Profit TOP 2025 · Kaubavedu maanteel
1,986 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 201TIM TRANS OÜ71,649 €Kaubavedu maanteel
- 71,548 €Kaubavedu maanteel
- 71,547 €Kaubavedu maanteel
- 71,485 €Kaubavedu maanteel
- 71,188 €Kaubavedu maanteel
- 70,888 €Kaubavedu maanteel
- 207Ruuben OÜ70,767 €Kaubavedu maanteel
- 70,728 €Kaubavedu maanteel
- 70,634 €Kaubavedu maanteel
- 70,521 €Kaubavedu maanteel
- 70,008 €Kaubavedu maanteel
- 69,742 €Kaubavedu maanteel
- 69,507 €Kaubavedu maanteel
- 68,944 €Kaubavedu maanteel
- 68,781 €Kaubavedu maanteel
- 68,600 €Kaubavedu maanteel
- 66,713 €Kaubavedu maanteel
- 66,659 €Kaubavedu maanteel
- 66,217 €Kaubavedu maanteel
- 220Mekster OÜ66,027 €Kaubavedu maanteel
- 66,005 €Kaubavedu maanteel
- 65,698 €Kaubavedu maanteel
- 65,562 €Kaubavedu maanteel
- 224Milway OÜ65,505 €Kaubavedu maanteel
- 225OÜ Stellatek65,077 €Kaubavedu maanteel
- 64,835 €Kaubavedu maanteel
- 227Trans.TG OÜ64,635 €Kaubavedu maanteel
- 64,630 €Kaubavedu maanteel
- 64,564 €Kaubavedu maanteel
- 64,283 €Kaubavedu maanteel
- 231OÜ Atoberg63,064 €Kaubavedu maanteel
- 62,604 €Kaubavedu maanteel
- 62,067 €Kaubavedu maanteel
- 62,063 €Kaubavedu maanteel
- 61,713 €Kaubavedu maanteel
- 61,581 €Kaubavedu maanteel
- 61,560 €Kaubavedu maanteel
- 61,369 €Kaubavedu maanteel
- 61,038 €Kaubavedu maanteel
- 60,647 €Kaubavedu maanteel
- 60,563 €Kaubavedu maanteel
- 60,237 €Kaubavedu maanteel
- 60,144 €Kaubavedu maanteel
- 59,878 €Kaubavedu maanteel
- 59,499 €Kaubavedu maanteel
- 246Tiigiste OÜ58,819 €Kaubavedu maanteel
- 58,802 €Kaubavedu maanteel
- 58,773 €Kaubavedu maanteel
- 249Aabani OÜ58,536 €Kaubavedu maanteel
- 250TT Trans OÜ58,390 €Kaubavedu maanteel
- 57,555 €Kaubavedu maanteel
- 57,480 €Kaubavedu maanteel
- 57,263 €Kaubavedu maanteel
- 254Lumbres OÜ57,193 €Kaubavedu maanteel
- 56,755 €Kaubavedu maanteel
- 256IDEACOM OÜ56,114 €Kaubavedu maanteel
- 257AMK Grupp OÜ56,063 €Kaubavedu maanteel
- 258OÜ P&K veod55,660 €Kaubavedu maanteel
- 55,407 €Kaubavedu maanteel
- 55,224 €Kaubavedu maanteel
- 55,185 €Kaubavedu maanteel
- 54,331 €Kaubavedu maanteel
- 54,272 €Kaubavedu maanteel
- 54,248 €Kaubavedu maanteel
- 54,106 €Kaubavedu maanteel
- 54,069 €Kaubavedu maanteel
- 53,957 €Kaubavedu maanteel
- 268Gregato OÜ53,917 €Kaubavedu maanteel
- 269OÜ BESTRAN53,722 €Kaubavedu maanteel
- 53,685 €Kaubavedu maanteel
- 53,628 €Kaubavedu maanteel
- 53,407 €Kaubavedu maanteel
- 53,296 €Kaubavedu maanteel
- 53,102 €Kaubavedu maanteel
- 52,752 €Kaubavedu maanteel
- 51,696 €Kaubavedu maanteel
- 51,383 €Kaubavedu maanteel
- 278OÜ Virtin51,307 €Kaubavedu maanteel
- 50,973 €Kaubavedu maanteel
- 280MS LOGIC OÜ50,802 €Kaubavedu maanteel
- 50,687 €Kaubavedu maanteel
- 50,485 €Kaubavedu maanteel
- 50,409 €Kaubavedu maanteel
- 50,000 €Kaubavedu maanteel
- 49,742 €Kaubavedu maanteel
- 286VABAX OÜ49,625 €Kaubavedu maanteel
- 49,139 €Kaubavedu maanteel
- 288Veotrans OÜ48,917 €Kaubavedu maanteel
- 289Elramos OÜ48,859 €Kaubavedu maanteel
- 290FixorPro OÜ48,151 €Kaubavedu maanteel
- 47,652 €Kaubavedu maanteel
- 292A-TRANS OÜ47,549 €Kaubavedu maanteel
- 46,555 €Kaubavedu maanteel
- 46,541 €Kaubavedu maanteel
- 46,487 €Kaubavedu maanteel
- 46,469 €Kaubavedu maanteel
- 297REDMERK OÜ46,380 €Kaubavedu maanteel
