Labour cost per employee — TOP 2020
55,488 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 3101OÜ Melian Grupp2,602 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2,602 €Reklaami vahendamine meedias
- 2,602 ۆldarstiabi
- 3104osaühing Ruudi2,602 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3105Konekt OÜ2,602 €Programmeerimine
- 2,601 €Liha ja lihatoodete hulgimüük
- 3107Osaühing Reedmen2,601 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 2,601 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 3109Cosmic Dance OÜ2,601 €Muu infoalane tegevus
- 2,601 €Reisikorraldajate tegevus
- 2,601 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 3112Osaühing SESOMA2,601 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3113T-MODEL OÜ2,601 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3114Nostris OÜ2,600 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,600 €Elektripaigaldustööd
- 3116Nixor EE AS2,600 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2,599 €Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2,599 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 3119Rektan OÜ2,598 €Elektriinstallatsioon
- 2,597 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3121Alpek OÜ2,597 €Mööblitootmine
- 2,597 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 3123OÜ Tulekuma2,596 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 2,595 €Muude elektriseadmete tootmine
- 2,595 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2,594 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 3127ForGarden OÜ2,594 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,594 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2,594 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3130TERVE PERE OÜ2,593 €Üldarstiabi
- 3131AS Floorin2,593 €Sisekujundus
- 3132MAPharm OÜ2,593 €Ravimite jaemüük
- 3133ORIENS OÜ2,593 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 2,592 €Hambaravi
- 3135Numeros OÜ2,592 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2,592 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 2,592 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 2,592 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,592 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 2,592 €Muude paber- ja papptoodete tootmine
- 2,592 ۆldarstiabi
- 3142Osaühing Elmatik2,591 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 3143outl1ne OÜ2,591 €Programmeerimine
- 3144Solar4you OÜ2,591 €Elektripaigaldustööd
- 2,591 ۆldarstiabi
- 2,591 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2,590 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 3148OÜ ALMIC2,590 €Programmeerimine
- 3149OÜ GoForward2,589 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2,589 €Programmeerimine
- 3151TRABIFLEX OÜ2,589 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3152Resmot OÜ2,589 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,588 €Põllumajandusmasinate tootmine
- 2,588 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 2,587 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3156BS/2 Estonia OÜ2,587 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3157FineWine OÜ2,586 €Jookide jaemüük
- 3158Renostar OÜ2,586 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3159Gettone Group OÜ2,586 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3160Albert Ehitus OÜ2,586 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3161Vegetein AS2,586 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 2,586 €Väärisesemete jms toodete tootmine
- 2,586 €Merekalapüük
- 3164Tie&Apron OÜ2,585 €Sisekujundus
- 3165Helifors AS2,585 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 3166KV Tofre OÜ2,585 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 2,584 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,584 €Muude jookide hulgimüük
- 2,584 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2,583 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,583 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2,583 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3173OÜ Kiviraamat2,583 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3174Kontransa OÜ2,582 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 3175Sumoor OÜ2,582 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2,582 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 2,582 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 3178Westex Invest OÜ2,581 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 3179GS Inox OÜ2,581 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3180Kodea OÜ2,581 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3181OÜ Koodimasin2,581 €Programmeerimine
