Profit TOP 2025 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
4,553 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 2801Vikma OÜ1,806 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2802Kasumikeskus OÜ1,800 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2803osaühing Deinika1,800 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2804Natural ME OÜ1,799 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2805Kuuhunt OÜ1,798 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2806KRP OÜ1,792 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2807RTeenused OÜ1,791 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,790 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2809Aromer Arved OÜ1,787 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2810Plinooker OÜ1,786 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2811Mikeelia OÜ1,784 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2812Kreedika OÜ1,784 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2813HU Accounts OÜ1,780 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2814Meralia OÜ1,780 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,780 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,778 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2817OÜ Karikakra RP1,776 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,773 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2819Boniteet OÜ1,770 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2820RMA Kapital OÜ1,769 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,768 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,767 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2823Linde OÜ1,761 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2824OÜ Wihtla1,757 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2825Fast Finance OÜ1,756 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2826osaühing Mairee1,753 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2827IK Finance OÜ1,752 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2828ALB teenused UÜ1,748 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,747 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,743 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2831Protemal OÜ1,743 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2832Mgrmp OÜ1,741 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,738 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,737 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2835Digiraam OÜ1,737 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,735 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2837Mirev OÜ1,730 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,725 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2839Belfiore OÜ1,724 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2840Moonaccount OÜ1,719 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,718 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,717 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2843Dagen Kapital OÜ1,716 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,715 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2845Helikal Grupp OÜ1,714 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2846Eveliine OÜ1,714 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,713 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2848Arveline OÜ1,712 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2849TenderAnt OÜ1,711 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2850LIHTRA OÜ1,710 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,707 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2852SkyFlower OÜ1,707 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2853Finantskratt OÜ1,703 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,699 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2855Wopex OÜ1,692 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2856Kaliro OÜ1,689 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,689 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,688 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2859AArmp OÜ1,685 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2860Tax Finance OÜ1,682 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2861NorthPole OÜ1,682 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2862OÜ Kaimari Trade1,681 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2863KONTORATAS OÜ1,681 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2864OÜ FAUTIKA1,681 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2865Aastas kord OÜ1,675 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2866Clandora OÜ1,670 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2867OÜ Kontor1,669 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,668 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2869Arvehoid OÜ1,667 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,665 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2871Birthe OÜ1,664 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2872Rundfunk OÜ1,664 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,663 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,662 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2875Abikaaslane OÜ1,661 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2876Sirje Finants OÜ1,653 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2877PEA Consult OÜ1,652 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2878OÜ Patris1,652 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2879MT Solutions OÜ1,650 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2880osaühing ANDREKO1,645 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2881Valcella OÜ1,638 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2882OÜ Maroblis1,636 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,635 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,632 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2885AM Secrets OÜ1,630 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2886SN Accounting OÜ1,625 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2887NEP Deebet OÜ1,624 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2888Tarmus OÜ1,622 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,615 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,613 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,611 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2892OÜ H&H Partnerid1,611 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2893ResOlving RMP OÜ1,610 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,608 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,608 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,608 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2897PIRKUN OÜ1,606 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2898KMH Teenused OÜ1,603 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,599 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2900RPKM Kontor OÜ1,591 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2801 | Vikma OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,806 € |
| 2802 | Kasumikeskus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,800 € |
| 2803 | osaühing Deinika Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,800 € |
| 2804 | Natural ME OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,799 € |
| 2805 | Kuuhunt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,798 € |
| 2806 | KRP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,792 € |
| 2807 | RTeenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,791 € |
| 2808 | OÜ JK Raamatupidamisteenus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,790 € |
