Profit TOP 2025 · Tartu maakond
12,330 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 4901Digipilt2 OÜ9,039 €Fotograafia
- 4902Šoti Mägiveis OÜ9,036 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 4903OÜ CityShop9,036 €Programmeerimine
- 9,036 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 4905Täpiline OÜ9,028 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 9,028 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4907Mavekin OÜ9,018 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4908RT RUSTIC OÜ9,009 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4909Veerev Ratas OÜ9,002 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 4910iProbs OÜ8,998 €Info- ja sidetehnika jaemüük
- 4911GM Ventures OÜ8,995 €Külaliskorterid
- 8,993 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4913Puupill OÜ8,992 €Muusikute lavaline tegevus
- 4914OÜ RASKER MK8,989 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 4915Tsenvar OÜ8,984 €Mehaaniline metallitöötlus
- 4916BSV KEREMET OÜ8,980 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 8,980 €Muu disainerite tegevus
- 4918NasCar Auto OÜ8,976 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4919ROBERTS OÜ8,976 €Muud posti- ja kullerteenused
- 4920OÜ Pilootprojekt8,969 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,968 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4922PõlluPro OÜ8,968 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 4923Kulutus OÜ8,964 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4924CLARINA OÜ8,953 €Kellade ja ehete jaemüük
- 8,951 €Katusetööd
- 4926Aleak OÜ8,948 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 8,946 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,939 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 8,926 €Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
- 4930BerryFood OÜ8,926 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 8,924 €Kaubavedu maanteel
- 4932LonLat OÜ8,923 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 8,920 €Arhitektitegevused
- 8,920 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 8,914 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 4936HANO Elekter OÜ8,914 €Elektriinstallatsioon
- 4937OÜ Casa Rica8,913 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4938OÜ Altor8,911 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 4939M.D.C. Oü8,911 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 4940MarEstate OÜ8,906 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,904 €Eriarstiabi
- 4942Riwekol OÜ8,903 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 4943Digital Sport OÜ8,901 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 4944Milos KV OÜ8,893 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,892 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4946OÜ Karus & Karus8,866 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4947AR Music OÜ8,859 €Muusikute lavaline tegevus
- 4948ERLICON OÜ8,858 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4949Ingsteni OÜ8,856 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 4950Tagajõe OÜ8,850 €Mageveekalapüük
- 4951Muser OÜ8,847 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 8,834 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4953OÜ Omikaru8,833 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4954FilmEstMedia OÜ8,824 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 8,824 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 4956Muri Mari OÜ8,822 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 4957Hellam OÜ8,821 €Arhitektitegevused
- 4958OÜ ReKri8,820 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 8,816 €Muu mujal liigitamata õpe
- 8,815 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4961Brigadir OÜ8,812 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4962Weiso OÜ8,808 €Rõivaste jaemüük
- 4963OÜ HEIGVEL8,807 €Kaubavedu maanteel
- 8,804 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4965AKP Disain OÜ8,802 €Elektripaigaldustööd
- 8,800 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4967Rolota OÜ8,798 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 8,798 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 4969Renderwise OÜ8,794 €Programmeerimine
- 8,787 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4971Lehelinnu OÜ8,785 €Lapsehoiuteenus
- 4972Sugaring OÜ8,782 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 8,781 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 4974Metsaterminal OÜ8,772 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 8,770 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4976Boxlogo OÜ8,769 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 4977Kämara Mahe OÜ8,766 €Segapõllumajandus
- 8,749 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4979Blu & Co OÜ8,748 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,740 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 8,737 €Arhitektitegevused
- 4982Oventrex OÜ8,728 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4983Kaarupuu OÜ8,726 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4984OÜ Varaator8,721 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4985Finantskohver OÜ8,720 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4986Helina RMP OÜ8,719 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,713 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4988Xiname OÜ8,710 €Müüritööd
- 8,708 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4990Mesi-Liisa OÜ8,697 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4991OÜ Janlis8,692 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 4992Lummur OÜ8,687 €Raamatute kirjastamine
- 8,681 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 8,680 €Keeleõpe
- 4995Raudrohi OÜ8,678 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4996Tatra Agro OÜ8,674 €Segapõllumajandus
- 8,671 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 4998Karabas OÜ8,670 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4999RENDERES OÜ8,666 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 5000Infrakit OÜ8,666 €Arvutialased konsultatsioonid
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 4901 | Digipilt2 OÜ Fotograafia | 9,039 € |
| 4902 | Šoti Mägiveis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 9,036 € |
| 4903 | OÜ CityShop Programmeerimine | 9,036 € |
| 4904 | Sentire Erapraksis OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 9,036 € |
| 4905 | Täpiline OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 9,028 € |
| 4906 | Haava Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,028 € |
| 4907 | Mavekin OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 9,018 € |
| 4908 | RT RUSTIC OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 9,009 € |
| 4909 | Veerev Ratas OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 9,002 € |
| 4910 | iProbs OÜ Info- ja sidetehnika jaemüük | 8,998 € |
