Labour cost per employee — TOP 2021
58,867 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 3,926 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3,924 €Programmeerimine
- 3,924 €Finantsnõustamine
- 1204AS Baltic Agro3,922 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 1205Corpus Verde OÜ3,922 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1206Softwerk OÜ3,921 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1207Osaühing TEKNEST3,920 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,919 €Konverentside ja messide korraldamine
- 1209Gren Eesti AS3,917 €Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist
- 1210Hekal Grupp OÜ3,912 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,911 €Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus
- 1212Dalton OÜ3,910 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1213osaühing NAERIS3,907 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1214Jaelo Media OÜ3,906 €Reklaami vahendamine meedias
- 3,905 €Tööjõurent
- 3,901 €Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 1217Hansa24 Group OÜ3,898 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 3,897 €Matusebüroode ja krematooriumide tegevus
- 1219SepikIT OÜ3,896 €Videomängude kirjastamine
- 1220Halkin OÜ3,890 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1221OÜ Estofloors3,890 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,889 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 1223SPAG Program OÜ3,889 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1224Exmet PA OÜ3,888 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3,886 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3,886 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,886 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1228Stebby OÜ3,886 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 3,886 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3,885 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1231Datafruit OÜ3,882 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 1232AS Startax3,881 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 3,881 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3,881 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 1235TKP Peatmax OÜ3,880 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,879 €Programmeerimine
- 1237DigiVikings OÜ3,879 €Programmeerimine
- 3,879 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,877 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,876 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 1241Hamoru OÜ3,875 €Programmeerimine
- 3,874 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1243Nets Estonia AS3,874 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3,873 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1245Prydwen OÜ3,873 €Tsiviillaevade ehitus
- 1246osaühing Aarspak3,873 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1247Tresco Metall OÜ3,871 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1248opndev.io OÜ3,868 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1249Anjess OÜ3,868 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,866 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 3,863 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,863 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 3,863 ۆldarstiabi
- 3,857 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1255AGERA Consult OÜ3,854 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1256GLENS OÜ3,853 €Prillide, läätsede ja nende osade tootmine
- 1257OÜ Sportity3,853 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1258Osaühing Allfilm3,851 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,851 €Laadungikäitlus
- 1260Noacco OÜ3,847 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,847 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 3,846 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3,846 €Programmeerimine
- 3,845 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 3,845 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 3,844 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3,844 ۆldarstiabi
- 3,843 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 3,843 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 3,841 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1271Novamed OÜ3,840 €Hambaravi
- 1272ACO Nordic OÜ3,837 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 3,837 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 1274Brightspark OÜ3,835 €Programmeerimine
- 1275Stoneks OÜ3,835 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 1276V.A.O. Grupp OÜ3,835 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1277Nord Print OÜ3,835 €Ajakirjade jm perioodika kirjastamine
- 3,835 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 1279Kaumes Ehitus OÜ3,834 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1280Opus Online OÜ3,834 €Programmeerimine
- 3,834 ۆldarstiabi
- 3,834 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1283PrimeCon OÜ3,833 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1284OÜ TRADE CONSULT3,833 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1285RT Industries OÜ3,833 €Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine
- 1286MFO OÜ3,833 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 1287OÜ oper83,830 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,829 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 3,829 €Programmeerimine
- 1290Levila OÜ3,829 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3,827 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3,827 ۆldarstiabi
- 1293Niine kliinik OÜ3,826 €Eriarstiabi
- 3,826 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1295AlderSX OÜ3,825 €Muu tarkvara kirjastamine
- 1296ICE Finants OÜ3,824 €Logistikaalane tegevus
- 1297FORTIMER OÜ3,824 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 3,824 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3,824 ۆldarstiabi
- 1300SNV Invest OÜ3,823 €Valdusfirmade tegevus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 1201 | Income Company OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 3,926 € |
| 1202 | Callista Software OÜ Programmeerimine | 3,924 € |
| 1203 | Caprima Capital OÜ Finantsnõustamine | 3,924 € |
| 1204 | AS Baltic Agro Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 3,922 € |
| 1205 | Corpus Verde OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,922 € |
| 1206 | Softwerk OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,921 € |
| 1207 | Osaühing TEKNEST Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,920 € |
| 1208 | aktsiaselts TARTU NÄITUSED Konverentside ja messide korraldamine | 3,919 € |
| 1209 | Gren Eesti AS Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist | 3,917 € |
| 1210 | Hekal Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,912 € |
| 1211 | Osaühing Nordic Elektri Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus | 3,911 € |
| 1212 | Dalton OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 3,910 € |
