 € |
| 1319 | Rudus aktsiaselts Valmis betoonisegu tootmine | 4,396 € |
| 1320 | Red Ring OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,395 € |
| 1321 | OÜ Flaka Programmeerimine | 4,393 € |
| 1322 | Amari Metals OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 4,392 € |
| 1323 | Aktsiaselts Datel Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 4,391 € |
| 1324 | OÜ Uus Maa Tartu büroo Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,389 € |
| 1325 | OÜ Apteek Elite Ravimite jaemüük | 4,387 € |
| 1326 | Osaühing Liira & Ko Hambaravi | 4,384 € |
| 1327 | Ranka Marketing OÜ Reklaami vahendamine meedias | 4,382 € |
| 1328 | Tool Van OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 4,382 € |
| 1329 | BestBrains OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 4,382 € |
| 1330 | neiso OÜ Programmeerimine | 4,380 € |
| 1331 | Autonaut OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 4,380 € |
| 1332 | OÜ Järve Kaubanduskeskus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,379 € |
| 1333 | Play North OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 4,379 € |
| 1334 | Teamfield EMEA OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,377 € |
| 1335 | AutomationWise OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,377 € |
| 1336 | Rocksoft OÜ Programmeerimine | 4,377 € |
| 1337 | Intelometry OÜ Programmeerimine | 4,376 € |
| 1338 | Dijital Dagitim OÜ Programmeerimine | 4,375 € |
| 1339 | osaühing LIINA VIITAS Eriarstiabi | 4,375 € |
| 1340 | STADA Estonia OÜ Reklaami vahendamine meedias | 4,374 € |
| 1341 | Optiwin OÜ Hasartmängude ja kihlvedude korraldamine | 4,374 € |
| 1342 | TS Laevad OÜ Sõitjate liinivedu merel ja rannavetes | 4,372 € |
| 1343 | OÜ Bioexpert Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,369 € |
| 1344 | osaühing ARHARD Kirjalik ja suuline tõlge | 4,367 € |
| 1345 | Stau OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,367 € |
| 1346 | ArcelorMittal Commercial Baltics OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 4,365 € |
| 1347 | NETMINDMARKET OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,364 € |
| 1348 | Opus Online OÜ Programmeerimine | 4,364 € |
| 1349 | Ventunix Consulting OÜ Programmeerimine | 4,363 € |
| 1350 | Gofore Estonia OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 4,357 € |
| 1351 | Travel.Sale OÜ Reisibüroode tegevus | 4,356 € |
| 1352 | ContextSignals OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,356 € |
| 1353 | Mustamäe ja Nõmme Perearstikeskus OÜ Üldarstiabi | 4,354 € |
| 1354 | Aktsiaselts Würth Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 4,353 € |
| 1355 | Kamjo Eesti OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 4,352 € |
| 1356 | OÜ PUUKESKUS Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 4,349 € |
| 1357 | Mill-IT OÜ Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 4,349 € |
| 1358 | Powerfleet Eesti OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 4,349 € |
| 1359 | Infrakit OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,349 € |
| 1360 | Skaut24 OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 4,347 € |
| 1361 | Bauhub OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 4,345 € |
| 1362 | Right Up North OÜ Programmeerimine | 4,345 € |
| 1363 | Polygon Prime OÜ Muu disainerite tegevus | 4,344 € |
| 1364 | NTG Transport OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 4,341 € |
| 1365 | MRX Consulting OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,341 € |
| 1366 | Bolt Operations OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 4,341 € |
| 1367 | Alvigo AS Muud insener-tehnilised tegevusalad | 4,340 € |
| 1368 | Amberseas Maritime Management OÜ Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 4,337 € |
| 1369 | GROWING CROPS OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 4,337 € |
| 1370 | Osaühing SONVEL Muu mujal liigitamata teenindus | 4,337 € |
| 1371 | Lagao OÜ Programmeerimine | 4,337 € |
| 1372 | Burnt Pixel OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,336 € |
| 1373 | Pelala OÜ Programmeerimine | 4,335 € |
| 1374 | Street 17 OÜ Programmeerimine | 4,334 € |
| 1375 | GrowthX OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,333 € |
| 1376 | OÜ Greenmed Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,333 € |
| 1377 | tanoe cybersecurity OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,333 € |
| 1378 | Binary Migration OÜ Programmeerimine | 4,333 € |
| 1379 | Cumultec OÜ Programmeerimine | 4,333 € |
| 1380 | Mindworks Industries OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,332 € |
| 1381 | Trimia OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,332 € |
| 1382 | metafence OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,331 € |
| 1383 | IJC OÜ Muu trükkimine | 4,327 € |
| 1384 | Astro Baltics osaühing Arvutialased konsultatsioonid | 4,324 € |
| 1385 | Vesiir OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,324 € |
| 1386 | Virudent OÜ Hambaravi | 4,323 € |
| 1387 | OÜ WISERCAT Programmeerimine | 4,323 € |
| 1388 | Aus Design OÜ Tööstustoote- ja moedisain | 4,321 € |
| 1389 | Tokenville OÜ Programmeerimine | 4,320 € |
| 1390 | Osaühing AB Technology Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 4,320 € |
| 1391 | Venten OÜ Tööpinkide hulgimüük | 4,319 € |
| 1392 | OÜ Feature Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 4,319 € |
| 1393 | SMO Timber OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 4,318 € |
| 1394 | OÜ Square Mountains Muu tarkvara kirjastamine | 4,317 € |
| 1395 | FMSoft OÜ Programmeerimine | 4,315 € |
| 1396 | PRIMULATOR EESTI Aktsiaselts Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 4,315 € |
| 1397 | Catapult Labs OÜ Programmeerimine | 4,314 € |
| 1398 | Marketing Booster OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,313 € |
| 1399 | Nabelo OÜ Programmeerimine | 4,312 € |
| 1400 | Ranmel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,310 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.