Profit TOP 2025 · Saare maakond
2,387 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1101Blip OÜ5,838 €Küünetehnikuteenused
- 5,819 €Ravimite jaemüük
- 1103Alstern OÜ5,811 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1104Arhitex OÜ5,803 €Arhitektitegevused
- 1105Montacindro OÜ5,763 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 5,741 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 1107Magus Mesi OÜ5,735 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1108Saare HT OÜ5,724 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1109IseProgress OÜ5,720 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1110Art Lua OÜ5,714 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 5,694 €Programmeerimine
- 1112Kenmar OÜ5,654 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 5,644 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1114Muhurito OÜ5,619 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 5,590 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1116OMServis OÜ5,575 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1117Navelco OÜ5,574 €Tsiviillaevade ehitus
- 1118Peotehnika OÜ5,554 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1119Diamelest OÜ5,553 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 1120OÜ Tuule Villa5,538 €Puhkemajad
- 5,538 €Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- 1122K8S Garage OÜ5,528 €Kaubavedu maanteel
- 1123Keytar OÜ5,523 €Muusikute lavaline tegevus
- 1124Maxlahe OÜ5,513 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 1125Muhu Catering OÜ5,486 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1126osaühing Viire5,463 €Kodumajutused
- 5,462 €Elektripaigaldustööd
- 5,453 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 5,442 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 5,438 €Programmeerimine
- 1131REPLIIK OÜ5,426 €Esituskunstid
- 5,422 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 1133WinEstro OÜ5,405 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1134OWN OÜ5,400 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 1135Nupster OÜ5,370 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1136Loogalaiu OÜ5,369 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1137Mõpi OÜ5,363 €Külaliskorterid
- 5,354 €Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus
- 1139RiinuSport OÜ5,332 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 5,328 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 5,302 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1142Citelli OÜ5,296 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 5,276 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1144Kikerpull OÜ5,264 €Muude esinejate lavaline tegevus
- 1145Fournil OÜ5,261 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1146Tamme Niidu OÜ5,242 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 5,217 €Muusikute lavaline tegevus
- 5,206 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1149SAARAK Grupp OÜ5,193 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1150Merekuohu OÜ5,193 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1151Mereand OÜ5,149 €Merekalapüük
- 1152tuiu OÜ5,147 €Restoranitegevus
- 1153Semeko OÜ5,147 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 5,136 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 5,119 €Õlletootmine
- 1156Saare vilt OÜ5,119 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 1157NeuroFysio OÜ5,098 €Taastusravi
- 1158Silmart OÜ5,092 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1159Helcarteam OÜ5,083 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 5,081 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 5,075 €Tööjõurent
- 1162Pahur Siil OÜ5,064 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1163OÜ Shinka5,060 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 5,055 €Krohvimine
- 5,054 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1166HLfurniture OÜ5,047 €Programmeerimine
- 1167Salmefelt OÜ5,047 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 1168MarLe OÜ5,038 €Muu majutus
- 1169Unt Holdings OÜ5,035 €Muu disainerite tegevus
- 5,028 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 5,024 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 4,998 €Kaubavedu maanteel
- 1173OÜ ENCAST4,968 €Elektripaigaldustööd
- 4,954 €Elektriinstallatsioon
- 1175OÜ LMKV4,945 €Tsiviillaevade ehitus
- 1176Criwelt OÜ4,933 €Mehaaniline metallitöötlus
- 4,911 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4,898 €Segapõllumajandus
- 1179Taarlehe OÜ4,878 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4,864 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1181Osaühing Kõup4,836 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1182Tessel OÜ4,834 €Muud ehituspaigaldustööd
- 1183RakSek OÜ4,830 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1184Puulugu OÜ4,828 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 1185OÜ Desmurgia4,823 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1186Tehnoasi OÜ4,819 €Taimekasvatuse abitegevused
- 4,809 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 4,790 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1189Ristena OÜ4,787 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,784 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1191OÜ RPT Helle4,782 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1192Kabjasõber OÜ4,776 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1193OÜ Goldensand4,775 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1194Kiilut Osaühing4,736 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 1195Riverant OÜ4,710 €Programmeerimine
- 1196ESTETEC OÜ4,704 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,661 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 4,646 €Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 4,646 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 4,623 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1101 | Blip OÜ Küünetehnikuteenused | 5,838 € |
| 1102 | osaühing Kuressaare Apteek Ravimite jaemüük | 5,819 € |
| 1103 | Alstern OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 5,811 € |
| 1104 | Arhitex OÜ Arhitektitegevused | 5,803 € |
| 1105 | Montacindro OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 5,763 € |
| 1106 | Martan Defence OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 5,741 € |
| 1107 | Magus Mesi OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,735 € |
| 1108 | Saare HT OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 5,724 € |
| 1109 | IseProgress OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,720 € |
| 1110 | Art Lua OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 5,714 € |
| 1111 | Absolute Dynamics OÜ Programmeerimine | 5,694 € |
