Profit TOP 2025 · Programmeerimine
3,651 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1201NeoLabs OÜ34,624 €Programmeerimine
- 1202B2Boost OÜ34,621 €Programmeerimine
- 34,588 €Programmeerimine
- 34,565 €Programmeerimine
- 1205baltcode OÜ34,454 €Programmeerimine
- 34,392 €Programmeerimine
- 1207Trilena Games OÜ34,385 €Programmeerimine
- 1208Osaühing Dublic34,377 €Programmeerimine
- 1209Restunt OÜ34,355 €Programmeerimine
- 1210i7n Z OÜ34,331 €Programmeerimine
- 34,328 €Programmeerimine
- 1212High-Mobility OÜ34,285 €Programmeerimine
- 1213Levare OÜ34,276 €Programmeerimine
- 34,234 €Programmeerimine
- 1215RealTime OÜ34,232 €Programmeerimine
- 34,195 €Programmeerimine
- 1217Appqa OÜ34,167 €Programmeerimine
- 34,147 €Programmeerimine
- 1219Orka Tek OÜ34,146 €Programmeerimine
- 1220Bind Creative OÜ34,054 €Programmeerimine
- 1221PikIT OÜ34,051 €Programmeerimine
- 1222J&M Software OÜ33,995 €Programmeerimine
- 1223Armoniosa OÜ33,960 €Programmeerimine
- 1224Datake OÜ33,897 €Programmeerimine
- 1225Krabu Tech OÜ33,799 €Programmeerimine
- 1226Olbtech OÜ33,728 €Programmeerimine
- 1227Codest OÜ33,637 €Programmeerimine
- 1228twire OÜ33,619 €Programmeerimine
- 1229Pimelinn OÜ33,598 €Programmeerimine
- 33,551 €Programmeerimine
- 1231Nutsoft OÜ33,445 €Programmeerimine
- 1232CloudGTI OÜ33,413 €Programmeerimine
- 1233FutureCode OÜ33,161 €Programmeerimine
- 1234CleverMark OÜ33,128 €Programmeerimine
- 1235MYKOLIEV OÜ32,976 €Programmeerimine
- 32,926 €Programmeerimine
- 1237NewOffset OÜ32,777 €Programmeerimine
- 1238OÜ Meteorowl32,750 €Programmeerimine
- 1239oxey OÜ32,727 €Programmeerimine
- 1240GravitySoft OÜ32,713 €Programmeerimine
- 32,625 €Programmeerimine
- 1242Gnocial OÜ32,512 €Programmeerimine
- 32,512 €Programmeerimine
- 1244Emporfy OÜ32,473 €Programmeerimine
- 32,470 €Programmeerimine
- 1246Kämbu Invest OÜ32,464 €Programmeerimine
- 1247OÜ Karuott32,390 €Programmeerimine
- 1248OÜ Denuve32,276 €Programmeerimine
- 1249noor.credit OÜ32,183 €Programmeerimine
- 32,126 €Programmeerimine
- 32,076 €Programmeerimine
- 1252RoundDot OÜ32,066 €Programmeerimine
- 32,020 €Programmeerimine
- 1254Encodx OÜ31,926 €Programmeerimine
- 1255Bosona Agency OÜ31,803 €Programmeerimine
- 1256Kaardiväelane OÜ31,707 €Programmeerimine
- 1257HEXABYTE OÜ31,693 €Programmeerimine
- 31,688 €Programmeerimine
- 1259OÜ Felbia31,634 €Programmeerimine
- 1260Cloudware OÜ31,609 €Programmeerimine
- 1261ALVICOMP OÜ31,606 €Programmeerimine
- 1262Chalten IT OÜ31,567 €Programmeerimine
- 31,552 €Programmeerimine
- 1264Omnicipher OÜ31,546 €Programmeerimine
- 1265NERDZLAB OÜ31,541 €Programmeerimine
- 1266Community IT OÜ31,522 €Programmeerimine
- 31,403 €Programmeerimine
- 1268Pegasusdev OÜ31,315 €Programmeerimine
- 1269cloud2840 OÜ31,152 €Programmeerimine
- 1270Pulken OÜ31,118 €Programmeerimine
- 31,060 €Programmeerimine
- 1272Brooklake OÜ31,045 €Programmeerimine
- 1273Tzeison OÜ31,028 €Programmeerimine
- 30,907 €Programmeerimine
- 1275Tractacus OÜ30,888 €Programmeerimine
- 1276Coolio OÜ30,880 €Programmeerimine
- 30,879 €Programmeerimine
- 30,835 €Programmeerimine
- 1279QuickBits OÜ30,823 €Programmeerimine
- 1280INNVIA OÜ30,809 €Programmeerimine
