Profit TOP 2025 · Võru maakond
1,969 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 3401Management OÜ−257,628 €Külalistemajad
- −268,104 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 3403Naviagro OÜ−275,924 €Segapõllumajandus
- 3404Samm Mets OÜ−316,793 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3405Osaühing Tabal−337,612 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- −362,056 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- −400,363 €Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- −444,498 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- −462,770 €Mööblitootmine
- −467,526 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- −525,502 €Portselani ja klaastoodete hulgimüük
- 3412Woola OÜ−1,781,757 €Muu mujal liigitamata tootmine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 3401 | Management OÜ Külalistemajad | −257,628 € |
| 3402 | aktsiaselts Linda Nektar Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | −268,104 € |
| 3403 | Naviagro OÜ Segapõllumajandus | −275,924 € |
| 3404 | Samm Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −316,793 € |
| 3405 | Osaühing Tabal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | −337,612 € |
| 3406 | Lõuna-Antsu talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −362,056 € |
| 3407 | aktsiaselts Võru Hallid Kokkupandavate metallehitiste tootmine | −400,363 € |
| 3408 | aktsiaselts RehPol Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | −444,498 € |
| 3409 | aktsiaselts Antsla-Inno Mööblitootmine | −462,770 € |
| 3410 | aktsiaselts "Rauameister" Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | −467,526 € |
| 3411 | Perfect Home Logistics OÜ Portselani ja klaastoodete hulgimüük | −525,502 € |
| 3412 | Woola OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −1,781,757 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.