Profit TOP 2025 · Võru maakond
1,969 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 16,749 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 16,578 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 503SunRoad OÜ16,576 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,542 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 16,493 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 16,476 €Programmeerimine
- 16,399 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 16,365 €Metsavarumine
- 509Provili OÜ16,359 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 510TRADEPARK OÜ16,355 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 511RANNARAHU OÜ16,331 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 16,306 €Autode tehniline ülevaatus
- 513OÜ Kopamati16,217 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 514OÜ Sumee16,168 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 515Sahe OÜ16,168 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 16,063 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 517KULDMASK OÜ16,048 €Muusikute lavaline tegevus
- 15,783 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 519OÜ HEVETRANS15,773 €Kaubavedu maanteel
- 15,717 €Segapõllumajandus
- 15,707 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 15,661 €Kutseõppeasutused
- 523HUT Eesti OÜ15,658 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 524VPT Varad OÜ15,645 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 15,636 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 526Tranvok OÜ15,627 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 15,389 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 528Novik OÜ15,323 €Metsavarumine
- 529Almafi OÜ15,205 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 530Profitly OÜ15,188 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 15,164 €Elektripaigaldustööd
- 532PigiProff OÜ15,156 €Katusetööd
- 15,148 €Muusika- ja kunstiõpe
- 534InmerKris OÜ15,015 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 535Alakõivu OÜ14,953 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 536Mõisaait OÜ14,938 €Külalistemajad
- 14,914 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,890 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 14,827 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 540Toomemägi OÜ14,787 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 14,771 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 542OÜ ASPIC14,736 €Puhkemajad
- 543Crawler OÜ14,712 €Mootorsõidukite jaemüük
- 14,711 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 545Rumirex OÜ14,657 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 14,614 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 547MV Veod OÜ14,574 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 548SIBERI OÜ14,535 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 14,488 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 14,463 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 14,365 €Metsavarumine
- 552AVARA OÜ14,326 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 14,313 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 14,301 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 555Aimvirgo OÜ14,274 €Taimekasvatuse abitegevused
- 556Exest OÜ14,260 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 14,236 €Õendusabi osutamine
- 14,224 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 14,221 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 14,213 €Metsavarumine
- 14,120 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 562Vodi OÜ14,083 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 563Siidipuu OÜ14,018 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 564Miretok OÜ13,954 €Logistikaalane tegevus
- 13,941 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 13,850 €Keeleõpe
- 13,849 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 568OÜ AHTI KÕIV13,845 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 569Metsaru OÜ13,793 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 13,684 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 13,630 €Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus
- 13,622 €Metsavarumine
- 13,600 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 574KinoGlaz OÜ13,593 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 575Aldova OÜ13,540 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 576Reh OÜ13,529 €Fotograafia
- 577Lisasõit OÜ13,507 €Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused
- 578M92 OÜ13,486 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 579OÜ UNOSEL13,477 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 580Telvinet OÜ13,470 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 581OÜ HUMLE13,420 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 582TRAC ML OÜ13,378 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 583Alertis OÜ13,370 €Elusloomade hulgimüük
- 13,320 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 13,252 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 13,194 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 587MahePoiss OÜ13,194 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 13,174 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 589OÜ Zetod13,117 €Muusikute lavaline tegevus
- 13,000 €Mootorsõidukite jaemüük
- 591Hiirtex OÜ12,973 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 12,913 €Pakendamine
- 593CARSLAND OÜ12,907 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 594Paadsapuu OÜ12,862 €Mesindus
- 595OÜ ESTIRUA12,856 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 12,823 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 597Tarkowood OÜ12,800 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 598Saadus OÜ12,795 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 12,707 €Keeleõpe
- 12,685 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 501 | Jaja Furniture OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 16,749 € |
| 502 | Premium Brands OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 16,578 € |
| 503 | SunRoad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,576 € |
| 504 | Sampro Invest OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 16,542 € |
| 505 | TauMet Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,493 € |
| 506 | Nisaba Solutions OÜ Programmeerimine | 16,476 € |
| 507 | DelBri Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,399 € |
| 508 | LN Kapital OÜ Metsavarumine | 16,365 € |
| 509 | Provili OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 16,359 € |
| 510 | TRADEPARK OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 16,355 € |
| 511 | RANNARAHU OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 16,331 € |