| 2809 | Aromer Arved OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,787 € |
| 2810 | Plinooker OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,786 € |
| 2811 | Mikeelia OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,784 € |
| 2812 | Kreedika OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,784 € |
| 2813 | HU Accounts OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,780 € |
| 2814 | Meralia OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,780 € |
| 2815 | Accounting Bureau OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,780 € |
| 2816 | Kivixson Holding OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,778 € |
| 2817 | OÜ Karikakra RP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,776 € |
| 2818 | Jõgeva Raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,773 € |
| 2819 | Boniteet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,770 € |
| 2820 | RMA Kapital OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,769 € |
| 2821 | RIMA GRUPP Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,768 € |
| 2822 | ACE ACCOUNTING OSAÜHING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,767 € |
| 2823 | Linde OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,761 € |
| 2824 | OÜ Wihtla Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,757 € |
| 2825 | Fast Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,756 € |
| 2826 | osaühing Mairee Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,753 € |
| 2827 | IK Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,752 € |
| 2828 | ALB teenused UÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,748 € |
| 2829 | Intersia Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,747 € |
| 2830 | osaühing Romil A.E. Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,743 € |
| 2831 | Protemal OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,743 € |
| 2832 | Mgrmp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,741 € |
| 2833 | OÜ Kivijärve Kinnisvara Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,738 € |
| 2834 | We Care Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,737 € |
| 2835 | Digiraam OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,737 € |
| 2836 | CONCEPT FINATS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,735 € |
| 2837 | Mirev OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,730 € |
| 2838 | ExactaMind Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,725 € |
| 2839 | Belfiore OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,724 € |
| 2840 | Moonaccount OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,719 € |
| 2841 | ESB Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,718 € |
| 2842 | Elis Accountancy OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,717 € |
| 2843 | Dagen Kapital OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,716 € |
| 2844 | TaliKV Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,715 € |
| 2845 | Helikal Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,714 € |
| 2846 | Eveliine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,714 € |
| 2847 | KNK Konsultatsioonid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,713 € |
| 2848 | Arveline OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,712 € |
| 2849 | TenderAnt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,711 € |
| 2850 | LIHTRA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,710 € |
| 2851 | MP Finantsteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,707 € |
| 2852 | SkyFlower OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,707 € |
| 2853 | Finantskratt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,703 € |
| 2854 | Osaühing HKS Büroo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,699 € |
| 2855 | Wopex OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,692 € |
| 2856 | Kaliro OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,689 € |
| 2857 | Skandia Haldus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,689 € |
| 2858 | Osaühing AKSM Raamatupidamisbüroo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,688 € |
| 2859 | AArmp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,685 € |
| 2860 | Tax Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,682 € |
| 2861 | NorthPole OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,682 € |
| 2862 | OÜ Kaimari Trade Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,681 € |
| 2863 | KONTORATAS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,681 € |
| 2864 | OÜ FAUTIKA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,681 € |
| 2865 | Aastas kord OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,675 € |
| 2866 | Clandora OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,670 € |
| 2867 | OÜ Kontor Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,669 € |
| 2868 | OÜ DeMoN Corporation Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,668 € |
| 2869 | Arvehoid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,667 € |
| 2870 | Paktum Kapital OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,665 € |
| 2871 | Birthe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,664 € |
| 2872 | Rundfunk OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,664 € |
| 2873 | Averial Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,663 € |
| 2874 | OÜ OKB-CONSULTING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,662 € |
| 2875 | Abikaaslane OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,661 € |
| 2876 | Sirje Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,653 € |
| 2877 | PEA Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,652 € |
| 2878 | OÜ Patris Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,652 € |
| 2879 | MT Solutions OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,650 € |
| 2880 | osaühing ANDREKO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,645 € |
| 2881 | Valcella OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,638 € |
| 2882 | OÜ Maroblis Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,636 € |
| 2883 | Osaühing NETRE FINANCE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,635 € |
| 2884 | osaühing ARC Profit Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,632 € |
| 2885 | AM Secrets OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,630 € |
| 2886 | SN Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,625 € |
| 2887 | NEP Deebet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,624 € |
| 2888 | Tarmus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,622 € |
| 2889 | OÜ Crystal de Luxe Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,615 € |
| 2890 | OÜ SVG Raamatupidamine Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,613 € |
| 2891 | Esmafor Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,611 € |
| 2892 | OÜ H&H Partnerid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,611 € |
| 2893 | ResOlving RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,610 € |
| 2894 | Profi Business OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,608 € |
| 2895 | Desired Effect OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,608 € |
| 2896 | R.M. Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,608 € |
| 2897 | PIRKUN OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,606 € |
| 2898 | KMH Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,603 € |
| 2899 | Branding Creators OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,599 € |
| 2900 | RPKM Kontor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,591 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.