Labour cost per employee — TOP 2022 · Tartu maakond
6,913 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1,368 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2302OÜ PROFIMÄGI1,367 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2303Chattel OÜ1,367 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1,366 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 2305osaühing VANETAE1,366 €Piimakarjakasvatus
- 2306Crank OÜ1,365 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1,364 €Muu puhastustegevus
- 1,364 €Elektripaigaldustööd
- 1,364 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 1,364 €Sideseadmete jaemüük
- 1,364 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 2312Valency OÜ1,364 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1,363 €Hambaravi
- 1,363 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1,360 €Salvestiste paljundus
- 2316osaühing Crompex1,360 €Arhitektitegevused
- 2317KÄPP GRUPP OÜ1,360 €Autode tehniline ülevaatus
- 2318OÜ AUTOMIIL1,360 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2319Kivilind OÜ1,360 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 1,360 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,359 €Jookide serveerimine
- 2322Felivet OÜ1,359 €Veterinaaria
- 2323HJH Veod OÜ1,359 €Kaubavedu maanteel
- 2324OÜ Kondsor1,358 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2325Looper Media OÜ1,357 €Reklaami vahendamine meedias
- 1,357 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2327OÜ Täpitäht1,357 €Programmeerimine
- 2328OÜ Plekkner1,357 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 1,356 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2330Anut OÜ1,356 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1,356 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 2332Sabatuba OÜ1,355 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1,355 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 2334Andre Farm OÜ1,355 €Piimakarjakasvatus
- 2335IP Ehitus OÜ1,354 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,354 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1,353 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,353 €Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus
- 2339OÜ NATALJA1,353 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 1,352 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,352 €Mööblitootmine
- 1,351 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 2343M2Mehitus OÜ1,351 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,351 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1,350 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,349 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 2347VOSTEC OÜ1,348 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2348Väike Kuuba OÜ1,348 €Jookide serveerimine
- 1,346 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2350Runway 59 OÜ1,346 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2351Ardemar OÜ1,346 €Kaubavedu maanteel
- 2352Lucky Loore OÜ1,346 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2353KRIS GRUPP OÜ1,346 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 2354Shu Mööbel OÜ1,345 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2355S.A.E OÜ1,345 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 2356Eekley OÜ1,345 €Programmeerimine
- 1,344 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2358OÜ YES Sport1,344 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 1,344 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2360SeoWeb OÜ1,344 €Programmeerimine
- 2361Servsys OÜ1,344 €Muud elektroonilise side teenused
- 2362OÜ Dorpat Sport1,344 €Spordiehitiste käitus
- 1,343 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2364OÜ AUTO KOMMERTS1,341 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2365Lossi Majad OÜ1,339 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2366Arvudesadu OÜ1,339 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2367Bali71 OÜ1,339 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2368JOPP CREATIVE OÜ1,339 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2369Tõlkjas OÜ1,339 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1,338 €Kaubavedu maanteel
- 2371Funkitown OÜ1,338 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2372Reintal OÜ1,338 €Metsavarumine
- 2373SPIRO OÜ1,338 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2374Sermone OÜ1,338 €Keeleõpe
- 1,338 €Hambaravi
- 2376Küüter OÜ1,338 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2377Saguaro OÜ1,338 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2378Estcarsel OÜ1,338 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2379TISLERIPUIT OÜ1,338 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2380AE Varad OÜ1,338 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2381Solrod OÜ1,338 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2382Rudemac OÜ1,338 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2383Ewood OÜ1,338 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 1,338 €Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine
- 2385Porijõe OÜ1,338 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2386Koogihaldjas OÜ1,336 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2387Puserik OÜ1,336 €Kaubavedu maanteel
- 2388Japson OÜ1,335 €Kaubavedu maanteel
- 2389Kaarupuu OÜ1,335 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2390Osaveod OÜ1,335 €Kaubavedu maanteel
- 2391OÜ ESTAB1,334 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 2392OÜ Hydropower1,334 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2393Damper Trans OÜ1,333 €Kaubavedu maanteel
- 2394OÜ Marguse1,332 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 2395Esteks Meedia OÜ1,332 €Televisiooniteenused ja videote levitamine
- 2396OÜ Metsamaa1,332 €Metsavarumine
- 2397OÜ ELEKTRONET1,332 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2398KT Logistika OÜ1,331 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1,330 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2400Onte Digital OÜ1,330 €Reklaamiagentuuride tegevus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 2301 | osaühing Kolmas Aste Muu mujal liigitamata õpe | 1,368 € |
| 2302 | OÜ PROFIMÄGI Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,367 € |
| 2303 | Chattel OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 1,367 € |
| 2304 | Elektrimasinad OÜ Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 1,366 € |
| 2305 | osaühing VANETAE Piimakarjakasvatus | 1,366 € |
| 2306 | Crank OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,365 € |
| 2307 | osaühing Taararing Muu puhastustegevus | 1,364 € |
| 2308 | OÜ RISLITI ELEKTER Elektripaigaldustööd | 1,364 € |
| 2309 | Semper Furniture OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 1,364 € |
| 2310 | osaühing Comberra Sideseadmete jaemüük | 1,364 € |