| 1112 | Kenmar OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 5,654 € |
| 1113 | Siiner Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 5,644 € |
| 1114 | Muhurito OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 5,619 € |
| 1115 | Sõrve Lihaveis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 5,590 € |
| 1116 | OMServis OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,575 € |
| 1117 | Navelco OÜ Tsiviillaevade ehitus | 5,574 € |
| 1118 | Peotehnika OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 5,554 € |
| 1119 | Diamelest OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 5,553 € |
| 1120 | OÜ Tuule Villa Puhkemajad | 5,538 € |
| 1121 | Martin Properties OÜ Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | 5,538 € |
| 1122 | K8S Garage OÜ Kaubavedu maanteel | 5,528 € |
| 1123 | Keytar OÜ Muusikute lavaline tegevus | 5,523 € |
| 1124 | Maxlahe OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 5,513 € |
| 1125 | Muhu Catering OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 5,486 € |
| 1126 | osaühing Viire Kodumajutused | 5,463 € |
| 1127 | osaühing Electricity Elektripaigaldustööd | 5,462 € |
| 1128 | HR Entertainment Solutions OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 5,453 € |
| 1129 | OÜ Asva Hobusekasvatus Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 5,442 € |
| 1130 | Informaatik IKT OÜ Programmeerimine | 5,438 € |
| 1131 | REPLIIK OÜ Esituskunstid | 5,426 € |
| 1132 | HoReCa Supplies OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 5,422 € |
| 1133 | WinEstro OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,405 € |
| 1134 | OWN OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 5,400 € |
| 1135 | Nupster OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,370 € |
| 1136 | Loogalaiu OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 5,369 € |
| 1137 | Mõpi OÜ Külaliskorterid | 5,363 € |
| 1138 | OÜ R&R Electricity Tsiviillaevade ja -ujuvkonstruktsioonide ehitus | 5,354 € |
| 1139 | RiinuSport OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 5,332 € |
| 1140 | OÜ Hooliv haljastus Maastiku hooldus ja korrashoid | 5,328 € |
| 1141 | Beils Investment OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,302 € |
| 1142 | Citelli OÜ Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 5,296 € |
| 1143 | Saaremaa Rookatused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,276 € |
| 1144 | Kikerpull OÜ Muude esinejate lavaline tegevus | 5,264 € |
| 1145 | Fournil OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 5,261 € |
| 1146 | Tamme Niidu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 5,242 € |
| 1147 | Muhu Muusikatalu OÜ Muusikute lavaline tegevus | 5,217 € |
| 1148 | osaühing Vahtrapuu Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,206 € |
| 1149 | SAARAK Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,193 € |
| 1150 | Merekuohu OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,193 € |
| 1151 | Mereand OÜ Merekalapüük | 5,149 € |
| 1152 | tuiu OÜ Restoranitegevus | 5,147 € |
| 1153 | Semeko OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,147 € |
| 1154 | Ferrum Kaubamaja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,136 € |
| 1155 | Taako Pihtla Õlleköök OÜ Õlletootmine | 5,119 € |
| 1156 | Saare vilt OÜ Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 5,119 € |
| 1157 | NeuroFysio OÜ Taastusravi | 5,098 € |
| 1158 | Silmart OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 5,092 € |
| 1159 | Helcarteam OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 5,083 € |
| 1160 | Saare Rehvikoda OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 5,081 € |
| 1161 | Aesthetic Solutions OÜ Tööjõurent | 5,075 € |
| 1162 | Pahur Siil OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 5,064 € |
| 1163 | OÜ Shinka Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,060 € |
| 1164 | Painters Group OÜ Krohvimine | 5,055 € |
| 1165 | Spetsiaalne Ehitustööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,054 € |
| 1166 | HLfurniture OÜ Programmeerimine | 5,047 € |
| 1167 | Salmefelt OÜ Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 5,047 € |
| 1168 | MarLe OÜ Muu majutus | 5,038 € |
| 1169 | Unt Holdings OÜ Muu disainerite tegevus | 5,035 € |
| 1170 | Saare Maalritööd OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 5,028 € |
| 1171 | Ula-Hansu talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 5,024 € |
| 1172 | Osaühing Estlaider Kaubavedu maanteel | 4,998 € |
| 1173 | OÜ ENCAST Elektripaigaldustööd | 4,968 € |
| 1174 | Sanrai Elekter OÜ Elektriinstallatsioon | 4,954 € |
| 1175 | OÜ LMKV Tsiviillaevade ehitus | 4,945 € |
| 1176 | Criwelt OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 4,933 € |
| 1177 | Affiliate Marketing OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 4,911 € |
| 1178 | Mullutu Mägiveis OÜ Segapõllumajandus | 4,898 € |
| 1179 | Taarlehe OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,878 € |
| 1180 | Osaühing SÜLD & KO Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 4,864 € |
| 1181 | Osaühing Kõup Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,836 € |
| 1182 | Tessel OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 4,834 € |
| 1183 | RakSek OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,830 € |
| 1184 | Puulugu OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 4,828 € |
| 1185 | OÜ Desmurgia Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 4,823 € |
| 1186 | Tehnoasi OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 4,819 € |
| 1187 | WESTLINE TRADE OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 4,809 € |
| 1188 | Woody-Production OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 4,790 € |
| 1189 | Ristena OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,787 € |
| 1190 | OÜ Miku-Mihkli talu Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4,784 € |
| 1191 | OÜ RPT Helle Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,782 € |
| 1192 | Kabjasõber OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 4,776 € |
| 1193 | OÜ Goldensand Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,775 € |
| 1194 | Kiilut Osaühing Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4,736 € |
| 1195 | Riverant OÜ Programmeerimine | 4,710 € |
| 1196 | ESTETEC OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,704 € |
| 1197 | Priit Lember Juhani talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 4,661 € |
| 1198 | Venturist Capital SPV3 OÜ Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid | 4,646 € |
| 1199 | Jovial Investment OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 4,646 € |
| 1200 | ML Halduse Osaühing Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,623 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.