Labour cost per employee — TOP 2022 · Harju maakond
35,214 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 2901AS Irest Ehitus3,109 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,109 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2903CINEP OÜ3,109 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 3,108 €Muud veetransporti teenindavad tegevusalad
- 2905Shinro OÜ3,106 €Programmeerimine
- 3,106 €Muud juriidilised toimingud
- 2907OÜ Expresstime3,105 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 2908Cone Center OÜ3,105 €Programmeerimine
- 2909Nordtein OÜ3,105 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2910Stén & Co OÜ3,104 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 3,103 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,103 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2913Road-Expert OÜ3,103 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3,102 €Kaubavedu maanteel
- 2915OH Haldus OÜ3,101 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2916AIR OÜ3,100 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2917OÜ Hea Lugu3,100 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 3,099 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 2919Ravimiprofid OÜ3,098 €Ravimite jaemüük
- 3,097 ۆldarstiabi
- 3,097 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 2922Lemeti Mööbel OÜ3,097 €Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- 2923KUU OÜ3,096 €Arhitektitegevused
- 3,095 €Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine
- 2925JYTS GROUP OÜ3,094 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2926Forklift OÜ3,094 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3,093 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3,093 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2929Nordbound OÜ3,093 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2930Bolt Studios OÜ3,093 €Programmeerimine
- 3,092 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2932LCC Produkt OÜ3,092 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2933Vdarendus OÜ3,091 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 3,091 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2935Tornkaja OÜ3,090 €Ravimite jaemüük
- 3,089 €Muude paber- ja papptoodete tootmine
- 2937Supervisely OÜ3,089 €Programmeerimine
- 3,089 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2939Innerso OÜ3,089 €Programmeerimine
- 2940Shen.AI OÜ3,087 €Muu tarkvara kirjastamine
- 2941Rollen Eesti OÜ3,087 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 3,086 €Programmeerimine
- 3,086 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 2944DAPRIME OÜ3,085 €Programmeerimine
- 2945Intoku OÜ3,085 €Puhkemajad
- 3,085 €Metsavarumine
- 2947StrongPoint AS3,085 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 3,085 ۆldarstiabi
- 3,085 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2950Nord Company OÜ3,085 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3,084 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 2952SFIM.EE OÜ3,083 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2953S.P.K.T. OÜ3,083 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,083 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,082 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2956Rogerder OÜ3,082 €Muud elektroonilise side teenused
- 3,082 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2958VirinPro OÜ3,082 €Tööjõurent
- 2959Hea Lahendus OÜ3,081 €Hambaravi
- 3,081 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2961Ehitusnorm OÜ3,080 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2962T-MODEL OÜ3,080 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3,080 €Sideseadmete tootmine
- 2964Laduks OÜ3,080 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3,079 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3,079 €Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine
- 3,078 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 3,078 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3,077 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2970Servlet.cloud OÜ3,077 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2971OÜ EULE3,077 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2972Doit Apps OÜ3,077 €Programmeerimine
- 3,076 €Vedelike ja gaaside ladustamine
- 2974OÜ PharmaTwelve3,076 €Ravimite jaemüük
- 3,075 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3,075 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3,074 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2978BACT OÜ3,074 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2979OÜ Fitosein3,074 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2980NineZyme OÜ3,073 €Programmeerimine
- 2981KT Consult OÜ3,073 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,073 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2983osaühing PROBEX3,072 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 2984Superfounder OÜ3,071 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 2985Implant OÜ3,071 €Hambaravi
- 2986IlluminateOne OÜ3,071 €Programmeerimine
- 2987Dive Eesti OÜ3,069 €Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused
- 3,069 €Jookide serveerimine
- 3,068 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,068 €Programmeerimine
- 3,068 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2992nexsis OÜ3,067 €Programmeerimine
- 2993Hopsbar OÜ3,067 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2994OÜ Bazoco3,066 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2995Osaühing Altalis3,066 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3,066 ۆldarstiabi
- 3,065 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 2998Do All Write OÜ3,065 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2999Primend OÜ3,065 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3000IdeaTest OÜ3,065 €Muu mujal liigitamata õpe
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 2901 | AS Irest Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,109 € |
| 2902 | Digiscope Media OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,109 € |
| 2903 | CINEP OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 3,109 € |
| 2904 | Sadamate Investeeringud OÜ Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | 3,108 € |
| 2905 | Shinro OÜ Programmeerimine | 3,106 € |
| 2906 | Patendibüroo TURVAJA OÜ Muud juriidilised toimingud | 3,106 € |
| 2907 | OÜ Expresstime Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 3,105 € |
| 2908 | Cone Center OÜ Programmeerimine | 3,105 € |
| 2909 | Nordtein OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,105 € |
| 2910 | Stén & Co OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 3,104 € |
| 2911 | OÜ BOLTON REALESTATE Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,103 € |
