Profit TOP 2025 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
4,553 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 7,523 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1402Terogun Grupp OÜ7,522 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,522 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1404AKTIVA RMP OÜ7,482 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1405Aažio Kaks OÜ7,475 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1406Osaühing ESLARUS7,475 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1407Ujap OÜ7,470 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1408Vahimehe OÜ7,467 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1409Palamar Group OÜ7,455 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,438 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1411Osaühing Fortnet7,436 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1412Loomisvägi OÜ7,435 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1413OÜ AILANTE BÜROO7,432 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1414Ekviliibrium OÜ7,429 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,420 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,417 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1417OÜ KAJAK ÜO7,414 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1418Lemaconsult OÜ7,413 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,411 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1420Justinica OÜ7,400 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,398 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1422Cityflow OÜ7,392 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1423AUMENTOS OÜ7,380 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1424FinService OÜ7,364 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1425AB Accounting OÜ7,352 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1426Firmainfo OÜ7,347 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1427Gerdmer OÜ7,347 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1428Paekna Agro OÜ7,345 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1429Oksalaine UÜ7,338 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1430Nuckö Finance OÜ7,328 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1431Finera OÜ7,326 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1432Tiffus OÜ7,320 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1433OÜ Ziiro7,318 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1434HSU OÜ7,316 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1435KV Finants OÜ7,311 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1436Sirenta OÜ7,308 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1437Koterii OÜ7,306 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1438HELI KONTOR OÜ7,284 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1439Temptation OÜ7,281 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1440RP Abi OÜ7,270 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1441OÜ POKIT7,259 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1442M.R & Co OÜ7,254 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1443Osaühing Kevira7,254 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1444Svilmek OÜ7,251 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,244 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1446Versare OÜ7,231 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1447MARYVITA OÜ7,229 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1448OÜ ANNELI RMP7,227 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,223 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1450Kaiten OÜ7,209 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1451Happy Balance OÜ7,205 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1452ASolution OÜ7,204 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1453Riina KRV OÜ7,194 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1454osaühing Okvas7,194 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1455KROMBUX OÜ7,189 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1456OÜ Ruubyke7,188 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1457OÜ Fineesia7,185 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1458ASTA-TRANS OÜ7,181 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,175 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,167 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1461Silen Finance OÜ7,154 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1462Osaühing Roompak7,136 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1463OSAÜHING Saarem7,129 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1464OÜ MEIENIZZA7,116 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1465Finance TVS OÜ7,112 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1466MF Trade OÜ7,112 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1467JSL Finance OÜ7,105 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1468Cassius OÜ7,103 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,099 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1470Käsi Kullas OÜ7,090 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1471Muvakuvi OÜ7,087 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1472Vista EST OÜ7,082 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1473UK Teenused OÜ7,081 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1474OSAÜHING MARENE7,074 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1475KP Tegevus OÜ7,073 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1476Hansaconsult OÜ7,058 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1477Puhaskasum OÜ7,054 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1478Numerine OÜ7,052 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1479Esfico Eesti OÜ7,030 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1480NETO NELI OÜ7,022 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1481Osaühing Nereja7,020 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1482Aila Audit OÜ7,019 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 6,997 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1484Mirten Büroo OÜ6,997 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1485Beitempi OÜ6,995 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1486OÜ EduMax6,990 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 6,990 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1488Bonorum RMP OÜ6,987 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 6,960 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 6,958 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1491Calculatrice OÜ6,957 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1492DRRM Holding OÜ6,955 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 6,954 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1494Attenza OÜ6,953 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1495Revee Finants OÜ6,952 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1496LEVARS OÜ6,951 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1497Sydyco OÜ6,948 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1498OÜ Tammiste talu6,944 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1499Tulutee OÜ6,939 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1500Finlevel OÜ6,926 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1401 | TA Finants osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,523 € |
| 1402 | Terogun Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,522 € |
| 1403 | Accounting Investment OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,522 € |
| 1404 | AKTIVA RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,482 € |
| 1405 | Aažio Kaks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,475 € |