- 3182TPM Klunn OÜ2,581 €Puidust uste, akende, aknaluukide ja nende raamide tootmine (k.a väravad)
- 2,581 €Matusebüroode ja krematooriumide tegevus
- 2,581 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 3185See Reede OÜ2,581 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2,580 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2,580 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 2,580 €Reklaami vahendamine meedias
- 3189Pluspak OÜ2,580 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 3190Periodent OÜ2,579 €Hambaravi
- 2,578 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 3192Bisly OÜ2,578 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2,578 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 3194Raveri Grupp OÜ2,577 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2,575 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 2,575 €Meenete, kunstiesemete ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 3197OÜ Vitrecon2,575 €Muud ehituspaigaldustööd
- 3198osaühing Rondek2,575 €Elektriinstallatsioon
- 2,575 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3200Gebo Baltics OÜ2,575 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3101 | OÜ Melian Grupp Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,602 € |
| 3102 | Export Digital OÜ Reklaami vahendamine meedias | 2,602 € |
| 3103 | Osaühing Elva Kesklinna Perearstikeskus Üldarstiabi | 2,602 € |
| 3104 | osaühing Ruudi Metsamajandust abistavad tegevused | 2,602 € |
| 3105 | Konekt OÜ Programmeerimine | 2,602 € |
| 3106 | HF Invest Holding OÜ Liha ja lihatoodete hulgimüük | 2,601 € |
| 3107 | Osaühing Reedmen Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 2,601 € |
| 3108 | OÜ CSC Telecom Estonia Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 2,601 € |
| 3109 | Cosmic Dance OÜ Muu infoalane tegevus | 2,601 € |
| 3110 | Nordic Experience OÜ Reisikorraldajate tegevus | 2,601 € |
| 3111 | aktsiaselts Vicand Liisgren Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 2,601 € |
| 3112 | Osaühing SESOMA Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,601 € |
| 3113 | T-MODEL OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 2,601 € |
| 3114 | Nostris OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,600 € |
| 3115 | Fidelix Automaatika OÜ Elektripaigaldustööd | 2,600 € |
| 3116 | Nixor EE AS Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,600 € |
| 3117 | Baltia Trading Company OÜ Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,599 € |
| 3118 | Mercuris Services OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 2,599 € |
| 3119 | Rektan OÜ Elektriinstallatsioon | 2,598 € |
| 3120 | OÜ LAHE Kinnisvara Hindamine Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,597 € |
| 3121 | Alpek OÜ Mööblitootmine | 2,597 € |
| 3122 | Ehitus ja Masinad AS Muud kaeve- ja mullatööd | 2,597 € |
| 3123 | OÜ Tulekuma Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 2,596 € |
| 3124 | Osaühing Springmar Muude elektriseadmete tootmine | 2,595 € |
| 3125 | PRIVATE PROJECT BUILDING OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,595 € |
| 3126 | Osaühing Marki Transport Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 2,594 € |
| 3127 | ForGarden OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,594 € |
| 3128 | AS Aasta Auto Pluss Mootorsõidukite jaemüük | 2,594 € |
| 3129 | PROVISUM PRIVATE WEALTH OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,594 € |
| 3130 | TERVE PERE OÜ Üldarstiabi | 2,593 € |
| 3131 | AS Floorin Sisekujundus | 2,593 € |
| 3132 | MAPharm OÜ Ravimite jaemüük | 2,593 € |
| 3133 | ORIENS OÜ Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 2,593 € |
| 3134 | OÜ ANNELY HORDO HAMBARAVI Hambaravi | 2,592 € |
| 3135 | Numeros OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 2,592 € |
| 3136 | Balti Puurkaev OÜ Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 2,592 € |
| 3137 | Veepuhastuse Osaühing Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 2,592 € |
| 3138 | Cliffron Baltics OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,592 € |
| 3139 | Green Industry Services OÜ Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 2,592 € |
| 3140 | Print Production OÜ Muude paber- ja papptoodete tootmine | 2,592 € |
| 3141 | Perearst HEPP NIGOL OÜ Üldarstiabi | 2,592 € |
| 3142 | Osaühing Elmatik Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 2,591 € |
| 3143 | outl1ne OÜ Programmeerimine | 2,591 € |
| 3144 | Solar4you OÜ Elektripaigaldustööd | 2,591 € |