| 4911 | GM Ventures OÜ Külaliskorterid | 8,995 € |
| 4912 | Anto Kaubandus OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,993 € |
| 4913 | Puupill OÜ Muusikute lavaline tegevus | 8,992 € |
| 4914 | OÜ RASKER MK Suhtekorraldus ja teabevahetus | 8,989 € |
| 4915 | Tsenvar OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 8,984 € |
| 4916 | BSV KEREMET OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 8,980 € |
| 4917 | Brental Invest OÜ Muu disainerite tegevus | 8,980 € |
| 4918 | NasCar Auto OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 8,976 € |
| 4919 | ROBERTS OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 8,976 € |
| 4920 | OÜ Pilootprojekt Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,969 € |
| 4921 | Procrastinflation OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,968 € |
| 4922 | PõlluPro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 8,968 € |
| 4923 | Kulutus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,964 € |
| 4924 | CLARINA OÜ Kellade ja ehete jaemüük | 8,953 € |
| 4925 | osaühing EVARI EHITUS Katusetööd | 8,951 € |
| 4926 | Aleak OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 8,948 € |
| 4927 | Konto Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,946 € |
| 4928 | Dorpat Arendus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,939 € |
| 4929 | Osaühing Poseidon Foods Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge | 8,926 € |
| 4930 | BerryFood OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 8,926 € |
| 4931 | Saarline Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 8,924 € |
| 4932 | LonLat OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 8,923 € |
| 4933 | Arhitektibüroo Siim & Põllumaa OÜ Arhitektitegevused | 8,920 € |
| 4934 | Kodud Soojaks Kapital OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,920 € |
| 4935 | Osaühing ELWA PESUMAJA Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 8,914 € |
| 4936 | HANO Elekter OÜ Elektriinstallatsioon | 8,914 € |
| 4937 | OÜ Casa Rica Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 8,913 € |
| 4938 | OÜ Altor Muud kaeve- ja mullatööd | 8,911 € |
| 4939 | M.D.C. Oü Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 8,911 € |
| 4940 | MarEstate OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,906 € |
| 4941 | IK Radioloogia OÜ Eriarstiabi | 8,904 € |
| 4942 | Riwekol OÜ Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 8,903 € |
| 4943 | Digital Sport OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 8,901 € |
| 4944 | Milos KV OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,893 € |
| 4945 | Ürituskuraator OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 8,892 € |
| 4946 | OÜ Karus & Karus Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,866 € |
| 4947 | AR Music OÜ Muusikute lavaline tegevus | 8,859 € |
| 4948 | ERLICON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,858 € |
| 4949 | Ingsteni OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 8,856 € |
| 4950 | Tagajõe OÜ Mageveekalapüük | 8,850 € |
| 4951 | Muser OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,847 € |
| 4952 | KR Finantsarvestus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,834 € |
| 4953 | OÜ Omikaru Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,833 € |
| 4954 | FilmEstMedia OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 8,824 € |
| 4955 | Plaat&Looduskivi OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 8,824 € |
| 4956 | Muri Mari OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 8,822 € |
| 4957 | Hellam OÜ Arhitektitegevused | 8,821 € |
| 4958 | OÜ ReKri Muu mujal liigitamata teenindus | 8,820 € |
| 4959 | Vaatame Jooksvalt OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 8,816 € |
| 4960 | IceTech Baltic osaühing Muu mujal liigitamata teenindus | 8,815 € |
| 4961 | Brigadir OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,812 € |
| 4962 | Weiso OÜ Rõivaste jaemüük | 8,808 € |
| 4963 | OÜ HEIGVEL Kaubavedu maanteel | 8,807 € |
| 4964 | OÜ ÄKSI PUHKEMAJA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,804 € |
| 4965 | AKP Disain OÜ Elektripaigaldustööd | 8,802 € |
| 4966 | Maeots Consulting OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 8,800 € |
| 4967 | Rolota OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 8,798 € |
| 4968 | OÜ RK sporditeenused Mujal liigitamata sporditegevus | 8,798 € |
| 4969 | Renderwise OÜ Programmeerimine | 8,794 € |
| 4970 | Osaühing Tiigrikutsu Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,787 € |
| 4971 | Lehelinnu OÜ Lapsehoiuteenus | 8,785 € |
| 4972 | Sugaring OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 8,782 € |
| 4973 | Järvekaja Talu OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 8,781 € |
| 4974 | Metsaterminal OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 8,772 € |
| 4975 | Osaühing RISK MANAGEMENT Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,770 € |
| 4976 | Boxlogo OÜ Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 8,769 € |
| 4977 | Kämara Mahe OÜ Segapõllumajandus | 8,766 € |
| 4978 | Loomenaudingurõõm OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 8,749 € |
| 4979 | Blu & Co OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,748 € |
| 4980 | Kisand Holdings OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,740 € |
| 4981 | PAABOR PROJEKT OÜ Arhitektitegevused | 8,737 € |
| 4982 | Oventrex OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 8,728 € |
| 4983 | Kaarupuu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 8,726 € |
| 4984 | OÜ Varaator Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,721 € |
| 4985 | Finantskohver OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,720 € |
| 4986 | Helina RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,719 € |
| 4987 | osaühing Sepa Turg Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,713 € |
| 4988 | Xiname OÜ Müüritööd | 8,710 € |
| 4989 | RAICOM EHITUSTÖÖD OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,708 € |
| 4990 | Mesi-Liisa OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 8,697 € |
| 4991 | OÜ Janlis Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 8,692 € |
| 4992 | Lummur OÜ Raamatute kirjastamine | 8,687 € |
| 4993 | osaühing Pala Farmer Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 8,681 € |
| 4994 | Hansa Akadeemia OÜ Keeleõpe | 8,680 € |
| 4995 | Raudrohi OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,678 € |
| 4996 | Tatra Agro OÜ Segapõllumajandus | 8,674 € |
| 4997 | OÜ Mustimets Füsioteraapia Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 8,671 € |
| 4998 | Karabas OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,670 € |
| 4999 | RENDERES OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,666 € |
| 5000 | Infrakit OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 8,666 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.