Profit TOP 2025 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
3,768 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 23,047 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1002Dahbut Ehitus OÜ22,962 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1003Europium OÜ22,866 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,853 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,845 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1006Silur OÜ22,829 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1007Tare Ehitus OÜ22,793 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1008TORM Ehitus OÜ22,693 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1009FIX OÜ22,678 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1010Vtox OÜ22,677 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,648 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1012Tarobi OÜ22,642 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1013Eesticlar OÜ22,633 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1014OÜ SP Ehitus22,619 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,599 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1016OÜ Tagdiny22,588 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1017OÜ SPRINGHILL22,572 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,550 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1019Argnom OÜ22,547 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1020osaühing Color22,529 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1021RTKFassaad OÜ22,527 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,526 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1023Mirall Casa OÜ22,521 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1024KRA Ehitus OÜ22,495 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1025Lääne OÜ22,415 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1026Artemis Grupp OÜ22,403 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,374 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1028VPYP Ehitus OÜ22,347 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1029Lexland OÜ22,346 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1030Pollar OÜ22,345 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1031Samuel Group OÜ22,339 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1032OÜ TIG BUILDER22,241 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1033Nordsan Grupp OÜ22,233 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1034Lante Ehitus OÜ22,222 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1035Rmehitus OÜ22,217 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,185 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,177 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1038TMA Group OÜ22,162 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,148 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1040Stein Company OÜ22,083 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1041Innopol Group OÜ22,033 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1042Ralf OÜ22,007 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1043ApEst Ehitus OÜ21,984 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1044ABC TENT OÜ21,964 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1045Kagu Projekt OÜ21,961 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,949 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1047Artven Ehitus OÜ21,941 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1048Forma OÜ21,884 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,859 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1050ALEEGA OÜ21,846 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1051KT Kiviehitus OÜ21,838 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,816 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1053Artifex OÜ21,712 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1054OÜ Fitosein21,679 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1055Montech OÜ21,659 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,636 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,608 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,596 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1059OÜ ROMRAKENNUS21,595 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1060Hantal Invest OÜ21,569 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1061Villak&Puu OÜ21,524 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,517 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,506 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1064ARMAGEST OÜ21,445 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1065Woogs OÜ21,388 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1066REMLOCK OÜ21,375 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1067ProFassaad OÜ21,362 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1068Digitalis OÜ21,333 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1069Revato Ehitus OÜ21,313 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 21,288 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1071OÜ GSJK21,205 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1072TMT wision OÜ21,202 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1073Kemp Grupp OÜ21,186 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1074MH-Con OÜ21,144 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1075OÜ Stenco Grupp21,095 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1076Plaadisepad OÜ21,093 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1077Kiired Käed OÜ21,085 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1078Sulev Ehitus OÜ21,080 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1079valupagar OÜ21,017 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1080Krusem ehitus OÜ20,886 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 20,783 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1082HPC Projektid OÜ20,773 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1083Tepehitus OÜ20,766 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 20,761 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1085OÜ Adesse Ehitus20,743 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1086Power 365 OÜ20,740 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1087Koidumetsa OÜ20,739 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1088OÜ Cityehitus20,727 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1089alesan ehitus OÜ20,719 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 20,692 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1091Mghouse OÜ20,667 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1092OÜ JAUSEL20,655 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1093Svebet OÜ20,627 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1094TOP TUGI OÜ20,611 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 20,570 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1096Treverk OÜ20,566 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1097Honeston OÜ20,556 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1098TAIREK OÜ20,543 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1099OÜ Järvasilla20,520 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1100West Unico OÜ20,438 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1001 | Eltanin Design OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,047 € |
| 1002 | Dahbut Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,962 € |
| 1003 | Europium OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,866 € |
| 1004 | Katuseabi Tartu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,853 € |
| 1005 | Bokessel Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,845 € |