| 2311 | Osaühing NightStar Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 1,364 € |
| 2312 | Valency OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,364 € |
| 2313 | Alatskivi Hambaravi OÜ Hambaravi | 1,363 € |
| 2314 | Sushi Meistrid OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,363 € |
| 2315 | DIGIBOX PLUS Osaühing Salvestiste paljundus | 1,360 € |
| 2316 | osaühing Crompex Arhitektitegevused | 1,360 € |
| 2317 | KÄPP GRUPP OÜ Autode tehniline ülevaatus | 1,360 € |
| 2318 | OÜ AUTOMIIL Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 1,360 € |
| 2319 | Kivilind OÜ Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 1,360 € |
| 2320 | Osaühing FiveTrade Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,360 € |
| 2321 | Georgian Kitchen ''Gruusia'' OÜ Jookide serveerimine | 1,359 € |
| 2322 | Felivet OÜ Veterinaaria | 1,359 € |
| 2323 | HJH Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 1,359 € |
| 2324 | OÜ Kondsor Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,358 € |
| 2325 | Looper Media OÜ Reklaami vahendamine meedias | 1,357 € |
| 2326 | Bolton Partner OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 1,357 € |
| 2327 | OÜ Täpitäht Programmeerimine | 1,357 € |
| 2328 | OÜ Plekkner Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 1,357 € |
| 2329 | osaühing KS KONTOR Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,356 € |
| 2330 | Anut OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 1,356 € |
| 2331 | Disaintekstiil OÜ Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 1,356 € |
| 2332 | Sabatuba OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,355 € |
| 2333 | osaühing Ektoni Hulgikaubandus Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 1,355 € |
| 2334 | Andre Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 1,355 € |
| 2335 | IP Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,354 € |
| 2336 | Osaühing Androstar Muu mujal liigitamata teenindus | 1,354 € |
| 2337 | aktsiaselts AA-LAN Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,353 € |
| 2338 | Overengineering OÜ Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus | 1,353 € |
| 2339 | OÜ NATALJA Muud iluhooldused ja iluteenused | 1,353 € |
| 2340 | OÜ L.U.Raamatupidamisteenused Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,352 € |
| 2341 | Baltic Interior OÜ Mööblitootmine | 1,352 € |
| 2342 | aktsiaselts Abakhan Fabrics Eesti Tekstiilitoodete jaemüük | 1,351 € |
| 2343 | M2Mehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,351 € |
| 2344 | Meetriga Mööbel OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 1,351 € |
| 2345 | OÜ HASPO RESTAURAATOR Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,350 € |
| 2346 | OÜ AMORELLA AIAND Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 1,349 € |
| 2347 | VOSTEC OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,348 € |
| 2348 | Väike Kuuba OÜ Jookide serveerimine | 1,348 € |
| 2349 | Osaühing Uus Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,346 € |
| 2350 | Runway 59 OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 1,346 € |
| 2351 | Ardemar OÜ Kaubavedu maanteel | 1,346 € |
| 2352 | Lucky Loore OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,346 € |
| 2353 | KRIS GRUPP OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 1,346 € |
| 2354 | Shu Mööbel OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 1,345 € |
| 2355 | S.A.E OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 1,345 € |
| 2356 | Eekley OÜ Programmeerimine | 1,345 € |
| 2357 | osaühing "Islamel" Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,344 € |
| 2358 | OÜ YES Sport Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 1,344 € |
| 2359 | LSG Konsultatsioonid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,344 € |
| 2360 | SeoWeb OÜ Programmeerimine | 1,344 € |
| 2361 | Servsys OÜ Muud elektroonilise side teenused | 1,344 € |
| 2362 | OÜ Dorpat Sport Spordiehitiste käitus | 1,344 € |
| 2363 | OÜ Leviisia Lilled Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 1,343 € |
| 2364 | OÜ AUTO KOMMERTS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,341 € |
| 2365 | Lossi Majad OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 1,339 € |
| 2366 | Arvudesadu OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,339 € |
| 2367 | Bali71 OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,339 € |
| 2368 | JOPP CREATIVE OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 1,339 € |
| 2369 | Tõlkjas OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 1,339 € |
| 2370 | OÜ Autoveod Tartu Kaubavedu maanteel | 1,338 € |
| 2371 | Funkitown OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,338 € |
| 2372 | Reintal OÜ Metsavarumine | 1,338 € |
| 2373 | SPIRO OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 1,338 € |
| 2374 | Sermone OÜ Keeleõpe | 1,338 € |
| 2375 | OÜ Liivati Hambaravikabinet Hambaravi | 1,338 € |
| 2376 | Küüter OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,338 € |
| 2377 | Saguaro OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,338 € |
| 2378 | Estcarsel OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,338 € |
| 2379 | TISLERIPUIT OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 1,338 € |
| 2380 | AE Varad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,338 € |
| 2381 | Solrod OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,338 € |
| 2382 | Rudemac OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,338 € |
| 2383 | Ewood OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 1,338 € |
| 2384 | osaühing Parex N&N Muu kirjastamine, v.a tarkvara kirjastamine | 1,338 € |
| 2385 | Porijõe OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,338 € |
| 2386 | Koogihaldjas OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,336 € |
| 2387 | Puserik OÜ Kaubavedu maanteel | 1,336 € |
| 2388 | Japson OÜ Kaubavedu maanteel | 1,335 € |
| 2389 | Kaarupuu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,335 € |
| 2390 | Osaveod OÜ Kaubavedu maanteel | 1,335 € |
| 2391 | OÜ ESTAB Muud veondust abistavad tegevusalad | 1,334 € |
| 2392 | OÜ Hydropower Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 1,334 € |
| 2393 | Damper Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,333 € |
| 2394 | OÜ Marguse Puittaara ja puitaluste tootmine | 1,332 € |
| 2395 | Esteks Meedia OÜ Televisiooniteenused ja videote levitamine | 1,332 € |
| 2396 | OÜ Metsamaa Metsavarumine | 1,332 € |
| 2397 | OÜ ELEKTRONET Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 1,332 € |
| 2398 | KT Logistika OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 1,331 € |
| 2399 | osaühing Ettevõtlik Mõte Muu mujal liigitamata õpe | 1,330 € |
| 2400 | Onte Digital OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 1,330 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.