Profit TOP 2025 · Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
139 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 201OÜ Lifefit−1,027 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 202Joogaviis OÜ−1,049 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 203OÜ Con Moto−1,095 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,320 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 205NAINE.FIT OÜ−1,330 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 206OÜ Emsikas−1,471 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,530 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 208Hanso OÜ−1,594 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,648 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,702 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,843 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,890 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 213Lyys OÜ−1,914 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 214Vaitrek OÜ−2,004 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −2,036 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −2,136 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 217Shakti OÜ−2,176 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 218Joogataja OÜ−2,545 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −2,553 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 220REBANE OÜ−2,764 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 221Fat2Fit OÜ−3,010 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −3,319 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −3,334 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −3,580 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −3,815 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −4,036 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −4,205 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −4,378 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 229Vermex OÜ−4,793 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 230Oakridge OÜ−4,927 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 231FitFD OÜ−5,063 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −5,944 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 233MIU GROUP OÜ−6,871 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 234Hackfit OÜ−7,635 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 235OÜ hankos−9,068 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −10,642 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 237Megapixel OÜ−10,822 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −11,185 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 239JulFit OÜ−11,572 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 240Crossecco OÜ−14,226 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −25,708 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −29,355 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −55,425 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −57,587 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −157,460 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −273,537 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 201 | OÜ Lifefit Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,027 € |
| 202 | Joogaviis OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,049 € |
| 203 | OÜ Con Moto Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,095 € |
| 204 | Pirita Pilates OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,320 € |
| 205 | NAINE.FIT OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,330 € |
| 206 | OÜ Emsikas Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,471 € |
| 207 | Tervisetreeningud OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,530 € |
| 208 | Hanso OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,594 € |
| 209 | Toidupäevik OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,648 € |
| 210 | Kõrgem Tasand OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,702 € |
| 211 | SUMIN SPORT OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,843 € |
| 212 | OÜ TreeningStuudio Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,890 € |
| 213 | Lyys OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,914 € |
| 214 | Vaitrek OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,004 € |
| 215 | Fitness Rebel OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,036 € |
| 216 | Rekap Spordiklubi OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,136 € |
| 217 | Shakti OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,176 € |
| 218 | Joogataja OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,545 € |
| 219 | FitModelCamp OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,553 € |
| 220 | REBANE OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,764 € |
| 221 | Fat2Fit OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −3,010 € |
| 222 | KAKS PUNKT ÜKS OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −3,319 € |
| 223 | OÜ Spordikomitee Spordi- ja jõusaalide tegevus | −3,334 € |
| 224 | Variety Fitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −3,580 € |
| 225 | Joogapisik OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −3,815 € |
| 226 | Body Philosophy OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,036 € |
| 227 | Spiritjooga OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,205 € |
| 228 | MFB Studio OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,378 € |
| 229 | Vermex OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,793 € |
| 230 | Oakridge OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,927 € |
| 231 | FitFD OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −5,063 € |
| 232 | Control Balance OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −5,944 € |
| 233 | MIU GROUP OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −6,871 € |
| 234 | Hackfit OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −7,635 € |
| 235 | OÜ hankos Spordi- ja jõusaalide tegevus | −9,068 € |
| 236 | OÜ Eesti Sumo Spordi- ja jõusaalide tegevus | −10,642 € |
| 237 | Megapixel OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −10,822 € |
| 238 | Telling Health Center OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −11,185 € |
| 239 | JulFit OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −11,572 € |
| 240 | Crossecco OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −14,226 € |
| 241 | Via Fitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −25,708 € |
| 242 | Ronimiskeskus OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −29,355 € |
| 243 | Reach Fitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −55,425 € |
| 244 | KIVI CLIMBING OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −57,587 € |
| 245 | OÜ Aqva Sport Spordi- ja jõusaalide tegevus | −157,460 € |
| 246 | Spordiklubi Tark Ei Torma OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −273,537 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.