- 30,756 €Programmeerimine
- 1282Raccoon Gang OÜ30,708 €Programmeerimine
- 1283imstor OÜ30,647 €Programmeerimine
- 30,494 €Programmeerimine
- 1285MANUTEAM OÜ30,485 €Programmeerimine
- 1286Dragondev OÜ30,485 €Programmeerimine
- 1287OÜ Kanban30,435 €Programmeerimine
- 30,403 €Programmeerimine
- 1289Longstage OÜ30,315 €Programmeerimine
- 1290bhriid OÜ30,306 €Programmeerimine
- 30,293 €Programmeerimine
- 1292Lionify OÜ30,284 €Programmeerimine
- 1293Linkup Studio OÜ30,262 €Programmeerimine
- 30,257 €Programmeerimine
- 1295ReSys OÜ30,225 €Programmeerimine
- 30,215 €Programmeerimine
- 1297Fanclear OÜ30,210 €Programmeerimine
- 1298KaerusTech OÜ30,187 €Programmeerimine
- 1299Evosol OÜ30,174 €Programmeerimine
- 1300solverant OÜ30,143 €Programmeerimine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1201 | NeoLabs OÜ Programmeerimine | 34,624 € |
| 1202 | B2Boost OÜ Programmeerimine | 34,621 € |
| 1203 | 1k-digital.com OÜ Programmeerimine | 34,588 € |
| 1204 | Pipupapu Production OÜ Programmeerimine | 34,565 € |
| 1205 | baltcode OÜ Programmeerimine | 34,454 € |
| 1206 | Reconnect studio OÜ Programmeerimine | 34,392 € |
| 1207 | Trilena Games OÜ Programmeerimine | 34,385 € |
| 1208 | Osaühing Dublic Programmeerimine | 34,377 € |
| 1209 | Restunt OÜ Programmeerimine | 34,355 € |
| 1210 | i7n Z OÜ Programmeerimine | 34,331 € |
| 1211 | Pohgich Solutions OÜ Programmeerimine | 34,328 € |
| 1212 | High-Mobility OÜ Programmeerimine | 34,285 € |
| 1213 | Levare OÜ Programmeerimine | 34,276 € |
| 1214 | Takumi Digital OÜ Programmeerimine | 34,234 € |
| 1215 | RealTime OÜ Programmeerimine | 34,232 € |
| 1216 | OSAÜHING WOODSTON Programmeerimine | 34,195 € |
| 1217 | Appqa OÜ Programmeerimine | 34,167 € |
| 1218 | Osaühing Axis Grupp Programmeerimine | 34,147 € |
| 1219 | Orka Tek OÜ Programmeerimine | 34,146 € |
| 1220 | Bind Creative OÜ Programmeerimine | 34,054 € |
| 1221 | PikIT OÜ Programmeerimine | 34,051 € |
| 1222 | J&M Software OÜ Programmeerimine | 33,995 € |
| 1223 | Armoniosa OÜ Programmeerimine | 33,960 € |
| 1224 | Datake OÜ Programmeerimine | 33,897 € |
| 1225 | Krabu Tech OÜ Programmeerimine | 33,799 € |
| 1226 | Olbtech OÜ Programmeerimine | 33,728 € |
| 1227 | Codest OÜ Programmeerimine | 33,637 € |
| 1228 | twire OÜ Programmeerimine | 33,619 € |
| 1229 | Pimelinn OÜ Programmeerimine | 33,598 € |
| 1230 | OÜ Prutskyi Group Programmeerimine | 33,551 € |
| 1231 | Nutsoft OÜ Programmeerimine | 33,445 € |
| 1232 | CloudGTI OÜ Programmeerimine | 33,413 € |
| 1233 | FutureCode OÜ Programmeerimine | 33,161 € |
| 1234 | CleverMark OÜ Programmeerimine | 33,128 € |
| 1235 | MYKOLIEV OÜ Programmeerimine | 32,976 € |
| 1236 | Ahmed Abdelhady OÜ Programmeerimine | 32,926 € |
| 1237 | NewOffset OÜ Programmeerimine | 32,777 € |
| 1238 | OÜ Meteorowl Programmeerimine | 32,750 € |
| 1239 | oxey OÜ Programmeerimine | 32,727 € |
| 1240 | GravitySoft OÜ Programmeerimine | 32,713 € |
| 1241 | Serverless Rehab OÜ Programmeerimine | 32,625 € |
| 1242 | Gnocial OÜ Programmeerimine | 32,512 € |
| 1243 | TheUnknownShardz OÜ Programmeerimine | 32,512 € |
| 1244 | Emporfy OÜ Programmeerimine | 32,473 € |