| 512 | Osaühing AUTOVEDUR Autode tehniline ülevaatus | 16,306 € |
| 513 | OÜ Kopamati Maastiku hooldus ja korrashoid | 16,217 € |
| 514 | OÜ Sumee Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 16,168 € |
| 515 | Sahe OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 16,168 € |
| 516 | OÜ MARTVAR AUTO Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 16,063 € |
| 517 | KULDMASK OÜ Muusikute lavaline tegevus | 16,048 € |
| 518 | OÜ Puiga Palk Puidu töötlemine ja viimistlemine | 15,783 € |
| 519 | OÜ HEVETRANS Kaubavedu maanteel | 15,773 € |
| 520 | Kaoseandre OÜ Segapõllumajandus | 15,717 € |
| 521 | JAKO Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 15,707 € |
| 522 | Sakrumi Koolituskeskus OÜ Kutseõppeasutused | 15,661 € |
| 523 | HUT Eesti OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 15,658 € |
| 524 | VPT Varad OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,645 € |
| 525 | OÜ T.A Varahaldus Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 15,636 € |
| 526 | Tranvok OÜ Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 15,627 € |
| 527 | JEFF ESTONIA OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 15,389 € |
| 528 | Novik OÜ Metsavarumine | 15,323 € |
| 529 | Almafi OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,205 € |
| 530 | Profitly OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 15,188 € |
| 531 | Digital Holding OÜ Elektripaigaldustööd | 15,164 € |
| 532 | PigiProff OÜ Katusetööd | 15,156 € |
| 533 | Rainland Music OÜ Muusika- ja kunstiõpe | 15,148 € |
| 534 | InmerKris OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,015 € |
| 535 | Alakõivu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 14,953 € |
| 536 | Mõisaait OÜ Külalistemajad | 14,938 € |
| 537 | Särav Kaar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,914 € |
| 538 | Accountech OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,890 € |
| 539 | PTR invest OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 14,827 € |
| 540 | Toomemägi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,787 € |
| 541 | OÜ VIP-Mööbel Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 14,771 € |
| 542 | OÜ ASPIC Puhkemajad | 14,736 € |
| 543 | Crawler OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 14,712 € |
| 544 | MB Service OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 14,711 € |
| 545 | Rumirex OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 14,657 € |
| 546 | Kagu Metsahooldus Grupp OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 14,614 € |
| 547 | MV Veod OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 14,574 € |
| 548 | SIBERI OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 14,535 € |
| 549 | RANDE AGRO OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 14,488 € |
| 550 | Hennest Grupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,463 € |
| 551 | Priidu Isak OÜ Metsavarumine | 14,365 € |
| 552 | AVARA OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,326 € |
| 553 | L.K.PROJEKT OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,313 € |
| 554 | Jaan Vene Projektbüroo OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 14,301 € |
| 555 | Aimvirgo OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 14,274 € |
| 556 | Exest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,260 € |
| 557 | Krislin Palm Õendusabi OÜ Õendusabi osutamine | 14,236 € |
| 558 | R&K Palvelu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,224 € |
| 559 | Teadusküllus OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 14,221 € |
| 560 | Osaühing LASVA AGRO Metsavarumine | 14,213 € |
| 561 | OÜ ARENGUPROJEKTID Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 14,120 € |
| 562 | Vodi OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 14,083 € |
| 563 | Siidipuu OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 14,018 € |
| 564 | Miretok OÜ Logistikaalane tegevus | 13,954 € |
| 565 | OÜ Väike-Kaoseandre Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,941 € |
| 566 | Sprachinstitut OÜ Keeleõpe | 13,850 € |
| 567 | osaühing Meisli Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 13,849 € |
| 568 | OÜ AHTI KÕIV Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,845 € |
| 569 | Metsaru OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,793 € |
| 570 | OÜ Kaagu Hirve Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 13,684 € |
| 571 | Progress Trading and Marketing PTM OÜ Väärtpaberite ja kaubalepingute maaklerlus | 13,630 € |
| 572 | OÜ Rainholzer Metsavarumine | 13,622 € |
| 573 | Kõlbi Agro OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 13,600 € |
| 574 | KinoGlaz OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 13,593 € |
| 575 | Aldova OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 13,540 € |
| 576 | Reh OÜ Fotograafia | 13,529 € |
| 577 | Lisasõit OÜ Muud mujal liigitamata haridust abistavad tegevused | 13,507 € |
| 578 | M92 OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 13,486 € |
| 579 | OÜ UNOSEL Muud kaeve- ja mullatööd | 13,477 € |
| 580 | Telvinet OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 13,470 € |
| 581 | OÜ HUMLE Puidu saagimine ja hööveldamine | 13,420 € |
| 582 | TRAC ML OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 13,378 € |
| 583 | Alertis OÜ Elusloomade hulgimüük | 13,370 € |
| 584 | ANTSLA INVEST OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,320 € |
| 585 | Ceesu Studio OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 13,252 € |
| 586 | Sinu Metsapuu OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 13,194 € |
| 587 | MahePoiss OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 13,194 € |
| 588 | osaühing TARWE Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,174 € |
| 589 | OÜ Zetod Muusikute lavaline tegevus | 13,117 € |
| 590 | MS FOREST GROUP OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 13,000 € |
| 591 | Hiirtex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,973 € |
| 592 | Marjameistri OÜ Pakendamine | 12,913 € |
| 593 | CARSLAND OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 12,907 € |
| 594 | Paadsapuu OÜ Mesindus | 12,862 € |
| 595 | OÜ ESTIRUA Sõitjate juhuvedu maanteel | 12,856 € |
| 596 | Ala - Rõuge Külalistemaja OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 12,823 € |
| 597 | Tarkowood OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 12,800 € |
| 598 | Saadus OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 12,795 € |
| 599 | KEELESÕBRAKE OÜ Keeleõpe | 12,707 € |
| 600 | Matec Eesti OÜ Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 12,685 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.