| 1406 | Osaühing ESLARUS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,475 € |
| 1407 | Ujap OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,470 € |
| 1408 | Vahimehe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,467 € |
| 1409 | Palamar Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,455 € |
| 1410 | OÜ Bahovski ja Pojad Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,438 € |
| 1411 | Osaühing Fortnet Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,436 € |
| 1412 | Loomisvägi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,435 € |
| 1413 | OÜ AILANTE BÜROO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,432 € |
| 1414 | Ekviliibrium OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,429 € |
| 1415 | Asset House TF OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,420 € |
| 1416 | ConfidentCloud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,417 € |
| 1417 | OÜ KAJAK ÜO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,414 € |
| 1418 | Lemaconsult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,413 € |
| 1419 | Dastin Holding OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,411 € |
| 1420 | Justinica OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,400 € |
| 1421 | Calcaine Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,398 € |
| 1422 | Cityflow OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,392 € |
| 1423 | AUMENTOS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,380 € |
| 1424 | FinService OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,364 € |
| 1425 | AB Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,352 € |
| 1426 | Firmainfo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,347 € |
| 1427 | Gerdmer OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,347 € |
| 1428 | Paekna Agro OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,345 € |
| 1429 | Oksalaine UÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,338 € |
| 1430 | Nuckö Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,328 € |
| 1431 | Finera OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,326 € |
| 1432 | Tiffus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,320 € |
| 1433 | OÜ Ziiro Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,318 € |
| 1434 | HSU OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,316 € |
| 1435 | KV Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,311 € |
| 1436 | Sirenta OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,308 € |
| 1437 | Koterii OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,306 € |
| 1438 | HELI KONTOR OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,284 € |
| 1439 | Temptation OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,281 € |
| 1440 | RP Abi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,270 € |
| 1441 | OÜ POKIT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,259 € |
| 1442 | M.R & Co OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,254 € |
| 1443 | Osaühing Kevira Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,254 € |
| 1444 | Svilmek OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,251 € |
| 1445 | Rehnutipidamise Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,244 € |
| 1446 | Versare OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,231 € |
| 1447 | MARYVITA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,229 € |
| 1448 | OÜ ANNELI RMP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,227 € |
| 1449 | EP Finantsteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,223 € |
| 1450 | Kaiten OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,209 € |
| 1451 | Happy Balance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,205 € |
| 1452 | ASolution OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,204 € |
| 1453 | Riina KRV OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,194 € |
| 1454 | osaühing Okvas Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,194 € |
| 1455 | KROMBUX OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,189 € |
| 1456 | OÜ Ruubyke Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,188 € |
| 1457 | OÜ Fineesia Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,185 € |
| 1458 | ASTA-TRANS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,181 € |
| 1459 | MV Finants & Capital OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,175 € |
| 1460 | Anmet Finantsarvestus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,167 € |
| 1461 | Silen Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,154 € |
| 1462 | Osaühing Roompak Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,136 € |
| 1463 | OSAÜHING Saarem Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,129 € |
| 1464 | OÜ MEIENIZZA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,116 € |
| 1465 | Finance TVS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,112 € |
| 1466 | MF Trade OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,112 € |
| 1467 | JSL Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,105 € |
| 1468 | Cassius OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,103 € |
| 1469 | MAPCOM BILANSS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,099 € |
| 1470 | Käsi Kullas OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,090 € |
| 1471 | Muvakuvi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,087 € |
| 1472 | Vista EST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,082 € |
| 1473 | UK Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,081 € |
| 1474 | OSAÜHING MARENE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,074 € |
| 1475 | KP Tegevus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,073 € |
| 1476 | Hansaconsult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,058 € |
| 1477 | Puhaskasum OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,054 € |
| 1478 | Numerine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,052 € |
| 1479 | Esfico Eesti OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,030 € |
| 1480 | NETO NELI OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,022 € |
| 1481 | Osaühing Nereja Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,020 € |
| 1482 | Aila Audit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,019 € |
| 1483 | Gvandron Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,997 € |
| 1484 | Mirten Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,997 € |
| 1485 | Beitempi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,995 € |
| 1486 | OÜ EduMax Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,990 € |
| 1487 | Paveta AU Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,990 € |
| 1488 | Bonorum RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,987 € |
| 1489 | OSAÜHING GRE KONSULTATSIOON Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,960 € |
| 1490 | Clever Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,958 € |
| 1491 | Calculatrice OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,957 € |
| 1492 | DRRM Holding OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,955 € |
| 1493 | Osaühing Uroboros Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,954 € |
| 1494 | Attenza OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,953 € |
| 1495 | Revee Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,952 € |
| 1496 | LEVARS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,951 € |
| 1497 | Sydyco OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,948 € |
| 1498 | OÜ Tammiste talu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,944 € |
| 1499 | Tulutee OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,939 € |
| 1500 | Finlevel OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,926 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.