| 1245 | Handmade Solutions OÜ Programmeerimine | 32,470 € |
| 1246 | Kämbu Invest OÜ Programmeerimine | 32,464 € |
| 1247 | OÜ Karuott Programmeerimine | 32,390 € |
| 1248 | OÜ Denuve Programmeerimine | 32,276 € |
| 1249 | noor.credit OÜ Programmeerimine | 32,183 € |
| 1250 | HL WEB SOLUTIONS OÜ Programmeerimine | 32,126 € |
| 1251 | Teliqon Communications OÜ Programmeerimine | 32,076 € |
| 1252 | RoundDot OÜ Programmeerimine | 32,066 € |
| 1253 | Belmisk Solutions OÜ Programmeerimine | 32,020 € |
| 1254 | Encodx OÜ Programmeerimine | 31,926 € |
| 1255 | Bosona Agency OÜ Programmeerimine | 31,803 € |
| 1256 | Kaardiväelane OÜ Programmeerimine | 31,707 € |
| 1257 | HEXABYTE OÜ Programmeerimine | 31,693 € |
| 1258 | osaühing Sunset Software Programmeerimine | 31,688 € |
| 1259 | OÜ Felbia Programmeerimine | 31,634 € |
| 1260 | Cloudware OÜ Programmeerimine | 31,609 € |
| 1261 | ALVICOMP OÜ Programmeerimine | 31,606 € |
| 1262 | Chalten IT OÜ Programmeerimine | 31,567 € |
| 1263 | SophiAstra Systems OÜ Programmeerimine | 31,552 € |
| 1264 | Omnicipher OÜ Programmeerimine | 31,546 € |
| 1265 | NERDZLAB OÜ Programmeerimine | 31,541 € |
| 1266 | Community IT OÜ Programmeerimine | 31,522 € |
| 1267 | StepUp Solutions OÜ Programmeerimine | 31,403 € |
| 1268 | Pegasusdev OÜ Programmeerimine | 31,315 € |
| 1269 | cloud2840 OÜ Programmeerimine | 31,152 € |
| 1270 | Pulken OÜ Programmeerimine | 31,118 € |
| 1271 | Xact Technology Solutions OÜ Programmeerimine | 31,060 € |
| 1272 | Brooklake OÜ Programmeerimine | 31,045 € |
| 1273 | Tzeison OÜ Programmeerimine | 31,028 € |
| 1274 | Design Machines OÜ Programmeerimine | 30,907 € |
| 1275 | Tractacus OÜ Programmeerimine | 30,888 € |
| 1276 | Coolio OÜ Programmeerimine | 30,880 € |
| 1277 | Solution Laboratories OÜ Programmeerimine | 30,879 € |
| 1278 | OSAÜHING INVERSION SOFTWARE Programmeerimine | 30,835 € |
| 1279 | QuickBits OÜ Programmeerimine | 30,823 € |
| 1280 | INNVIA OÜ Programmeerimine | 30,809 € |
| 1281 | Lazy Cat Media OÜ Programmeerimine | 30,756 € |
| 1282 | Raccoon Gang OÜ Programmeerimine | 30,708 € |
| 1283 | imstor OÜ Programmeerimine | 30,647 € |
| 1284 | EKHL Varahaldus OÜ Programmeerimine | 30,494 € |
| 1285 | MANUTEAM OÜ Programmeerimine | 30,485 € |
| 1286 | Dragondev OÜ Programmeerimine | 30,485 € |
| 1287 | OÜ Kanban Programmeerimine | 30,435 € |
| 1288 | Arounda Agency OÜ Programmeerimine | 30,403 € |
| 1289 | Longstage OÜ Programmeerimine | 30,315 € |
| 1290 | bhriid OÜ Programmeerimine | 30,306 € |
| 1291 | OÜ EESTIOFINSA Statistics Programmeerimine | 30,293 € |
| 1292 | Lionify OÜ Programmeerimine | 30,284 € |
| 1293 | Linkup Studio OÜ Programmeerimine | 30,262 € |
| 1294 | Frontlite Ventures OÜ Programmeerimine | 30,257 € |
| 1295 | ReSys OÜ Programmeerimine | 30,225 € |
| 1296 | Iconic Investments OÜ Programmeerimine | 30,215 € |
| 1297 | Fanclear OÜ Programmeerimine | 30,210 € |
| 1298 | KaerusTech OÜ Programmeerimine | 30,187 € |
| 1299 | Evosol OÜ Programmeerimine | 30,174 € |
| 1300 | solverant OÜ Programmeerimine | 30,143 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.