| 3145 | Sinu Tervis Perearstikeskus OÜ Üldarstiabi | 2,591 € |
| 3146 | OÜ Nordauto Grupp Mootorsõidukite jaemüük | 2,591 € |
| 3147 | Osaühing Apstec Systems Estonia Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 2,590 € |
| 3148 | OÜ ALMIC Programmeerimine | 2,590 € |
| 3149 | OÜ GoForward Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 2,589 € |
| 3150 | ETIT Solutions OÜ Programmeerimine | 2,589 € |
| 3151 | TRABIFLEX OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,589 € |
| 3152 | Resmot OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,589 € |
| 3153 | Näpi Metall Osaühing Põllumajandusmasinate tootmine | 2,588 € |
| 3154 | Aktsiaselts Vevid Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 2,588 € |
| 3155 | Goal Marketing OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,587 € |
| 3156 | BS/2 Estonia OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 2,587 € |
| 3157 | FineWine OÜ Jookide jaemüük | 2,586 € |
| 3158 | Renostar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,586 € |
| 3159 | Gettone Group OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 2,586 € |
| 3160 | Albert Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,586 € |
| 3161 | Vegetein AS Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 2,586 € |
| 3162 | A.M Classic Design OÜ Väärisesemete jms toodete tootmine | 2,586 € |
| 3163 | OSAÜHING ERU KALANDUS Merekalapüük | 2,586 € |
| 3164 | Tie&Apron OÜ Sisekujundus | 2,585 € |
| 3165 | Helifors AS Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 2,585 € |
| 3166 | KV Tofre OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 2,585 € |
| 3167 | Hekes Vesitech OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,584 € |
| 3168 | Club-Mate Eesti OÜ Muude jookide hulgimüük | 2,584 € |
| 3169 | Osaühing Poweram Elektriseadmed Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 2,584 € |
| 3170 | Rymeio Marketing OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,583 € |
| 3171 | Parklinn Grupp OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 2,583 € |
| 3172 | osaühing SAVEKATE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,583 € |
| 3173 | OÜ Kiviraamat Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,583 € |
| 3174 | Kontransa OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 2,582 € |
| 3175 | Sumoor OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,582 € |
| 3176 | OSAÜHING ADVOKAADIBÜROO LAUS & PARTNERID Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 2,582 € |
| 3177 | Nordic I-Consulting OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 2,582 € |
| 3178 | Westex Invest OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 2,581 € |
| 3179 | GS Inox OÜ Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2,581 € |
| 3180 | Kodea OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,581 € |
| 3181 | OÜ Koodimasin Programmeerimine | 2,581 € |
| 3182 | TPM Klunn OÜ Puidust uste, akende, aknaluukide ja nende raamide tootmine (k.a väravad) | 2,581 € |
| 3183 | Memoris Krematoorium OÜ Matusebüroode ja krematooriumide tegevus | 2,581 € |
| 3184 | AS Laser Diagnostic Instruments Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 2,581 € |
| 3185 | See Reede OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,581 € |
| 3186 | Ookeani Konteinervedude Osaühing Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 2,580 € |
| 3187 | Synnove Finden International OÜ Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 2,580 € |
| 3188 | Osaühing Bussireklaam Reklaami vahendamine meedias | 2,580 € |
| 3189 | Pluspak OÜ Muude vahetoodete hulgimüük | 2,580 € |
| 3190 | Periodent OÜ Hambaravi | 2,579 € |
| 3191 | AKTSIASELTS VENNAD-DAHL Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 2,578 € |
| 3192 | Bisly OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 2,578 € |
| 3193 | Osaühing RIVERMAN INVEST Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 2,578 € |
| 3194 | Raveri Grupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,577 € |
| 3195 | Diameno Business Solutions OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 2,575 € |
| 3196 | ST. LUCAS GALLERY OÜ Meenete, kunstiesemete ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 2,575 € |
| 3197 | OÜ Vitrecon Muud ehituspaigaldustööd | 2,575 € |
| 3198 | osaühing Rondek Elektriinstallatsioon | 2,575 € |
| 3199 | FSK Soojuspump ja Konditsioneer OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 2,575 € |
| 3200 | Gebo Baltics OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,575 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.