Labour cost per employee — TOP 2021 · Harju maakond
33,015 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 2,183 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4602KVH Masters OÜ2,183 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 4603MAAILMAKAUBAD OÜ2,183 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2,182 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,182 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2,182 €Muude paber- ja papptoodete tootmine
- 2,181 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 2,181 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 4609GasTerm Eesti OÜ2,181 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,181 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4611OÜ SIREKAR HULGI2,180 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 2,180 €Metalluste ja -akende tootmine
- 2,180 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,180 €Matusebüroode ja krematooriumide tegevus
- 4615OÜ JD ProfiClean2,179 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 4616UCS Partner OÜ2,179 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4617Padise Mõis OÜ2,178 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 4618Meeg OÜ2,178 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,178 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 2,178 €Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
- 2,178 €Tööjõurent
- 2,178 €Veterinaaria
- 2,177 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 4624OSAÜHING AVEX2,177 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 4625Pelna OÜ2,177 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,177 €Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük
- 2,176 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4628Ace of Space OÜ2,176 €Sisekujundus
- 2,176 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 4630Neonstar OÜ2,176 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2,176 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 2,176 €Programmeerimine
- 2,175 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2,175 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4635Kingspoint OÜ2,175 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,175 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4637AIT-Nord OÜ2,175 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,174 €Elektripaigaldustööd
- 2,174 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 2,174 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 4641Elister OÜ2,174 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 2,173 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2,173 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 4644Ultraglorious OÜ2,172 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2,172 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4646muhoov OÜ2,171 €Tekstiili viimistlemine
- 4647OÜ Bazooka2,171 €Programmeerimine
- 2,171 €Hoonete üldpuhastus
- 4649Dental Club OÜ2,171 €Hambaravi
- 2,170 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2,170 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2,170 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 2,169 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4654BLDESIGN OÜ2,169 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 4655OÜ ALUM2,169 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2,169 €Hambaravi
- 2,169 €Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük
- 4658Producer OÜ2,169 €Telesaadete tootmine
- 4659Frequency OÜ2,168 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused
- 4660OÜ Azeta2,168 €Ravimite jaemüük
- 2,168 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4662Arengo OÜ2,167 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 4663Osaühing Carston2,167 €Reklaami vahendamine meedias
- 4664VMDX OÜ2,167 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 2,167 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2,167 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 2,166 €Vaipade ja vaipkatete tootmine
- 4668Pipeit OÜ2,166 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2,166 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 4670Deckol Nord OÜ2,165 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4671Apeco Group OÜ2,165 €Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine
- 2,165 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,165 €Puhkemajad
- 2,165 €Tööjõurent
- 4675Osaühing BISTON2,165 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 2,164 €Sporditarvete jaemüük
- 4677Eksofix OÜ2,164 €Elektripaigaldustööd
- 4678KOPASELLID OÜ2,164 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 4679RENDITEHNIKA OÜ2,164 €Muud posti- ja kullerteenused
- 4680Insero OÜ2,164 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 4681OÜ Revismo2,163 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 4682Shore Link OÜ2,162 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 4683BARCA OÜ2,162 €Sõiduõpe
- 2,162 €Kaubavedu maanteel
- 4685BOD Lenses AS2,162 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2,162 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2,161 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2,161 €Ravimite jaemüük
- 4689OÜ Warren Safety2,161 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2,161 €Veterinaaria
- 4691Saareburger OÜ2,161 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 2,160 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4693simplium OÜ2,160 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2,160 €Mehaaniline metallitöötlus
- 2,160 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4696Peaksjah OÜ2,160 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4697UMM LOGISTICS OÜ2,160 €Kaubavedu merel ja rannavetes
- 2,159 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 2,159 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4700ESTOCAR VEOD OÜ2,159 €Kaubavedu maanteel
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 4601 | Osaühing HANSATEENUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,183 € |
| 4602 | KVH Masters OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,183 € |
| 4603 | MAAILMAKAUBAD OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,183 € |
| 4604 | ABC Ventilatsioon OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,182 € |
| 4605 | Pret-la-projekt OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 2,182 € |
| 4606 | Kruuli Trükikoja Osaühing Muude paber- ja papptoodete tootmine | 2,182 € |
| 4607 | Flow Service Osaühing Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 2,181 € |
| 4608 | Quadri Grupi Aktsiaselts Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 2,181 € |
| 4609 | GasTerm Eesti OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,181 € |
| 4610 | Advokaadibüroo K&S Legal OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,181 € |
| 4611 | OÜ SIREKAR HULGI Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 2,180 € |
| 4612 | Osaühing ENARA INVEST Metalluste ja -akende tootmine | 2,180 € |
