Estonian companies by sector · Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
Profit TOP 2025 · Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
173 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- −9,145 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 302Danomil OÜ−9,784 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 303Naat OÜ−10,237 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −11,075 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −11,935 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −12,395 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −13,442 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −14,058 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −14,081 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −14,845 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 311Shalott OÜ−15,947 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −16,479 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 313Atra Põld OÜ−17,372 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 314Mudvil OÜ−17,782 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −18,110 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −18,122 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −19,095 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −19,215 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −20,186 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −20,700 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 321Kartvil OÜ−27,678 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −31,898 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −40,490 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −41,166 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −43,327 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 326Maajõud OÜ−45,616 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- −66,098 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −75,324 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 329Võõbus OÜ−124,310 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −244,309 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −334,934 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- −802,864 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 301 | OÜ Luunja Maasikas Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −9,145 € |
| 302 | Danomil OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −9,784 € |
| 303 | Naat OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −10,237 € |
| 304 | KUTO Tootmine OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −11,075 € |
| 305 | UÜ Evecon Solar 420 Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −11,935 € |
| 306 | Peakoka peenar OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −12,395 € |
| 307 | Pirn ja Pipar OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −13,442 € |
| 308 | Hauston Grupp OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −14,058 € |
| 309 | Osaühing Karre Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −14,081 € |
| 310 | Osaühing Pandivere Kartulikasvatus Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −14,845 € |
| 311 | Shalott OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −15,947 € |
| 312 | OÜ Voorepealse Köögiviljad Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −16,479 € |
| 313 | Atra Põld OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −17,372 € |
| 314 | Mudvil OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −17,782 € |
| 315 | OÜ AMORELLA AIAND Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −18,110 € |
| 316 | Leese mahe OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −18,122 € |
| 317 | Viiekümne Kilomeetri Talu Osaühing Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −19,095 € |
| 318 | Verevi Aed OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −19,215 € |
| 319 | Raudsepa BESS Rights OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −20,186 € |
| 320 | osaühing LUUNJA KÖÖGIVILI Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −20,700 € |
| 321 | Kartvil OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −27,678 € |
| 322 | Lenno Koddala OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −31,898 € |
| 323 | Vainu Talu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −40,490 € |
| 324 | OÜ Judin Agro Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −41,166 € |
| 325 | OÜ Kartuliait Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −43,327 € |
| 326 | Maajõud OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | −45,616 € |
| 327 | Vederobalt OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −66,098 € |
| 328 | Saulepa Põllud OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −75,324 € |
| 329 | Võõbus OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −124,310 € |
| 330 | Shroomwell Innovation OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −244,309 € |
| 331 | Nord Garlic OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −334,934 € |
| 332 | OSAÜHING K & G SAARELT Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | −802,864 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.