- 298Seguvedu OÜ46,292 €Kaubavedu maanteel
- 46,258 €Kaubavedu maanteel
- 300malbos OÜ46,195 €Kaubavedu maanteel
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 201 | TIM TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 71,649 € |
| 202 | Osaühing Camion Kaubavedu maanteel | 71,548 € |
| 203 | ERE Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 71,547 € |
| 204 | OÜ Saliselt Transport Kaubavedu maanteel | 71,485 € |
| 205 | Akatrans Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 71,188 € |
| 206 | Osaühing Tenton Kaubavedu maanteel | 70,888 € |
| 207 | Ruuben OÜ Kaubavedu maanteel | 70,767 € |
| 208 | Cargobuild Osaühing Kaubavedu maanteel | 70,728 € |
| 209 | OSAÜHING ALONEWOLF Kaubavedu maanteel | 70,634 € |
| 210 | Transport Partners Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 70,521 € |
| 211 | Osaühing VLV-Transport Kaubavedu maanteel | 70,008 € |
| 212 | OÜ Jaotusveod Kaubavedu maanteel | 69,742 € |
| 213 | Madmar Services OÜ Kaubavedu maanteel | 69,507 € |
| 214 | osaühing Misinar Kaubavedu maanteel | 68,944 € |
| 215 | Osaühing Sutlema Mets Kaubavedu maanteel | 68,781 € |
| 216 | NorthWay Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 68,600 € |
| 217 | GologRecycling OÜ Kaubavedu maanteel | 66,713 € |
| 218 | Keila Kallur OÜ Kaubavedu maanteel | 66,659 € |
| 219 | ProMet Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 66,217 € |
| 220 | Mekster OÜ Kaubavedu maanteel | 66,027 € |
| 221 | Spirit Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 66,005 € |
| 222 | Prügiekspert OÜ Kaubavedu maanteel | 65,698 € |
| 223 | Continental Express OÜ Kaubavedu maanteel | 65,562 € |
| 224 | Milway OÜ Kaubavedu maanteel | 65,505 € |
| 225 | OÜ Stellatek Kaubavedu maanteel | 65,077 € |
| 226 | T&J TERMINAL OÜ Kaubavedu maanteel | 64,835 € |
| 227 | Trans.TG OÜ Kaubavedu maanteel | 64,635 € |
| 228 | Osaühing A.K.BUSS Kaubavedu maanteel | 64,630 € |
| 229 | VAIKSI VEOD OÜ Kaubavedu maanteel | 64,564 € |
| 230 | Osaühing Expressveod Kaubavedu maanteel | 64,283 € |
| 231 | OÜ Atoberg Kaubavedu maanteel | 63,064 € |
| 232 | Fortuna Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 62,604 € |
| 233 | Linford Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 62,067 € |
| 234 | Osaühing BETMIXER Kaubavedu maanteel | 62,063 € |
| 235 | StarLine Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 61,713 € |
| 236 | DEFTON OSAÜHING Kaubavedu maanteel | 61,581 € |
| 237 | Osaühing Tarvas Invest Kaubavedu maanteel | 61,560 € |
| 238 | CargoProff OÜ Kaubavedu maanteel | 61,369 € |
| 239 | M500 Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 61,038 € |
| 240 | GLOBALLINE OÜ Kaubavedu maanteel | 60,647 € |
| 241 | SR-Transit OÜ Kaubavedu maanteel | 60,563 € |
| 242 | Rimal Group OÜ Kaubavedu maanteel | 60,237 € |
| 243 | OÜ Giveno Logistics Kaubavedu maanteel | 60,144 € |
| 244 | Osaühing Rannavälja Veod Kaubavedu maanteel | 59,878 € |
| 245 | TRANSITEST OÜ Kaubavedu maanteel | 59,499 € |
| 246 | Tiigiste OÜ Kaubavedu maanteel | 58,819 € |
| 247 | RASCH TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 58,802 € |
| 248 | Osaühing RL TEENUSED Kaubavedu maanteel | 58,773 € |
| 249 | Aabani OÜ Kaubavedu maanteel | 58,536 € |