| 4613 | Fashion & Housing Group OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,180 € |
| 4614 | Matusebüroo Kristin Osaühing Matusebüroode ja krematooriumide tegevus | 2,180 € |
| 4615 | OÜ JD ProfiClean Puhastusvahendite hulgimüük | 2,179 € |
| 4616 | UCS Partner OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,179 € |
| 4617 | Padise Mõis OÜ Motellid ja muu sarnane majutus | 2,178 € |
| 4618 | Meeg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,178 € |
| 4619 | Aatrium Sisustuskaubamaja AS Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 2,178 € |
| 4620 | Arcanum Solutions OÜ Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused | 2,178 € |
| 4621 | Rent Man Personal OÜ Tööjõurent | 2,178 € |
| 4622 | Sõle Loomakliinik OÜ Veterinaaria | 2,178 € |
| 4623 | Softrend Eesti OÜ Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 2,177 € |
| 4624 | OSAÜHING AVEX Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 2,177 € |
| 4625 | Pelna OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,177 € |
| 4626 | SNT-Group Eesti OÜ Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük | 2,177 € |
| 4627 | Espak Ehitustööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,176 € |
| 4628 | Ace of Space OÜ Sisekujundus | 2,176 € |
| 4629 | EMET TMV AKTSIASELTS Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 2,176 € |
| 4630 | Neonstar OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 2,176 € |
| 4631 | Nõrkvoolu Paigalduse OÜ Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 2,176 € |
| 4632 | Vuupala Systems OÜ Programmeerimine | 2,176 € |
| 4633 | G & T AARMA MAJA OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,175 € |
| 4634 | Advokaadibüroo Kasak & Lepikson OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,175 € |
| 4635 | Kingspoint OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,175 € |
| 4636 | Premium Management OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,175 € |
| 4637 | AIT-Nord OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,175 € |
| 4638 | Enek Elektriehitus OÜ Elektripaigaldustööd | 2,174 € |
| 4639 | Advokaadibüroo REMO's OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,174 € |
| 4640 | AKTSIASELTS PALJASSAARE KALATÖÖSTUS Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 2,174 € |
| 4641 | Elister OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 2,174 € |
| 4642 | Southwestern Ventures OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,173 € |
| 4643 | United Talents OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 2,173 € |
| 4644 | Ultraglorious OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,172 € |
| 4645 | Osaühing Rantsilan Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,172 € |
| 4646 | muhoov OÜ Tekstiili viimistlemine | 2,171 € |
| 4647 | OÜ Bazooka Programmeerimine | 2,171 € |
| 4648 | ACE Kinnisvarahooldus OÜ Hoonete üldpuhastus | 2,171 € |
| 4649 | Dental Club OÜ Hambaravi | 2,171 € |
| 4650 | Osaühing Lepritech Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 2,170 € |
| 4651 | Osaühing AW Neoon Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 2,170 € |
| 4652 | PÄIKESE KIRJASTUS OÜ Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 2,170 € |
| 4653 | Osaühing Albastyle Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,169 € |
| 4654 | BLDESIGN OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 2,169 € |
| 4655 | OÜ ALUM Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,169 € |
| 4656 | Mare Tilk Hambaravi OÜ Hambaravi | 2,169 € |
| 4657 | osaühing Virmeton Vaipade, mattide, seina- ja põrandakatete jaemüük | 2,169 € |
| 4658 | Producer OÜ Telesaadete tootmine | 2,169 € |
| 4659 | Frequency OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused | 2,168 € |
| 4660 | OÜ Azeta Ravimite jaemüük | 2,168 € |
| 4661 | RK Haridussõbrad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,168 € |
| 4662 | Arengo OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,167 € |
| 4663 | Osaühing Carston Reklaami vahendamine meedias | 2,167 € |
| 4664 | VMDX OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 2,167 € |
| 4665 | Magnus Advisors OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,167 € |
| 4666 | Osaühing LIVE AGENCY GROUP Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,167 € |
| 4667 | Aktsiaselts Mistra-Autex Vaipade ja vaipkatete tootmine | 2,166 € |
| 4668 | Pipeit OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,166 € |
| 4669 | Revatrin Grupp OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 2,166 € |
| 4670 | Deckol Nord OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,165 € |
| 4671 | Apeco Group OÜ Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine | 2,165 € |
| 4672 | Donte Arenduse AS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,165 € |
| 4673 | Optial Holding OÜ Puhkemajad | 2,165 € |
| 4674 | Finesta Baltic OÜ Tööjõurent | 2,165 € |
| 4675 | Osaühing BISTON Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 2,165 € |
| 4676 | Veloplus Osaühing Sporditarvete jaemüük | 2,164 € |
| 4677 | Eksofix OÜ Elektripaigaldustööd | 2,164 € |
| 4678 | KOPASELLID OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 2,164 € |
| 4679 | RENDITEHNIKA OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,164 € |
| 4680 | Insero OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,164 € |
| 4681 | OÜ Revismo Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,163 € |
| 4682 | Shore Link OÜ Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 2,162 € |
| 4683 | BARCA OÜ Sõiduõpe | 2,162 € |
| 4684 | T.Veneranta Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 2,162 € |
| 4685 | BOD Lenses AS Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 2,162 € |
| 4686 | Brink's Estonia OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 2,162 € |
| 4687 | Nord Interactives OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,161 € |
| 4688 | Osaühing Loo Apteek Ravimite jaemüük | 2,161 € |
| 4689 | OÜ Warren Safety Maanteede ja kiirteede ehitus | 2,161 € |
| 4690 | Tallinna Loomakliinik OÜ Veterinaaria | 2,161 € |
| 4691 | Saareburger OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 2,161 € |
| 4692 | OSAÜHING DEHRA INVEST Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,160 € |
| 4693 | simplium OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,160 € |
| 4694 | Osaühing Arco Metal Mehaaniline metallitöötlus | 2,160 € |
| 4695 | Bevira Partner OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,160 € |
| 4696 | Peaksjah OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,160 € |
| 4697 | UMM LOGISTICS OÜ Kaubavedu merel ja rannavetes | 2,160 € |
| 4698 | RIAB Transport osaühing Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 2,159 € |
| 4699 | Advokaadibüroo Syndicate Legal OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,159 € |
| 4700 | ESTOCAR VEOD OÜ Kaubavedu maanteel | 2,159 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.