| 1213 | osaühing NAERIS Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 3,907 € |
| 1214 | Jaelo Media OÜ Reklaami vahendamine meedias | 3,906 € |
| 1215 | AA isolatsioon OÜ Tööjõurent | 3,905 € |
| 1216 | Osaühing Stillen Elektroonika Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 3,901 € |
| 1217 | Hansa24 Group OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 3,898 € |
| 1218 | Memoris Krematoorium OÜ Matusebüroode ja krematooriumide tegevus | 3,897 € |
| 1219 | SepikIT OÜ Videomängude kirjastamine | 3,896 € |
| 1220 | Halkin OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 3,890 € |
| 1221 | OÜ Estofloors Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,890 € |
| 1222 | OÜ Cellin Technologies Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 3,889 € |
| 1223 | SPAG Program OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,889 € |
| 1224 | Exmet PA OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,888 € |
| 1225 | TALLINNA LINNAEHITUSE AKTSIASELTS Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 3,886 € |
| 1226 | osaühing Vestarol Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,886 € |
| 1227 | Osaühing Laoekspert Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 3,886 € |
| 1228 | Stebby OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 3,886 € |
| 1229 | RCM Construction OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 3,886 € |
| 1230 | Capital Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,885 € |
| 1231 | Datafruit OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 3,882 € |
| 1232 | AS Startax Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 3,881 € |
| 1233 | osaühing G.W.Berg Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,881 € |
| 1234 | BM Certification Estonia OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 3,881 € |
| 1235 | TKP Peatmax OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,880 € |
| 1236 | omnispectivity OÜ Programmeerimine | 3,879 € |
| 1237 | DigiVikings OÜ Programmeerimine | 3,879 € |
| 1238 | Brunner Baltic OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,879 € |
| 1239 | Therapist and Life Coach OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,877 € |
| 1240 | KLINKMANN EESTI OSAÜHING Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 3,876 € |
| 1241 | Hamoru OÜ Programmeerimine | 3,875 € |
| 1242 | Borderless Company OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,874 € |
| 1243 | Nets Estonia AS Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 3,874 € |
| 1244 | Nehatu Tehnopark OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,873 € |
| 1245 | Prydwen OÜ Tsiviillaevade ehitus | 3,873 € |
| 1246 | osaühing Aarspak Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 3,873 € |
| 1247 | Tresco Metall OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 3,871 € |
| 1248 | opndev.io OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,868 € |
| 1249 | Anjess OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,868 € |
| 1250 | Baltic Lift Rent OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 3,866 € |
| 1251 | RAMM Ehituse Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,863 € |
| 1252 | SSAB SWEDISH STEEL EESTI OSAÜHING Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 3,863 € |
| 1253 | Kehra Tervisekeskus OÜ Üldarstiabi | 3,863 € |
| 1254 | Aktsiaselts Skinest Hydro Muude vahetoodete hulgimüük | 3,857 € |
| 1255 | AGERA Consult OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,854 € |
| 1256 | GLENS OÜ Prillide, läätsede ja nende osade tootmine | 3,853 € |
| 1257 | OÜ Sportity Mujal liigitamata sporditegevus | 3,853 € |
| 1258 | Osaühing Allfilm Kinofilmide ja videote tootmine | 3,851 € |
| 1259 | Katoen Natie Eesti Aktsiaselts Laadungikäitlus | 3,851 € |
| 1260 | Noacco OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,847 € |
| 1261 | Tschudi Ship Management AS Muud veondust abistavad tegevusalad | 3,847 € |
| 1262 | Live Nation Estonia OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 3,846 € |
| 1263 | Osaühing Liewenthal Electronics Programmeerimine | 3,846 € |
| 1264 | StatFinn Estonia OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 3,845 € |
| 1265 | Osaühing Rehabilitatsiooniabi Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 3,845 € |
| 1266 | Kirkcong Property OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,844 € |
| 1267 | OÜ PEREARST EIKE ELMET Üldarstiabi | 3,844 € |
| 1268 | Arbor Medical Korporācija EE OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 3,843 € |
| 1269 | Unilever Eesti Aktsiaselts Muude toidukaupade hulgimüük | 3,843 € |
| 1270 | Soleado Management OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,841 € |
| 1271 | Novamed OÜ Hambaravi | 3,840 € |
| 1272 | ACO Nordic OÜ Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 3,837 € |
| 1273 | Paradise Finest Foods OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus | 3,837 € |
| 1274 | Brightspark OÜ Programmeerimine | 3,835 € |
| 1275 | Stoneks OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 3,835 € |
| 1276 | V.A.O. Grupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,835 € |
| 1277 | Nord Print OÜ Ajakirjade jm perioodika kirjastamine | 3,835 € |
| 1278 | Osaühing Laska Estonia Kala ja kalatoodete hulgimüük | 3,835 € |
| 1279 | Kaumes Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,834 € |
| 1280 | Opus Online OÜ Programmeerimine | 3,834 € |
| 1281 | Osaühing Kose-Lasnamäe Perearstikeskus Üldarstiabi | 3,834 € |
| 1282 | Mindworks Industries OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,834 € |
| 1283 | PrimeCon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,833 € |
| 1284 | OÜ TRADE CONSULT Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,833 € |
| 1285 | RT Industries OÜ Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine | 3,833 € |
| 1286 | MFO OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 3,833 € |
| 1287 | OÜ oper8 Arvutialased konsultatsioonid | 3,830 € |
| 1288 | OÜ Lasvega Haldus Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 3,829 € |
| 1289 | Osaühing Axis Grupp Programmeerimine | 3,829 € |
| 1290 | Levila OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 3,829 € |
| 1291 | Vahvacon Eesti OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,827 € |
| 1292 | OÜ Rannu Perearstikeskus Üldarstiabi | 3,827 € |
| 1293 | Niine kliinik OÜ Eriarstiabi | 3,826 € |
| 1294 | YourOffice Group OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,826 € |
| 1295 | AlderSX OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 3,825 € |
| 1296 | ICE Finants OÜ Logistikaalane tegevus | 3,824 € |
| 1297 | FORTIMER OÜ Kala ja kalatoodete hulgimüük | 3,824 € |
| 1298 | PC Infosüsteemid Osaühing Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 3,824 € |
| 1299 | OÜ Perearst Heinamets Üldarstiabi | 3,824 € |
| 1300 | SNV Invest OÜ Valdusfirmade tegevus | 3,823 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.