| 250 | TT Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 58,390 € |
| 251 | Continental Expert OÜ Kaubavedu maanteel | 57,555 € |
| 252 | R.Kalmus Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 57,480 € |
| 253 | osaühing Tammex Grupp Kaubavedu maanteel | 57,263 € |
| 254 | Lumbres OÜ Kaubavedu maanteel | 57,193 € |
| 255 | Leotal Service OÜ Kaubavedu maanteel | 56,755 € |
| 256 | IDEACOM OÜ Kaubavedu maanteel | 56,114 € |
| 257 | AMK Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 56,063 € |
| 258 | OÜ P&K veod Kaubavedu maanteel | 55,660 € |
| 259 | Osaühing CANTER INVEST Kaubavedu maanteel | 55,407 € |
| 260 | OÜ MÜÜGIEKSPERT Kaubavedu maanteel | 55,224 € |
| 261 | Osaühing FLORIADA Kaubavedu maanteel | 55,185 € |
| 262 | OSAÜHING VALSID Kaubavedu maanteel | 54,331 € |
| 263 | Forega Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 54,272 € |
| 264 | SolDre Investeeringud OÜ Kaubavedu maanteel | 54,248 € |
| 265 | Circle K Transport Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 54,106 € |
| 266 | CURRUS R&S OÜ Kaubavedu maanteel | 54,069 € |
| 267 | MIHMAR TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 53,957 € |
| 268 | Gregato OÜ Kaubavedu maanteel | 53,917 € |
| 269 | OÜ BESTRAN Kaubavedu maanteel | 53,722 € |
| 270 | MBT Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 53,685 € |
| 271 | A.U TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 53,628 € |
| 272 | Alcandra Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 53,407 € |
| 273 | Sandia Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 53,296 € |
| 274 | aktsiaselts Jupiter Plus Kaubavedu maanteel | 53,102 € |
| 275 | JO Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 52,752 € |
| 276 | Egert Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 51,696 € |
| 277 | Premium Performance OÜ Kaubavedu maanteel | 51,383 € |
| 278 | OÜ Virtin Kaubavedu maanteel | 51,307 € |
| 279 | Osaühing TransLog Est Kaubavedu maanteel | 50,973 € |
| 280 | MS LOGIC OÜ Kaubavedu maanteel | 50,802 € |
| 281 | ADVIN GRUPP OÜ Kaubavedu maanteel | 50,687 € |
| 282 | ATES Group OÜ Kaubavedu maanteel | 50,485 € |
| 283 | OÜ NBI Teenused Kaubavedu maanteel | 50,409 € |
| 284 | OÜ HANSATOR TRANS Kaubavedu maanteel | 50,000 € |
| 285 | Lovantrans OÜ Kaubavedu maanteel | 49,742 € |
| 286 | VABAX OÜ Kaubavedu maanteel | 49,625 € |
| 287 | Osaühing Tarko Veod Kaubavedu maanteel | 49,139 € |
| 288 | Veotrans OÜ Kaubavedu maanteel | 48,917 € |
| 289 | Elramos OÜ Kaubavedu maanteel | 48,859 € |
| 290 | FixorPro OÜ Kaubavedu maanteel | 48,151 € |
| 291 | OÜ Simsoni Grupp Kaubavedu maanteel | 47,652 € |
| 292 | A-TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 47,549 € |
| 293 | Avantex Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 46,555 € |
| 294 | Spotoflogistics OÜ Kaubavedu maanteel | 46,541 € |
| 295 | Osaühing VARMAGRUPP Kaubavedu maanteel | 46,487 € |
| 296 | NTV Transgroup osaühing Kaubavedu maanteel | 46,469 € |
| 297 | REDMERK OÜ Kaubavedu maanteel | 46,380 € |
| 298 | Seguvedu OÜ Kaubavedu maanteel | 46,292 € |
| 299 | Up Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 46,258 € |
| 300 | malbos OÜ Kaubavedu maanteel | 46,195 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.