| 2912 | HealthRCM Estonia OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,103 € |
| 2913 | Road-Expert OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,103 € |
| 2914 | Simeon Transport osaühing Kaubavedu maanteel | 3,102 € |
| 2915 | OH Haldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,101 € |
| 2916 | AIR OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,100 € |
| 2917 | OÜ Hea Lugu Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 3,100 € |
| 2918 | Timetravels Estonia OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 3,099 € |
| 2919 | Ravimiprofid OÜ Ravimite jaemüük | 3,098 € |
| 2920 | OÜ MERE-MED Perearstikeskus Üldarstiabi | 3,097 € |
| 2921 | OÜ Hamburg ja Partnerid Suhtekorraldus ja teabevahetus | 3,097 € |
| 2922 | Lemeti Mööbel OÜ Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | 3,097 € |
| 2923 | KUU OÜ Arhitektitegevused | 3,096 € |
| 2924 | Stonecom Group OÜ Mujal liigitamata äritegevust abistavate tegevuste vahendamine | 3,095 € |
| 2925 | JYTS GROUP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,094 € |
| 2926 | Forklift OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,094 € |
| 2927 | Kurrim Consulting OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,093 € |
| 2928 | Traveter Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,093 € |
| 2929 | Nordbound OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,093 € |
| 2930 | Bolt Studios OÜ Programmeerimine | 3,093 € |
| 2931 | osaühing VANALINNA EHITUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,092 € |
| 2932 | LCC Produkt OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,092 € |
| 2933 | Vdarendus OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 3,091 € |
| 2934 | Aktsiaselts Megastar Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,091 € |
| 2935 | Tornkaja OÜ Ravimite jaemüük | 3,090 € |
| 2936 | Print Production OÜ Muude paber- ja papptoodete tootmine | 3,089 € |
| 2937 | Supervisely OÜ Programmeerimine | 3,089 € |
| 2938 | Octo Liquidity OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 3,089 € |
| 2939 | Innerso OÜ Programmeerimine | 3,089 € |
| 2940 | Shen.AI OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 3,087 € |
| 2941 | Rollen Eesti OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 3,087 € |
| 2942 | Amandus Tehnoloogia Osaühing Programmeerimine | 3,086 € |
| 2943 | Aktsiaselts KH Energia - Konsult Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 3,086 € |
| 2944 | DAPRIME OÜ Programmeerimine | 3,085 € |
| 2945 | Intoku OÜ Puhkemajad | 3,085 € |
| 2946 | Osaühing LANDEKER Metsavarumine | 3,085 € |
| 2947 | StrongPoint AS Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 3,085 € |
| 2948 | Pargi Perearstikeskus OÜ Üldarstiabi | 3,085 € |
| 2949 | Ilusa Koodi Instituut OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 3,085 € |
| 2950 | Nord Company OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,085 € |
| 2951 | Osaühing MOBITEC GRUPP Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 3,084 € |
| 2952 | SFIM.EE OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,083 € |
| 2953 | S.P.K.T. OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,083 € |
| 2954 | Osaühing SILLEVER Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,083 € |
| 2955 | Caverion Eesti AS Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,082 € |
| 2956 | Rogerder OÜ Muud elektroonilise side teenused | 3,082 € |
| 2957 | aktsiaselts VALDEK Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 3,082 € |
| 2958 | VirinPro OÜ Tööjõurent | 3,082 € |
| 2959 | Hea Lahendus OÜ Hambaravi | 3,081 € |
| 2960 | osaühing SystemTest Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,081 € |
| 2961 | Ehitusnorm OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,080 € |
| 2962 | T-MODEL OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 3,080 € |
| 2963 | TRACKONOMY SYSTEMS EU OÜ Sideseadmete tootmine | 3,080 € |
| 2964 | Laduks OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 3,080 € |
| 2965 | Osaühing E-Inseneribüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,079 € |
| 2966 | AHTOLI TRANSPORDI OÜ Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine | 3,079 € |
| 2967 | Greentec Houses OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 3,078 € |
| 2968 | DeRossi Marine OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 3,078 € |
| 2969 | IT&M Solutions OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,077 € |
| 2970 | Servlet.cloud OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,077 € |
| 2971 | OÜ EULE Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,077 € |
| 2972 | Doit Apps OÜ Programmeerimine | 3,077 € |
| 2973 | AS Tallinna Terminal Vedelike ja gaaside ladustamine | 3,076 € |
| 2974 | OÜ PharmaTwelve Ravimite jaemüük | 3,076 € |
| 2975 | Jenhanhien Depupieng OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,075 € |
| 2976 | Rowan Engineering OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 3,075 € |
| 2977 | AV Media Partners osaühing Mootorsõidukite jaemüük | 3,074 € |
| 2978 | BACT OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 3,074 € |
| 2979 | OÜ Fitosein Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,074 € |
| 2980 | NineZyme OÜ Programmeerimine | 3,073 € |
| 2981 | KT Consult OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,073 € |
| 2982 | Unlimited Services OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,073 € |
| 2983 | osaühing PROBEX Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 3,072 € |
| 2984 | Superfounder OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 3,071 € |
| 2985 | Implant OÜ Hambaravi | 3,071 € |
| 2986 | IlluminateOne OÜ Programmeerimine | 3,071 € |
| 2987 | Dive Eesti OÜ Turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused | 3,069 € |
| 2988 | COCKTAIL AGENCY OÜ Jookide serveerimine | 3,069 € |
| 2989 | MAVE VARAHALDUSE Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,068 € |
| 2990 | Duarte Consulting Services OÜ Programmeerimine | 3,068 € |
| 2991 | Malux East Osaühing Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 3,068 € |
| 2992 | nexsis OÜ Programmeerimine | 3,067 € |
| 2993 | Hopsbar OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 3,067 € |
| 2994 | OÜ Bazoco Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 3,066 € |
| 2995 | Osaühing Altalis Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 3,066 € |
| 2996 | OÜ Perearst Tiiu Kaju Üldarstiabi | 3,066 € |
| 2997 | Ehitus ja Masinad AS Muud kaeve- ja mullatööd | 3,065 € |
| 2998 | Do All Write OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,065 € |
| 2999 | Primend OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 3,065 € |
| 3000 | IdeaTest OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 3,065 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.