| 1006 | Silur OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,829 € |
| 1007 | Tare Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,793 € |
| 1008 | TORM Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,693 € |
| 1009 | FIX OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,678 € |
| 1010 | Vtox OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,677 € |
| 1011 | Holmeter Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,648 € |
| 1012 | Tarobi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,642 € |
| 1013 | Eesticlar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,633 € |
| 1014 | OÜ SP Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,619 € |
| 1015 | Gustaf Tallinn OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,599 € |
| 1016 | OÜ Tagdiny Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,588 € |
| 1017 | OÜ SPRINGHILL Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,572 € |
| 1018 | Klavan & Klavan OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,550 € |
| 1019 | Argnom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,547 € |
| 1020 | osaühing Color Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,529 € |
| 1021 | RTKFassaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,527 € |
| 1022 | Sisustus Stuudio OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,526 € |
| 1023 | Mirall Casa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,521 € |
| 1024 | KRA Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,495 € |
| 1025 | Lääne OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,415 € |
| 1026 | Artemis Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,403 € |
| 1027 | osaühing Eleks Haldus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,374 € |
| 1028 | VPYP Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,347 € |
| 1029 | Lexland OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,346 € |
| 1030 | Pollar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,345 € |
| 1031 | Samuel Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,339 € |
| 1032 | OÜ TIG BUILDER Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,241 € |
| 1033 | Nordsan Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,233 € |
| 1034 | Lante Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,222 € |
| 1035 | Rmehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,217 € |
| 1036 | Exton Teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,185 € |
| 1037 | Märdi Puukoda Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,177 € |
| 1038 | TMA Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,162 € |
| 1039 | Tallinnan Elementti OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,148 € |
| 1040 | Stein Company OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,083 € |
| 1041 | Innopol Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,033 € |
| 1042 | Ralf OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,007 € |
| 1043 | ApEst Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,984 € |
| 1044 | ABC TENT OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,964 € |
| 1045 | Kagu Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,961 € |
| 1046 | Fastfassaad hooldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,949 € |
| 1047 | Artven Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,941 € |
| 1048 | Forma OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,884 € |
| 1049 | MT Installation OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,859 € |
| 1050 | ALEEGA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,846 € |
| 1051 | KT Kiviehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,838 € |
| 1052 | Trendex Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,816 € |
| 1053 | Artifex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,712 € |
| 1054 | OÜ Fitosein Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,679 € |
| 1055 | Montech OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,659 € |
| 1056 | Eslanta Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,636 € |
| 1057 | Graniter Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,608 € |
| 1058 | TEE Ehitusteenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,596 € |
| 1059 | OÜ ROMRAKENNUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,595 € |
| 1060 | Hantal Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,569 € |
| 1061 | Villak&Puu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,524 € |
| 1062 | Verksted Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,517 € |
| 1063 | Osaühing Tulama Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,506 € |
| 1064 | ARMAGEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,445 € |
| 1065 | Woogs OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,388 € |
| 1066 | REMLOCK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,375 € |
| 1067 | ProFassaad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,362 € |
| 1068 | Digitalis OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,333 € |
| 1069 | Revato Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,313 € |
| 1070 | Osaühing Tinbox Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,288 € |
| 1071 | OÜ GSJK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,205 € |
| 1072 | TMT wision OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,202 € |
| 1073 | Kemp Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,186 € |
| 1074 | MH-Con OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,144 € |
| 1075 | OÜ Stenco Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,095 € |
| 1076 | Plaadisepad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,093 € |
| 1077 | Kiired Käed OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,085 € |
| 1078 | Sulev Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,080 € |
| 1079 | valupagar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 21,017 € |
| 1080 | Krusem ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,886 € |
| 1081 | Eht Loodusehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,783 € |
| 1082 | HPC Projektid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,773 € |
| 1083 | Tepehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,766 € |
| 1084 | Osaühing Geromint Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,761 € |
| 1085 | OÜ Adesse Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,743 € |
| 1086 | Power 365 OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,740 € |
| 1087 | Koidumetsa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,739 € |
| 1088 | OÜ Cityehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,727 € |
| 1089 | alesan ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,719 € |
| 1090 | Terox Solutions OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,692 € |
| 1091 | Mghouse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,667 € |
| 1092 | OÜ JAUSEL Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,655 € |
| 1093 | Svebet OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,627 € |
| 1094 | TOP TUGI OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,611 € |
| 1095 | Luhamaa Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,570 € |
| 1096 | Treverk OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,566 € |
| 1097 | Honeston OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,556 € |
| 1098 | TAIREK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,543 € |
| 1099 | OÜ Järvasilla Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,520 € |
| 1100 | West Unico OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,438 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.